Dívka na fotce

1K 72 9
                         

Jednoho dne, hoch jménem Tom seděl ve škole a pracoval na matice. Do konce školního dne zbývalo 6 minut.
Jak se tam zabýval domácím úkolem, něco zachytilo jeho pozornost. Jeho lavice byla hne vedle okna, otočil se a podíval se do trávy. Vypadalo to jako fotka. Když měl po škole, rozběhl se k místu, kde ji naposledy viděl. Běžel tak rychle, jen aby ji nesebral někdo jiný. Zvedl ji a usmál se. Byl to obrázek té nejkrásnější dívky, kterou kdy viděl. Měla sukni s džíny, červené boty a její ruka měla zvednuté dva prsty do znaku "peace" (zdvižený ukazováček a prostředníček). Byla tak nádherná, že ji prostě musel potkat. Běhal kolem po škole a ptal se všech, jestli dívku z obrázku někdo nezná, nebo ji alespoň neviděl. Ale všichni odpověděli pouze "ne". Byl zdevastovaný. Když dorazil domů, ptal se své starší sestry, jestli onu dívku nezná, ale bohužel, ani ona o ní nic nevěděla. Bylo dost pozdě, a tak Tom vyšel do schodů, umístil obrázek na svůj noční stolek a šel spát.
Uprostřed noci Toma vzbudilo zaťukání na okno. Bylo to jako poklepání nehty. Vyděsil se. Po zaťukání uslyšel chichot. Poblíž okna uviděl stín, a tak vstal z postele, došel k oknu, otevřel ho a následoval chichot. Když ho dostihl, bylo pryč. Následujícího dne se zeptal sousedů, jestli dívku znají. Všichni opět odpověděli ne. Když jeho matka přišla domů, ptal se i jí, jestli ji neviděla. Neviděla. Odešel do svého pokoje, umístil fotku na noční stolek a usnul.
Znovu ho probudilo ono klepání. Sebral fotografii a následoval chichot. Přecházel silnici, když v tom se ze zatáčky vyřítilo auto. Zemřel svírajíc fotku.
Řidič vyskočil z vozu s marnou snahou chlapci zachránit život, ale už bylo příliš pozdě. Až poté si všiml, že chlapec něco svírá ve své ruce a předmět zvedl. Byla to fotografie roztomilé dívky se třemi zdviženými prsty. A řekl si:,, Tu dívku musím poznat.

Jakou creepypastu chcete další?

Creepypasty.czZde žijí příběhy. Začni objevovat