MUTLAKA OKUYUN

865 46 8

Yeni bölüm değil. Kitap hakkında bir şey söyleyeceğim.

Darbe olayında attığım birkaç tweet yüzünden bana gereksiz yere saydıran birkaç okuyucum var. Tabiki isim vermeyeceğim. Sadece onlar için bir şey kısacık bir şey söyleyeceğim.

Eğer ki insanların ne düşündüğüne, fikirlerine saygı duymuyorsanız bu yolda benimle beraber ilerlemeyin. Kendi dikine giden insandan nefret ederim. Belki kızacaksınız, alınacaksınız ama kusura bakmayın bu sefer önemsemiyorum. Eğer siz benim o an ne hissettiğimi düşünmeden öyle şeyler diyorsanız, ben de bu sefer sizi düşünmüyorum. Lütfen bu yolda yanımda olmayın ve beni iyi kalpli, iyi niyetli, yüreği temiz okuyucularımla başbaşa bırakın. Sizler bu duyuruyu burada bırakıp kitabı kütüphaneden silebilirsiniz.

Kitap hakkında da bir şey söylemek istiyorum. Aslında kitabı okul başlayana kadar bitirmeyi düşünüyordum ama kitaba gösterilen ilgi buna izin vermiyor. Bu nedenle okullar açıldığında bölümler maalesef geç gelecektir. Anlayışla karşılarsanız sevinirim.

Yeni bölüm ne zaman gelecek ben de bilmiyorum, ilk defa bir bölümün kurgusu için bu kadar düşündüm ve sizin de istediğiniz sahneyi yazmaya karar verdim. Bu gece veya yarın sabah başlayacağım.

Kendinize iyi bakın,iyi akşamlar.

Mertoğlu Bozuntusu -2- Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!