Počítala jsem i přestupný rok, čili jinak by to bylo 1825, ale s přestupným prostě takhle!😄😊

*

O čtrnáct dní později/ Liamova narozeninová oslava

Kapitola osmá

  Po té zvané pomstě mezi námi bylo zase dusno. Vrátila jsem se totiž na hodinu a začala plnit úkol, když Miles vešel do třídy a dost se mračil. Nakonec přikázal Noahovi, aby šel před tabuli, a ten se k ní otráveně doploužil.
Miles ho samozřejmě začal zkoušet a ptal se ho, jestli ví, kdo napsal Malé ženy. Noah je s prominutím na literaturu úplně tupý, a tak začal vtipkovat o tom, že to nejspíš byla nějaká spisovatelka. Měla jsem co dělat, abych nevybuchla smíchy. Další pokus byl ještě horší, protože nadhodil jméno Agathy Christie. Nahlas jsem se rozesmála a Noah se mnou. Milesovi se to samozřejmě nelíbilo, a tak jsme si vysloužili umývání nádobí a stolů v jídelně.

Po škole jsme tam s Noahem opravdu zašli a dali se do práce. Miles nás samozřejmě navštívil, aby zkontroloval, jestli správně dodržujeme jeho trest. Byla jsem na něj naštvaná, protože dokázal být tak paličatý, když chtěl.
Najednou, jako by se chtěl usmiřovat, mě oslovil tím nejjemnějším způsobem. Ošila jsem se a dál pokračovala ve své práci. Zopakoval mé jméno znovu, a to už jsem se nakvašeně a drze osočila. Tenhle tón se mu zjevně nezamlouval, protože mi řekl, že si vyprošuje, abych s ním takhle mluvila. Já jen tak s uchechtnutím nadhodila, co by udělal, pokud bych takhle mluvila dál a dodala jsem: ''Naplácáš mi?''. V tu chvíli jsem netušila, že by toho byl opravdu schopný.

Zatáhl mě do nedalekého kumbálu a bez milosti mi stáhl kalhoty. Přehnul si mě přes koleno a uštědřil mi několik silných ran. Jeho dlaně byly horké a v očích mu žhnuly vzrušené plamínky. Vyžíval se v tom. Vyžíval se, když mě viděl trpět.

*

Naštěstí jsme ještě ten týden měli možnost odjet na výlet s celou třídou. Jela jsem. Bohužel, on také...

Samantha's pov

   Pro jistotu jsem ještě překontrolovala, jestli je vše na svém místě, a pak se spokojeně usmála. Liam měl dorazit za pár minut ke Sturbucks, protože jsem mu namluvila, že tu na něj čekám s horkou čokoládou. Vše musí být perfektní, protože jsou to Liamovi osmadvacáté narozeniny, a ty jsou jenom jednou za život.
Což zní trošku absurdně, protože každým dalším rokem se váš věk mění, a tak je logické, že je můžete prožít jen jednou.
Pokud tedy nejste divní a nechcete například šestnáctiny opakovat pořád dokola.

Bože! Nad čím to zase přemýšlím? To mám až tak nudný život?

Zatřásla jsem hlavou a zamířila za Ruth, která zrovna rovnala květiny ve váze.

,,Ruth?'' oslovila jsem ji opatrně, abych ji nevyděsila. Vím totiž, jak hrozné to je. ,,Už je za pět minut šest. Možná by jste se měli už seřadit,'' upozornila jsem ji a ona se usmála.

,,Dobře. Jdu to zařídit,'' ujistila mě a pohladila po rameni. Zvedla jsem koutky nahoru a vyšla z kavárny.

Nadechla jsem se chladného londýnského vzduchu a rozhlédla se kolem sebe. Do zorného pole mi padla Liamova postava s krátce střiženými vlasy po stranách a typickým zářivým úsměvem.

,,Limie.'' Objala jsem ho a nechala se políbit do vlasů.

,,Sammy,'' opětoval mi pozdrav a zkoumavě se na mě podíval. ,,Jsi v pořádku? Zdáš se mi nějaká divná.'' Nakrčil obočí a já nad tím mávla rukou. I přes to, že jsem se snažila tvářit co nejvíc šťastně, měla jsem pocit, že úplně šťastná nejsem.
Ano, konala se oslava mého přítele a já bych měla být v té nejlepší náladě, ale jako by to mé podvědomí nechtělo.

♡#I love my teacher||FF-Harry Styles#♡Přečti si tento příběh ZDARMA!