Multi:Asya

###

Bugünyine o lanet günlerdendi. Hem haftanın başı hemde okul vardı, hani şu her gün işkence çektiğimiz yer.

Ben gene okulu asmayı düşünüyorumdum, tabi biraz daha okulu asarsam annemde kesin beni asacak ama hadi hayırlısı.

Ben size kendimi tanıtayım. Ben Asya Kaya, 17 yaşındayım, lise 3. sınıf öğrencisiyim.

Ben, kısa giymeyi çok seven, süslü bir kızım. En uzun ilişkim 2 ay sürmüştür, çünkü erkeklere hiç güvenmiyorum. Okulda sevilen biriyimdir, ama sevildiğim kadar da yaralı bir kızım. Benim babam yok, öldü diye biliyorum ama daha ne bir mezarını gördüm ne de bir fotoğrafını, adını bile bilmiyorum. Bir kız çocuğunun ilk aşkı olmadan büyümesi çok acı veriyor. Hiçbir zaman aşkı anlamıyorsunuz çünkü. O yüzden hiçbir zaman bir erkekle aşk dolu bir ilişkim olmadı, neyse bu konuları geçelim. Ablam var birde, adı İrem 19 yaşında gayet güzel bir kız. O benim aksime daha doğal ama şık olmayı sever. O hayat doludur onun bir bakışıyla gününüzü pozitif geçirirsiniz.

Yatakta fazla oyalandığa kanaat getirdiğimde okula gitmek için hazırlanmaya başladım. Okul formamı giydikten sonra saçkarımı yapıp çantamı hazırladım.

(Okulun forması)

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

(Okulun forması)

Allah'tan okul formalarımız güzeldi, yani bence güzeller. Çantamı son bir kez daha kontrol ettikten sonra aşağı indim. Yürüyerek gidecektim zaten evimiz okula yakındı. Ailemin durumu orta seviyedeydi, normaldi yani. Okula doğru giderken tam sokağa dönecektim ki karşıma aniden bir çocuk çıktı ama o klişeyi gerçekleştirmedik, korkmayın: ben hemen geriye adım atmıştım. Çocuğa hiç bakmadım çünkü gene o güvensiz varlıklardan biriydi, onun önümden çekilmesini bekliyordum ama o karşımda dikilmiş bana bakıyordu Çocuk ilk önce beni süzdü sonra konuşmaya başladı.

"Ooo senin gibi bir afetle aynı okuldayız demek," dedi. Ona ilk bir dikkatlice baktım ve süzmeye başladım; siyah saçları ve siyah gözleri vardı, gayet yakışıklıydı.
Hiçbir şey demeden yanından geçerek ilerlemeye başladım o kadar soğuktum ki ben bile kendimden üşüdüm, o da nasıl oluyorsa artık. Tam gidiyordum ki arkamdan bağırdığını duydum.

"Benim adım Yağız, bu isim seni unutmayacak güzelim," dedi.

Ne saçmalıyordu bu gevzek acaba. Adı da Yağız'dı demek, güzel bir ismi varmış.

Uff ne saçmalıyorsun Asya , sadece diğer erkekler gibi güvensiz bir varlık işte.

Haklısın iç sesim hiçbir erkeğe güven yok bu hayatta.

Okula sonunda geldiğimde kapıdan içeriye girdim ve o azgınlar ile dolu bahçeyi geçip sınıfa çıktım.Bu sadece bana özel bir durum değildi okuldaki erkeklerin hepsi bütün kızlara böyle bakıyordu, yani hepsi tescilli yavşaktı. Cidden öylelerdi ama. Bugün okulun ilk günüydü yani pazartesiydi, buda demek oluyordu ki kızlarda daha fazla dedikodu var. Sınıfa girdiğimde Didem ve Yağmur'un oturmuş dedikodu yaptıklarını gördüm. Bende yanlarına gittim ve dedikodu başlasın diyerek aralarına katıldım.

***

Sonunda dersler bittiğinde derin bir nefes aldım. Bugün sabah karşılaştığım çocuğu okulda hiç görmemiştim.

Sana ne ondan Asya? Neden bu kadar önemsiyorsun onu.

İç sesime hak vererek düşüncelerimden kurtuldum. Şu anda eve doğru gidiyordum, bugün pazartesi olduğu için hocalar pazartesi sendromuna bizden daha fazla girmişlerdi o yüzden ders işlemediler. Sonunda eve geldiğimde üzerime ayıcıklı tulumumu geçirip direkmen uyudum.

###

Merhaba, bu bölüm giriş bölümü olduğu için fazla uzatmak istemedim, o yüzden kısa kestim diğer bölümü en kısa zamanda atacağım. Şimdi sizlere karakterlerin hangi ünlü olduğunu oyuncular bölümüne ekledim.

Arkadaşlar karakterlere en uygun kişileri bulmaya çalışsam da siz istediğiniz gibi hayal edebilirsiniz.

~Ponçik

İKİZİMBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!