Kapitola pátá

Chtěla jsem Milesovi ukázat, že se nechci zabývat jen jím a že na světě je spousty kluků. A tak jsem trochu využila Noaha k tomu, abych donutila Milese žárlit. V duchu jsem se sama sebe ptala, jestli to ten člověk vůbec dokáže, ale když jsem si Noahovi o přestávce sedla na klín a Miles pak vešel do třídy, bylo na něm jasně vidět, že se mu to nelíbí. Samozřejmě se to neobešlo bez jeho typických uštěpačných keců, ale na to jsem já i Noah měli skvělé a hlavně drzé odpovědi. Noah je můj nejlepší přítel, čili mi bylo jasné, že mě nebalí. Netušil, že se mnou vlastně něco ''hraje'', ale musím uznat, že mu to šlo dobře. Tak dobře, že mě Miles poslal ihned za dveře.

Když jsme s Harrisonem byli sami, myslela jsem, že na mě opravdu začne řvát, ale on mě místo toho přitlačil na zeď  a řekl mi, že mi vše vyklopí. Vyklopí mi to, ale popravdě mi to vůbec říkat nechce. Zdálo se mi, že mě chce varovat před sebou samým, a ta představa mě děsila.

Byla jsem ale ráda, že jsem ho dokázala ''přemluvit'' k tomu, aby mi o sobě něco řekl. Vyzvedl mě v osm a jeli jsme jeho krásným velkým Range Roverem někam k lesu. Byla jsem dost nervózní a taky trochu vyděšená, protože jsem se obávala, že mě chce třeba znásilnit. On mě přesvědčil o opaku a já měla pocit, že mu můžu věřit. Začala jsem se ho ptát zlehka na otázky, které mě zas až tolik nezajímaly, a on to po chvíli vycítil. Pobídl mě k tomu, abych se ho zeptala na to, co mě opravdu zajímá.

Ze společných chvil, které jsme spolu strávili, jsem se dozvěděla, nebo mi on spíše naznačil, že je daleko horší než Christian Grey. Nechtěla jsem mu to věřit, protože Christian je přeci jen dominantní muž, který své submisivní partnerky využívá k sexuálním choutkám, ale když mi vylíčil později vše, co kdy dělal s ženami, došlo mi, že má pravdu. Byl, je a bude vždy horší, protože jeho minulost se s ním prostě táhne doposud. Je jedno, jestli se změnil, polepšil, nebo co já vím. Pořád to bude ten stejný Miles, kterého si pamatuji.

Nikdy jsem netušila, že tyhle dominantní hry a kraviny existují i v reálném životě. Že vám to může nabídnout třeba i váš třídní učitel a chce s vámi zkusit ''Tatínkovu hru'', kdy svému dominantnímu partnerovi, jste nucena říkat 'Daddy'!
Bála jsem se té hry. Bála jsem se Milese, protože měl tolik žen, a bála jsem sama sebe, protože se mnou dělal věci, které se mi vůbec nelíbily. Pletl mi hlavu a dostával se mi pod kůži svými magickými schopnostmi. A ta magie, ta magie, kterou mě očaroval, ta ze mě nikdy bohužel nevyprchala...

*

Do prdele! Do prdele!

Tak moc mi to připomíná nás dva. Není to úplně stejné, ale ty události jsou shrnuté, a tak moc podobné. Když čtu všechny ty pocity, které Samantha měla, bojím se s ní. Bojím se sám sebe, stejně tak jako se ona bojí v té knize. Nemůžu uvěřit, že se bojím Harryho Stylese. Nebo že bych se bál svého dřívějšího já?

Knížku jsem znovu otevřel a rozhodl se číst dál. Zajímá mě, co v té knize je. Zajímá mě každá řádka.

Kapitola šestá

   Po tom, co jsme spolu zažili další příšerné hádky, rozhodla jsem se, že mu dám šanci, když mi řekne vše o svých zkušenostech s ženami. Když mi řekne, co s nimi dělal a vše okolo jeho dominantní povahy.
Bylo na něm vidět, že ho to moc netěší, ale nakonec kývl a já tak měla jedinečnou příležitost, prohlédnout si Harrisonovu minulost zblízka. Vypověděl mi vše. Vypověděl mi, že mu zemřela matka a otec ho vyhnal na ulici. Řekl mi, že přišel velmi brzo o panictví a chytl se špatné party. Začal pít, kouřit a každý večer mu na seznam přibyla nová dívka.

♡#I love my teacher||FF-Harry Styles#♡Přečti si tento příběh ZDARMA!