ne mana

1.1K 98 65

(Eda): C-Chen

Eda'nın gözlerinden yaşlar akmaya başlamıştı. Gözü Chen'in elinin olduğu kızın belindeydi. Emel gözlerini açmış şaşkınlıktan öylece bakıyordu. Betül hızlı adımlarla onların yanına gitmişti. Kızın arkasından omuzlarından tutup sertçe çekip yere düşürmüştü kızı. Chen kızın belinden tuttuğu için düşecekmiş gibi olmuştu. Betül kızın üzerine çıkıp kızı yumrumlamaya başlamıştı. Kız çığlık atarak bağırıyordu.

(-): Bırak beniii! Yardım edin!

Betül dahada sert vurmaya başlamıştı. Sehun Betül'ü kızın üzerinden almaya çalışıyordu.

(Sehun): Betül! Dur artık!

Chen Eda'yı görünce donup kalmıştı. Sanki kendine gelmişti. Eda'nın ona ağlayarak baktığını görünce tüyleri diken diken olmuştu. Yerde Betül'ün dövdüğü kıza bakıp tekrar Eda'ya bakmıştı. Eda sinirle göz yaşlarını silip arkasını dönüp hızlıca bardan çıkmıştı. Chen öylece arkasından bakakalmıştı.

Betül ayağa kalkıp Sehun onu ayırmaya çalıştığı için itmişti.

(Betül): Bırak! Tamam.

Kız ağlayarak yüzünü kapatmıştı. Kanlar içinde olmuştu yüzü. Betul onlara donmuş bir şekilde bakan kızın arkadaşlarına bakıp gülmeye başladı.

(Betül): İşte siz bu kadarsınız!

Yerde yatan kızı göstererek konuşmuştu.

Kızlar kendilerine gelip barın çıkış kapısına doğru gitmeye başlamışlardı ki Emel onlardan önce davranıp kapıyı kapatıp çıkmalarına izin vermemişti. Bu kızlar buradan çıktıktan sonra olanların herkesin duyması uzun sürmezdi. Bu yüzden Emel çıkmalarına izin vermemişti. Emel dik dik kızlara bakınca kızlar korkuyla koyun gibi bir araya toplanmışlardı.

Betül, Chen ve Sehun'a dönüp sinirle bakmaya başlamıştı.

(Betül): Bir açıklama bekliyorum!

Chen tuhaf tuhaf bakarken Sehun da kafasını yere eğmiş hiç bir şey söylememişti.

(Emel): Betül Eda yok

(Betül): Ne? Nereye gitti?

(Emel): Bilmiyorum gitmiş

(Betül): Gidip onu bulmamız lazım.

(Emel): Suho'yu arayalım. Menejerlerin buraya gelmesi lazım..

▪▪▪

Menajerler aceleci bir şekilde bara gelmişlerdi. Menejerler gelince Emel'le Betül Eda'yı bulmaya çıkmışlardı. Barda olanların duyulmaması gerekiyordu bir kaç menejer barda olan insanlardan olayın duyulmaması için konuşurlarken bir kaç menejer ve Suho, Sehun ve Chen'i eve götürmeye çalışıyorlardı. Hala kendilerinde değillerdi.

(Betül'ün ağzından)

Eda'yı bardan çıktıgımızdan beri hem telefonla hemde barın etrafında gidebileceği yerleri aramıştık ama ne baktığımız yerlerde görmüştük ne de telefona bakmıştı.

Eda'ların evine geldiğimizde Exo'nun bütün üyeleri evdeydi. Eve girdiğimizde hepsi bize bakmıştı. Sehun'un saçı ıslaktı kesin banyo yapmıştı ve kendine gelmişti. Merdivenlerden Chen altında sadece havluyla saçlarından akan sularla iniyordu. Emel tuaf tuaf bakarken ben sinirli bir şekilde bakmaya başlamıştım.

(Lay): Heey kendine gelmedinmi hala sen

Diyerek onun önüne geçmişti.

(Chen): Yoo kendimdeyim ben

Hayran Aşkı (Cheda)Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!