Karakterler...

3K 78 18

Janet EVANS

Janet EVANS

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

22 yaşında. Üniversiteli bir kız. Babası dünyaca ünlü bir iş adamı, annesi ise uluslararası takı tasarım kraliçesi olarak biliniyor. Deli dolu çılgın bir kız. Modellik konusunda 16 yaşından beri tanınan bir yüz. Hayali sadece anı yaşamak. Anne ve babası ile yılda bir kaç kez görüşüyor. Bunun sebebi anne ve babasının işkolik bireyler olması.

Modellik konusunda aldığı zevk onu ilerletmişti. En çok aranan isimlere girmişti. Şimdi tek amacı bu konuda en tepeye çıkabilmekti.

Bir de okul konusu vardı tabi. Anne ve babasının baskısı ile tıp fakültesini kabul etmişti. İlk başlarda nefret etti bu meslekten. Sonra şans eseri , aldığı özel derslerle, bir adamın hayatını kurtarınca istediği mesleği bulduğuna emindi.

Fakülteye ilk girdiğinde onu süzen erkekler ve nefretle bakan kızlar umurunda değildi ama sürekli modellik hayatının karşısına çıkması gururun yanında bazen de sıkıntı getiriyordu.


Arslan ALKAN

26 yaşında bir playboy

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

26 yaşında bir playboy. Üniversiteyi bitirip babasının işlerini devraldı. Babası yeraltının en korkulan adamı iken artık o rütbe ona aitti. Annesini 4 yaşında babasının işleri yüzünden kaybetmişti. Babasına gizliden gizliye büyüttüğü öfke daha 18 yaşındayken annesinin katillerinin cesetlerini gördüğünde uykuya dalmıştı ve uyandılmaması en iyisiydi.

Okulda en korkulan olduğu gibi yeraltında da öyle olacaktı. Zeki, çevik bir öğrenciydi. Öğretmenlerinin korkarak samimiyet ile tebrik ettiği bir öğrenciydi.

Çocukken ona anlatılan mafya hikayeleri cazip gelirken yaşı ilerledikçe fikirleri değişti. Bu batağa hiç saplanmamış olmayı diledi. Normal olmak istedi. Bazen o okulda kıstırıp korkuttuğu çocuklar gibi olmayı bile istedi ama olmadı.

Yeraltının yeni kralı ünvanını alması ile evlenmesi gerekiyordu ve bunu hiç istemediği hatta nefret ettiği kuzeni ile yapması gerekiyordu. Küçük cadı araya girmeseydi tabii...

Eğer isterseniz DefÖm kitabı da tekrardan yazmaya başladım. Yayımladığım zaman duyuru yapacağım.

Bittim Ben!Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!