Jen se chci zeptat, proč je u poslední části ''My dominant babysitter'' tak ''málo'' hvězdiček? Mám psát dál? Nelíbí se Vám to?

Napište mi...

Vaše: Matt💞

*

Kdo chce, tak ať si pustí písničku, králíčci moji💞🙊(Prostě to nekomentujte😄)

,,Nechte mě s ním promluvit! Musíte mě s ním nechat promluvit! Hned!'' běsnila jsem smyslů zbavená a řvala na všechny policisty okolo mě. ,,Thomasi!'' zavolala jsem o pomoc svého advokáta, a ten se ihned zapojil do konfliktu.

,,Není možné, abyste ho viděla, slečno Austenová! Je to proti práv-''

,,Okamžitě ji za ním pusťte! Příbuzní či blízcí mají možnost vidět se s obžalovanými. Stojí to v-''

,,No, dobře!'' přerušil Thomase Bates podrážděně a dal mi volný přístup k vazební věznici. Vešla jsem do chladné uličky a po mé levé i pravé straně se vynořily malé zamřížované místnůstky, ve kterých přečkávali obžalovaní, kteří čekali buď na výslech, nebo na převezení do věznic. Jako můj Harry.

,,Harry!'' zavolala jsem a můj hlas se ozvěnou vrátil zpět. Pár mužů za mřížemi pozvedlo hlavu, ale jinak žádný ohlas. Zkusila jsem to znovu, a to už jsem zaslechla své jméno. Vydala jsem se za hlasem a spatřila vysokou postavu stojící u malého okýnka v nejvzdálenější vazbě. ,,Harry,'' šeptla jsem a nevědomky mi po tváři stekla slza. Mírně pootočil hlavou, ale tělem nepohnul.

,,Samantho.'' Spíše si povzdechl.

,,Harry, tohle není konec,'' začala jsem a silně polkla, abych zahnala ten narůstající knedlík v krku. ,,Počkám na tebe a je mi-''

,,Sam,'' umlčel mě jeho chraplavý hlas. ,,Sama víš, že je to úplná blbost. Tohle jsem posral, drahá Sam, a věř, že se mi to neříká lehce, ale-'' zasekl se. Chvíli jen tiše stál, mohlo to být jen pár minut, i když mně se to zdálo jako věčnost, pak se otočil a pohlédl na mě. V očích se mu zaleskly slzy. ,,Chci aby si věděla, že všechny ty sračky, co jsem dělal, jsou pryč! Dávno, jasný? Nechci se obhajovat, protože jsem zasraná svině, která by tu měla shnít nadobro, ale nechce tu shnít... A víš proč? Kvůli tobě, Sam!'' Přešel k mřížím a zalomcoval s nimi.
,,Nechci tě nechat odejít z jednoho prostýho důvodu, a to z toho, že tě nechci ztratit. Když ti dám volnost, budeš se trápit nanejvýš pár měsíců a pak pro tebe milý Harry Styles upadne v zapomnění, ale když ti povolím na mě čekat, tak se budeš trápit těch dlouhých pět let a nepohneš se dál. Ani nevíš, jak moc mi drásá srdce říct ti, ať jdeš, Samantho! Nechci, aby si se trápila, a tak od teď jsme my dva jen minulost. Jen minulost, která pro mě byla tou nejkrásnější vzpomínkou. To, jak si mi ukázala, kdo je pravý Harry zač. Bylo by mi fuk, kdyby si nemohla mít děti před několika měsíci, a stydím se za to, když ti řeknu, že bych byl snad i šťastnej! Ale teď, Samantho, mě to mrzí za tebe, protože vím, jak moc ty děti chceš.
Chtěl jsem si s tebou dítě adoptovat a budeš si myslet, že jsem totální pitomec, ale šel jsem do dětskýho domova a koukal se na ty opuštěný děti. Měl jsem v plánu, že až dostuduješ vysokou za čtyři roky, tak že si spolu toho jednoho prcka vychováme, ale to je ztracený, Sam! Už nikdy nebude budoucnost, kterou jsem si jako debil plánoval... Miluju tě, ale nikdy bych si tě nedokázal vzít. Nedokázal bych si tě vzít proto, že vím, jak moc by si se mnou byla nešťastná. Lidi by si na tebe ukazovali a tvoje matka by tě úplně zavrhla. Vylívám si tady svoje srdce a vevnitř mě to řve, abych rozrazil tyhle podělaný mříže, vzal tě do náručí a utekl tak daleko, jak jen to je možné. Ale neudělám to, Sam. Stejně jako si tě nikdy nevezmu, tak nikdy neuteču z pětiletého trestu, kterej mi navždycky změní život. Najdi si posranýho přítele a založ rodinu, ale slib mi, lásko, že budeš šťastná, a já věřím, že beze mě ti to půjde snáz!'' odplivl si a odkráčel zpět na své místo zády ke mně. Zahlédla jsem, jak mu po tváři tečou slzy, a ani já jsem se bez nich neobešla.

♡#I love my teacher||FF-Harry Styles#♡Přečti si tento příběh ZDARMA!