"Eyvah Kitap Oluyor!"

2.1K 55 14
                  

Merhaba! Evet , başlık beklenen duyuru çünkü; Bu duyuruyu hem ben , hem de siz çoktandır bekliyorsunuz. Ama , o duyuruya geçmeden önce nasılsınız? 

Şahsen ben iyiyim. Hayatımda bazı noktaları yerine yerleştirdim , ihtiyacım olan tek şey dinlenmek ve düşünmekti. Yeni mezun olduğum için kendimi kırılan bir bardak gibi paramparça gibi hissediyordum. Takii , biri beni gelip 502 japon yapıştırıcısıyla yapıştırana kadar dfjghdfhdgh.

Her neyse ciddi olalım. Ponçik duyurumuz bir çoğunuzun tahmin ettiği gibi; Kitap oluyoruz. 

Size şimdi buraya bunun benim için önemini anlatmayacağım. Beni sevmeyenleriniz ya da kitabı sevmeyenleriniz zaten araya çıkıp beni gereğinden fazlasıyla üzecek. Ama şunu söylemeliyim ki , ben kitabı 'Aman iki hava atarım.' ya da 'Herkes kitap çıkarıyoğ yağ benim neyim eksik ki.s.s.s'  diyerek çıkarmak isteyen bir insan değilim.

Eyvah'ı sekizinci sınıfta düşünmeye başlamıştım. Aklıma gelme nedeni ise benden büyük sınıfların 'Bu erkekler neden gay gibi davranıyor?' demesiyle başlamıştı. Hep aklımın bir köşesindeydi , okuduğum kitaplar da bulamayınca internette dolaşırdım. Defterime yazmaya başladım. Tabi o zaman isimler değişikti ve Levent ile Öykü ortada yoktu.

Onuncu sınıfta deftere yazdıklarımı bir arkadaşım gördü. O zamanlar sürüden kaçan koyun gibiydim. Bir iki satırına bakıp 'Kanka yazacağına gel de bahçeye çıkalım.' demişti dffgfgds. Sonra da 'wattpad diye bir site var , üye ol.' demişti. Bu hesabım ilk hesabım değil. Sınavlardan ilk hesabımın şifresini unutmuştum. Eks aşkımın adı olabilir tam hatırlamıyorum dffgsdgs.

Her neyse , konumuza gelelim. 

Yorumlarınızı merak ediyorum , tepkilerinizi merak ediyorum , yayınevini öğrendiğiniz zaman ki şaşkınlığınızı merak ediyorum , kapak ile ilgili fikirlerinizi , ve beni kıracak cümlelerinizi merak ediyorum. Kısacası manyağım dhdhdgdgsd.

Yayınevi süpriz olacak. Bu yüzden beklemede kalın!

Kapak ve fiyat henüz belli değil , fakat ayarlanır ayarlanmaz hemen geleceğim buraya.

Bana ulaşacağınız yer: İnstagram adresim olan , asliipekli

Bana ulaşacağınız yer: İnstagram adresim olan , asliipekli

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.


Sizi seviyorum!  İmza günlerinde sizi öppeceğim öppeceğim.  Mıncırıp ıstıracağım.  Ay lav millet! 

EYVAH |Anlaşmalı Aşklar Serisi 1 • RAFLARDA|Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin