Özür dilerim bebeğim

1K 89 62

(.): Üzgünüm ama bebeğinizi kaybettiniz.

Dediğinde Chen geri geri giderek dengesini kaybetti. Xiumin hemen kolundan tutup Chen'i dengesini sağladı. Emel'le Betül ağlamaya başlamıştı. Sehun Betül'ü, Chanyeol da Emel'i sakinleştirmek için sarılmıştı. Herkes çok kötü olmuştu. Xiumin Chen'i sandalyeye doğru götürüp oturttugunda Chen ellerini dizlerine koyup ağlamaya başladı. Exo üyeleri de çok kötü olmuştu. Bazıları kendini sıktığı için sadece gözleri dolmuş ağlamamaya çalışırken bazıları da gözyaşlarını bırakmışlardı.

(Chen): Eda bugün ultrasondan bebeğimizi görmüş

Dedikten sonra ağzından bir hıçkırık kaçırmıştı ve söyleyeceklerine devam etmişti.

(Chen): Sonra birlikte de gelip bende görecektim bebeğimizi ama...

Diyip ağlamaya başladı. Bir hemşirenin yanlarına gelmesiyle göz yaşlarını silip hemşireye baktı. Hemşire elindeki poşeti Chen'e vermişti.

(-): Bunun içinde hastanın üzerindeki şeyler ve kaza anında savrulan çanta ve telefonu var.

Chen çantanın içini açtığında içindeki küçük converse leri görünce gözlerinden yaslar akmaya devam etti. Lay de zaten ağlıyordu göz yaşlarını silip Chen'e baktı. Yerinden kalkıp Chen'in yanına geçip Chen'e sarılmıştı. Chen daha fazla ağlamaya başlamıştı. Herkes Chen'in sesiyle daha da kötü oluyordu...

(Betül'ün ağzından)

Hepimiz çok kötüydük. İstemsizce gözlerimden yaşlar akıyordu. Biz bebek için ne kadar hayaller kurmustuk oysaki...
Küçük dinazorus ismini bile takmıştık. Yigenimin olacağına o kadar kaptırmıştım ki kendimi hala inanmak istemiyordum. Onun öldüğüne inanmak istemiyordum. Eda'ya nasıl söyleyecegimizi de düşünerek kafayı yemek üzereydim. Chen o kadar kötüydü ki...
Evet Eda kaçırıldığı zaman da çok kötüydü. Sinirinden bağırıyor, çağırıyor, ağlıyordu ama hepsi yapacak bir şey bulamadığı için Eda'yı Okan'dan kurtaramadığı içindi. Şimdiyse gerçekten yapacak bir şeyi yoktu. Acı... Evet acıdan ağlıyordu. Chen birden bana bakınca gözlerini başka yöne çevirip göz yaşlarımı sildim. Birden acilin kapısı açılınca herkes ayağa kalktı. Eda yatağın üzerinde uyuyordu.

(Hemşire): Hastayı normal odaya alacağız.

Diyip yatağı sürmeye devam ettiler. Kaşının yanında pamuk vardı. Kesin düştüğü zaman yaralanmıştı. Yanağında da çizikler oluşmuştu. Chen Eda'nın elinden tutup öpmüştü. Herkes Eda'nın başındaydı. Odaya kadar bu şekilde devam etti. Odaya girdiklerinde biz dışarıda durduk. Chen oturup hiç bir şey söylemeden karşısına bakıyordu.

(Chen): Şimdi uyuyordu da yanındaydım. Uyandığı zaman yüzüne bakamam

Diyip kafasını salladı.

(Suho): Saçmalama

(Baekhyun): Chen lütfen yapma bu şekilde devam edemez ya

Diyip elini Chen'in omzuna koydu.

(D.O): Bak Eda şimdi iyi. Ya ona da bir şey olsaydı?

(Chen): Ona da bir şey olsaydı yaşayamazdım.

Derken gözlerini Soo ya dikmişti.

(Kai): Eda da çok kötü olacak

Chen kimseyi takmamıştı. Hemşireler odadan çıkmıştı.

(Hemşire): Hastanın yanına girebilirsiniz.

Diyip gülümsedikten sonra gitmişti. Lay hemen kapıyı açıp Eda'nın yanına gitmişti. Herkes odaya giriyordu. Chen'e baktığımda yerinden kalkmamıştı. Karşısına öylece bakıyordu.

Hayran Aşkı (Cheda)Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!