3.Bölüm ✘ BİM MALI BRAD

39.9K 2.2K 791

Multimedya Yusuf :*

--

"Yani gerçekten inanamıyorum. İmkansız ama bu kadarıda. Yok abi tek örnek resmen. Senden başka olamaz kesinlikle."

"Bu geri zekalı ne konuşuyor yine mal mal abi?" diyen Savaş'a bilmem dercesine baktım. Ne konuştuğunu geçtim, kiminle konuşuyor anasını satayım! Bir şizofrenimiz eksikti. Tam ağzımı açıp bir şey diyecektim ki elinde aynayla içeri giren Yusuf tüm sorularıma cevabı vermiş oldu.

"Çok yakışıklısın be. Kız olsam kesin seninle evlenirdim. Şu kaşa göze bak. Duduşlarım yakıyor zaten. Kendimi öpemediğim için çok şanssızım." derken dudaklarını büzerek konuşuyordu. Allah'ım bir tane akıllı istiyorum çok mu?

"Oğlum harbi malsın lan." diyerek ensesine vurarak içeri giren Barış'a içten dua ettim. Ben kalksam ense diye bir şey kalmayacaktı çünkü.

"Sensin mal lan. Resmen ülkenin potansiyelini yükseltiyorum burada sen daha bana laf söylüyorsun."

"Ego potansiyelini yükselttiğine eminim ama dikkat ette fosalıp münasip yerlerine girmesin." dedi Barış. Yusuf ona alayla baktıktan sonra bana çevirdi bakışlarını. Aha geliyor sinir edecek bir şey.

"Sencede çok yakışıklı değil miyim Girgüneşciğim." deyip hayvan gibi kahkaha atmaya başladı.

"Hıı çok komik." dedim gözlerimi devirirken.

"Uyumak istiyorum. Sesinizi keser misiniz acaba canım friendlerim?" dedi Bora uyku bandının altından bize bakarken. Uyku bandının leopar desenli olduğunu söylememe gerek var mı bilmiyorum ama siz haberiniz yokmuş gibi davranın.

"Aynen uyuyalım artık. Bim malı Brad Pitt kapat sende şu ışığı. Bir işe yara bari." dedim.

"Sensin be Bim malı. Hem Brad'de kimmiş. Ben ona taş basarım. Angelina kör olmalı onunla evlendiği için. Benim gibi mükemmellik dururken burada, acıyorum o kadına valla."

"Götümle konuş Yusuf." dedim ve gözlerimi sıkıca kapattım. Hala konuşmaya devam ediyordu ve tınlayacak durumda değildim. Değişik bir gündü ve benim güzel beynim fazlasıyla yorulmuştu. İyi bir dinlenmeyi dibine kadar hak etmişti.

✘ ✘ ✘

"Giray öpüşelim mi?" dedi Bora dudağını büzüp bana doğru yaklaşırken.

"Çek git lan pezevenk!"

"Bak valla en merak ettiğim şey. Bir alt dudak versen ne olacak?" dedi hala salak bir bakışla. Cidden bunlarla muhatap olacak kadar nasıl bir yokluk çekmişsem.

"Alt yumruk ister misin Boracığım tam böyle çeneye denk geleninden. Kıranından hani." dedim sabır dilenircesine bakarken.

"Yok almış kadar oldum. Neyse bende Yusuf ile öpüşürüm o zaman." diye Yusuf'a sırnaşmaya başladığın da rahatlamıştım.

"Bir koyacam uzaylılarla öpüşmek zorunda kalacaksın ha!" dedi Yusuf.

"Koysana." dedi Bora Yusuf'a oldukça sapık bir şekilde bakarken. Allah'ım sen koru yarabbim!

5✘1 Eşittir 1Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin