1

1.3K 109 13

Bir krizin sonunda daha bitap düşerek uyuyakalmıştı genç adam. Annesi onun kriz geçirmeye başladığını anladığında ellerini, odasındaki ısıtıcının demir borularına kelepçelemişti. Bilekleri kanlanmış, kafası duvara yaslı bir şekilde uyuyordu. Annesi seslerin kesildiğini fark edip onu kontrol etmek için odasına gitmişti. Oğlunun uyuduğunu görmüş ama kelepçeleri çözmeye korkmuştu. Kafasının arkasına bir yastık koyarak ve üstüne bir örtü örterek odadan çıktı. Kendi odasına dönüp yatağına uzandı. Gözlerinden akan birkaç damla tuzlu suyun ardından beyni yorgun düşmüş ve uyuyakalmıştı.

Oğlunun kriz nöbetleri haftada birkaç kez olurdu. Etrafa zarar vermemesi gerektiği için kriz nöbetinin geldiğini fark eder etmez onu zorla etraftaki sabit ve sağlam bir yere kelepçeliyordu. Çoğu zaman kelepçelemeye çalışırken yaralandığı da oluyordu.

Eşini de oğlu yüzünden kaybetmişti. Son zamanlarda sürekli tartışıyorlardı. Oğlu bunları çoğu kez duymuş olmalı ki en sonunda krizi tutmuş ve yine bir canavara dönüşmüştü. Mutfaktan aldığı büyük bıçağı eşinin sırtına defalarca kez saplamış ve onun öldüğünden emin olunca kendisine dönmüştü. Koşarak evden kaçmış ve polise haber vermişti. Bu sırada oğlu, karşısına gelen herkese saldırmış, çoğunu ağır yaralamıştı.

Sağlık görevlileri onu bayıltana kadar herkese zarar vermişti. Sonunda bayılınca onu hastaneye kaldırmışlardı. Birkaç ay sonra eskisi kadar saldırgan olmadığına kanaat getirilip hastaneden taburcu olmuştu.

Fakat hala aynıydı. Bu sadece hastaneden ayrılmak için yaptığı bir roldü. Oynanması zor bir rol.

Run Amok [JooKyun]Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!