#11# TOPLANTI

10.2K 484 11

Sabah olduğunda Elif ' in bir bacağını bay evlilik meraklısının üzerine atmış , kollarıyla da ahtopot gibi sarmıştı . Eğer genç kızın bilinci yerinde olsaydı beynini parça parça doğramak isterdi .

Efe kendini sarmalamış kızın kollarından büyük zorluklarla çıkarak bir müddet tavanı izledi . Bunalmıştı .

Daha sonra bakışlarını tavandan çekerek bakışları mışıl mışıl uyuyan genç kıza kaydı .

Biçimli kıvrılmış kirpikleri , küçük burnu , biraz dolgun dudaklarıyla böyle bile güzel görünüyordu .

Kumral saçları yastığa yayılmıştı .Bu görüntü aslında Dünya ' nın yedi harikası listesine sekizincinin dahil olması gibi bir şeydi ki .

Uyandığında yanında eşinin olması....

Ama maalesef bay evlilik meraklısı için kalp çırpıntısından başka bir şey ifade etmiyordu. Ha bir de eski defterleri açmaktan başka .

Böyle bir hataya tekrar düşemezdi . Aşık olamazdı .Onun tek hayatı ailesi olmalıydı ve öyleydi . Hayatındaki kadınlar sadece annesi ve kardeşleri .

Elif uykulu bir şekilde bir şeyler mırıldandı . Efe yatakta doğrularak kafasını yatak başlığına koydu . Bir müddet daha uyuyan güzeli izlemeye devam etti .

Kendisinin yanlış bir şey yaptığını fark edince genç kız uyanmadan duş almanın iyi bir fikir olduğunu düşünüp banyoya ilerledi .

Elif hiç uyanmak istemiyordu . Üstünde fazlasıyla ağırlık vardı . Yavaşça gözlerini aralayarak ilk başta nerede olduğunu kavramaya çalıştı . Yeni uyandığında bir şeylerin farkına varmak onun için açıkça zor oluyordu .

Ayaklarını yataktan sarkıtarak yavaşça elleri üzerinde doğruldu . Yanına baktı . Efe yoktu . Herhalde uyanıp kahvaltıya indi diye düşündü .

Perdeyi çekti ve müthiş manzarayı izledi . Tam üzerini değiştirmek için buradaki dolaba yönelecekti ki banyonun kapısı açıldı . Elif hemen kafasını çevirerek '' S- Sen giyin ben sonra girerim tekrar odaya . ''diyerek zorlukla konuştu .

Bornozu vardı ama yine de koşar adımlarla kendini dışarı atmasına engel olamadı .

Efe kızın haline hafif tebessüm ederek üzerini giyindi . Bu kızı utandırmak onun için ayrı bir hal almıştı . Lavanta kokulu bayan çirkini .

Elif Efe 'nin odadan çıkması üzerine direkt banyoya giderek yüzüne su çarptı . Ellerini yüzünü iyice yıkadıktan sonra aynadaki yansımasına baktı .

Çok solgun görünüyordu . Kesinlikle hasta olacaktı . Zaten şu aralar kendini fazlasıyla bitkin , yorgun hissediyordu .

Bu dolapta da kendisinin düşünülüp içinde birkaç parça eşyanın olması neredeyse Elif 'in gözlerini yaşartacaktı .

Efe bu işi fazlasıyla planlı yapıyordu . E tabii işkolik bir adamın hayatını da planlaması çok da şaşırtıcı değildi ?

Gerçekten güzel bulduğu saç rengine uygun açık kahve tonunda bir elbise giyindi . Sandaletlerini de ayağına geçirince aynanın karşısına geçip gözüne de rimel çekti .

Aşağıya indiğinde herkes kahvaltı için oturmuş Elif 'i bekliyorlardı . Elif kuru bir özür dileyerek masadaki yerini aldı .

Fazlasıyla sessiz yenilen yemekte Efe kavga başlatmak amacıyla ortaya bir bahane sürdü ama Elif 'in alttan alması genç adamı şaşırtmıştı .

Annesi gelinini onayladı . Bu taktikleri de kendisi ona vermişti .

Efe burnundan soluyarak sinir küpünden farksız bir şekilde şirkete ilerledi .

EVLEN BENİMLE ! (İDDİA) -TAMAMLANDIBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!