Kapitola I.

2.4K 65 0


S kamarádkou jsme chtěly vyrazit do známého klubu, který je asi třináct kilometrů vzdálený od našeho města. Bylo to snad poprvé, co jsme mohly vyrazit obě dvě.

Den předtím jsem se sešla s Bárou, abychom si vybraly věci z našich šatníků. Vybíraly jsme si asi dvě hodiny, než jsme každá našly to pravé ořechové. Já jsem si nakonec oblékla upnuté rifle a bílé tílko a Bára si vzala minišaty. Opravdu nám to slušelo.

Další den jsme se připravovaly asi čtyři hodiny před odjezdem, aby všechno bylo nezapomenutelné. Učesaly jsme se a nalíčily a byly jsme fakt neodolatelné.

V devět nás mamka Barči odvezla před klub. Byly jsme docela nervózní, jestli nás tam pustí,protože nám nebylo 18 let. Ale v pohodě nás pustili, všechno šlo hladce.

Usadily jsme se do boxu u baru a objednaly si panáka vodky s ledem. DJ hrál na plný koule a parket se začal pomalu zaplňovat. Brzo i na nás dolehla dance-nálada a šly jsme si zatancovat.

Bára se pěkně odvázala a začala tančit s neznámým borcem a já jsem si šla sednout zpět do boxu. Čekalo mě tam překvapení, do našeho boxu se usadil asi sedmnáctiletý pohledný kluk s hnědými vlasy. Na nic jsem nečekala a začala po něm „házet" očka.

Za chvíli se uvolnil a flirtování bylo vzájemné. Nakonec jsme se spolu začali bavit a já zjistila, že se jmenuje Vadim. Když jsem dopila panáka vodky, tak mi objednal další.

Znásilnění Vadimem místo První LáskyPřečti si tento příběh ZDARMA!