Prolog

1.8K 106 44

(tak na wstępie pragnę zauważyć, że autorka ma dysortografie [ jakby ktoś nie wiedział co to:Dysortografia - specyficzne zaburzenie w nauce pisania, objawiające się popełnianiem błędów ortograficznych pomimo znajomości zasad i odpowiedniej motywacji do poprawnego pisania. Dysortografia może być korygowana, jednak całkowite ustąpienie objawów występuje bardzo rzadko.] Miłego czytania.)

(Ps. Są to moje początki, więc posze o wyrozumiałość xDDD)

Hej! Jestem Gabriela Frącks i mieszkam w Ostrowscu. Mam bardzo kochających rodziców i brata -  kamila. Jest on odemnie młodszy o 2 lata.

Jeśli chodzi o znajomości to mam dwóch przyjaciół, a konkretnie to przyjaciółkę Ole i przyjaciela Karola.

Pragnę wspomnieć, że karol jest youtuberem i prowadzi kanał Kaiko. Z resztą też jestem  youtuberką i prowadzie kanał -  Firkuris, ale trochę odstaje od reszty.

Po pierwsze: nie oglądam innych youtuberów i ich nie znam, ponieważ nie chce od nikogo zgapić. Wolie posiedzieć i sama wpaść na pomysł filmiku lub zapytać moich widzów co by chciali obejrzeć. Niektórzy mówią na mnie panna orginalna, w dobrym i czasami negatywnym znaczeniu.

Po drugie: nie jeżdżę na meet-up'y i nie spotykm się z widzami, ponieważ oddzielam youtube i swoje prywatne życie na dwie różne drogi. Jak dotąd z żadnym widzem się nie spotkałam. Jednak myśleby z w końcu się przełamać i nie istnieć tylko w internecie, ale również w prawdziwym życiu. Mam już 953 626 subów i pasowałoby coś zmienić.

Po trzecie: nie nagrywam z innymi youtuberami, jakoś nie miałam odwagi i trochę się nie orientuje w youtuberach. Kiedyś karol zaproponował mi wspólny odcinek, ale się nie zgodziłam, gdyż chciałam sama osiągnąć tyle bez żadnej pomocy.

Po czwarte: lubie być orginalna jak już wspominałam. Często wymyślam tak zwane nowości na youtube.

I ostatni punkt: nikogo tam nie udaje, choć na codzień jestem bardzo nieśmiała to tylko taka maska, a na youtube moge być sobą i nikt mi tego nie zabroni. Na moim kanale co 2 tygodnie pojawia się seria ,,To moje życie i to ja ustalam zasady". Wspominam tam o różnych życiowych sprawach. W tej serii jesteśm dość poważna, nie to co na innych filmikach. Gdy miałam 16 lat założyłam ten kanał i rozwijam go już 2 lata.

Tak naprawdę to w sumie żaden widz nie może pochwalić się zdjęciem ze mną, bo jak wspominałam żadnego nie spotkałam, ale co się dziwić jak 24h na dobę siedze w domu i żyje głównie tylko youtubem?

Teraz skupimy się bardziej na mnie i moim życiu poza youtubem. Jeśli w ogóle takie jest. Mam psa wabi się Laki i jest on yorkiem (naprawde nie wiem jak to napisać xDD).

Więc.. teraz czas na mój wygląd. Mam duże zielone oczy i włosy koloru ciemnego blądu. Jestem wysoka, mierzę 178cm wzrostu. Do 16 roku życia liczyła się tylko nauka, a potem pojawił się youtube i na sprawy sercowe nie miałam czasu.

Trudno mi komukolwiek zaufać. Gdy wybiło na kanał pół miliona widzów co zrobiłam? Skoczyłam na bange z kamerką! Czy się bałam? Wcale! Czasami trudno jest mnie zrozumieć. Postanowiłam na milion widzów skoczyć ze spadochronem. Za pare dni wyprowadzam się do Poznania. Nie chce tam raczej nikogo poznawać. Wole tak jak zawsze siedzieć w domu nagrywać i montować filmiki. Oczywiście jednak będe musiała chodzić do sklepu lub wyprowadzać Lakiego. Wcześniej to wszystko robili rodzice i Kamil. Teraz nauczye się samodzielności i moje życie zmieni się o 180 stopni. Jestem pewna, że teraz już nie będzie jak dawniej i na pewno będę widywać od czasu do czasu moich widzów, ale usprawiedliwiam sobie, że to już chyba czas na pokazanie się poza youtubem? A tak poza tym to moich widzów nazywam finsami, tak od firkuris. Po za youtube kocham instagram. Uwielbiam robić zarówno klasycznie jak i artystyczne zdjęcia.

#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#*#

Dzisiaj wyjeżdżam do Poznania.

*Tydzień później*

Zadomowiłam się już z moim mieszkaniem i jako tako z Poznaniem. Wiem gdzie jest jakiś park i różne sklepy.

Nie zabiegałam o względy sąsiadów. Jedyne co mnie zdziwiło to tak jakby połączony balnon. Jest tam jakaś mała furteczka. Dzięki której łatwo przejść do sąsiadów. Świetnie nie będę mogła tam nagrywać bo sąsiedzi sobie, na przykład grila zrobią i będą patrzeć na mnie jak na idiotkę.

Z resztą nie wiem kto tam mieszka może jakieś małżeństwo z dziećmi, może ktoś z znajomymi albo sam? Eh.. po co o tym myśleć. Mamy dziś 6 lipca postanowiłam pójść na spacer z Lakim do parku. Zebrałam się w 15 minut i wyszłam z domu, sprawnym ruchem go zamykając. Psu nałożyłam obrożę i doczepiłam smycz.

*Pare minut później*

Usiadłam na ławce i póściłam Lakiego.

____________________________________

Hej?

Są to moje początki, więc proszę o wyrozumiałość ;)

#dysortografia

Pozdrawiam:
Pooooziomka/Gabi
💞💞💞💞💞💞💞💞

This is my life and I make the rules || Naruciak ✔Przeczytaj tę opowieść za DARMO!