161

4.6K 50 3
                         

Canlar biliyorsunuz oldukça kötü günler geçiriyoruz. Ve bu kötülüklerin, acıların üstüne burada bölüm falan yayınlamayacağım bir süre. Zaten şu durumlarda da yayınlayanları anlamış değilim... Neyse herkesin kendi tercihidir.

Benimde bir kardeşim var ve 1 ay sonra askere gidecek. İnşallah hayırlısı ile sağ salim gider gelir o ayrı ama benim canımı sıkan şey, biZler şehit haberi aldığımız zamanlarda ağlarken kayıplarımıza şimdi kendi ellerimiz ile askerlerimizi linç ettik. Suçlu veya suçsuzdur bunu tartışmıyorum bile. Sadece biraz sağduyulu olunması gerekirdi. Ateşi alan koştu sokağa!
Madem bu kadar bir, bütünüz o halde dağa çıksalardı da terörü durdursalardı. Bir film çekildi, bu filmin dramı şehit polisler,askerler ve insanlar oldu... Kardeş kardeşi vurdu.

Darbe girişimi tabi ki affedilir bir şey değil ki hür irademizde seçtiğimiz bir yönetici var beğensek de beğenmesek de... 
Netice de herkesin sağ duyulu olması gerekir. Bu ülkede adeleti sağlayan polisse o görevini yapmalı halk değil! Şimdi Ankara' da 2 gündür Bayram havası var. Bu bir zafer değildi arkadaşlar bu insanlık ayıbıydı...

Kendinize iyi bakın.

SEN ONA AŞIKSIN- Tamamlandı (Düzenlenecek)Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin