Prolog

2.6K 178 14

Zdravím , volám sa Min Yoongi a mám 20 rokov ... čo také by som mal o sebe asi povedať ... no som z chudobnejšej rodiny a ešte stále bývam s rodičmi , viem mal by som už vypadnúť , ale z každej práce , ktorú som mal ma vyhodili alebo som sám dal výpoveď . Väčšina mojich šéfov boli zasraný úchyli a keď sa o niečo pokúsili tak som ich poslal do p ... no kade lahšie . Rodičia sú na mňa dosť prísny . Hlavne otec , ktorý je ožran . Keď príde domov tak ma sem tam zbyje . Pred tým bil mamu , lebo jej vyčítal že ho podviedla , aj keď to bolo už dávno . Ale teraz som jeho boxovací panáčik ja , pretože ja debil som im povedal že som tak trochu gay . Zo začiatku sa na mňa hnevali , ale mamu to potom omrzelo a neriešila to . Otec ... otec to rieši stále , keď je opitý , čiže každý deň . A rieši to bitkou a nadávkami .
Mám dosť modrín a mal som už aj zlomenú ruku . Keď som sa snažil utiecť od ďalšieho výprasku , spadol som zo schodov. Ale môj život má aj pár svetielok nádeje , ktoré dúfam že nezhasnú a to sú moji kamaráti . Vravím to ako keby som ich mal milión xD . Mám dvoch jeden je Namjoon má 19 rokov s ním sa poznám asi tak od trinástich a spoločne trávime čas tým že píšeme texty a repujeme , áno venujem sa rapu xD a ten druhý je Hoseok , ktorý má tiež ako Namjoon 19, a ktorého poznám asi rok , ale je to super chalan a vie ma pobaviť , keď robí niake hovadiny . Inak hrával som basket , asi tak pred dvomi rokmi . Ale s Namjoonom a Hoseokom si niekedy chodíme zahrať , čiže som ešte nevyšiel úplne z cviku . Do školy už nechodím , aj tak by sa mi ani nechcelo a musím si už zarobiť peniaze aby som mohol odísť z domu . Inak práve teraz som zavrený v izbe a nudím sa .

++++++

Hello , moje meno je Park Jimin mám 18 rokov . Môj život by sa mohol nazvať 'dokonalý' . Som z bohatej rodiny , mám všetko čo chcem super priatelov , som docela populárny na instagrame ... ale moji rodičia ma nemiľujú . Vidia len svoju prácu a peniaze . Úprimne , už mi to ani tak neprekáža ako keď som bol mladší. Pretože teraz ma nikto nekontroluje ani mi nerozkazuje , proste ma majú na háku a ja ich tiež . Popri škole sa spolu s kamarátmi venujeme spevu a tancu , a mňa to dosť baví . Inak moji kamaráti sú Jin , Jungkook a Tae . Jin je z nás najstarší má 21 . Niekedy sa ku mne a k ostatným správa , ako keby sme jeho deti . Myslím to úplne vážne , Jina by som mohol nazvať mojím rodičom a nie tých čo mám doma , teda oni sú viac v práci ako doma . Tae má 18 a je to taký mimozemšťan , je s strašne vtipný a niekedy sa správa divne , ale tak v dobrom slova zmysle . Jungkook je z nás najmladší má 17 a je niečo ako Tae ale je trochu miernejší . A potom som tu ja Jiminie~~ . Spolu chodíme aj do školy kde sme celkom populárni ako skupinka playboyov , čo chápem pretože sme celkom k svetu . Ale už ma to unavuje správať sa k niektorým ľuďom milo . Ako je napríklad jedna baba z našej školy . Volá sa Hyuna a je dosť dotieravá . Vkuse za mnou dolieza a mne to už dosť lezie na nervy . No ale čo už , niak to budem musieť vydržať . Práve teraz sa neskutočne nudím ležím za posteli a prezerám si instagram .

+++++++++++++++++++++++++++++
Hello its me xD takže toto je moja prvá kniha ak nerátam ten shit pred tým a myslím že toto bude ďalší . No čo už xD
Opravedlňujem sa za gramatické chybi , pretože som debil na slovinu . A budem rada za každé prečítanie poprípade vote alebo koment T3T xD
Nana~

Láska cez Instagram //Yoonmin//Read this story for FREE!