DIE IN PRISON - SEQUEL TO BORN IN PRISON - SECOND BOOK

Londýn, Velká Británie - rok 2015

"Máš ráda rychlá auta?" ozve se mužský hrubý hlas. V klubu hraje hlasitá hudba, ale přesto Olivia slyšela, co jí dotyčný řekl. Z jeho dechu jde cítit irská whiskey a práskací cigarety s mentolovou příchutí. 

"Kdo nemá?" usměje se na chlapa brunetka s hnědými oči. Prsty si poupraví ofinku a nahodí ještě zářivější úsměv. 

"Ostatní holky" zkonstatuje třicítník. Olivia se začne tiše smát a u toho stihne záporně zavrtět hlavou. Nahne se k mladíkovi blíže, aby jí slyšel a poklidně vyřkne následující slova.

"Já nejsem jako ostatní" podívá se přímo do jeho očí. V ten moment do jeho stehna píchne uspávací injekci. Přes jemné oblekové kalhoty se injekce dostane lehce, muž vyjekne počáteční bolestí a překvapeností, ale přes hudbu jeho lekot nikdo neuslyší. Stihne věnovat přitažlivé brunetce poslední pohled než se na ní pomalu skácí z barové stoličky.

Olivia jeho těžké tělo pohotově chytí a nacvičeně zasyčí, aby nebylo podezřelé, že dívka unese osmdesáti kilového chlapa.

"Ten je totálně na mol" okomentuje situaci barmanka, která uviděla mladíkův odpad.
"Mám zavolat ochranku?" starostlivě se zeptá.

"Dotáhnu ho k zadním dveřím, pak si už poradím, je to známej, ale děkuji" Olivia pohotově odpovídá a mrkne na barmanku. Několik lidí u baru jí věnují lítostivé pohledy, když si přehazuje jeho paži přes rameno. 

"Ukažte" pomůže jí blondýn. Dívka se na něj zářivě usměje a společně ho táhnou přes celý klub ven. Tam ho opřou o zídku a posadí na chodník. Blondýn se následně vrací do klubu s falešným telefoním číslem a dokonce i s falešným jménem.

Když je za klubem sama, kopne do odpadlíka a vytáhne z jeho saka mobil. Z něj vytáhne simkartu, kterou rozlomí v půl, zbytek mobilu zahodí do dáli přes zeď. V tu chvíli u Olivie prudce zabrzdí černé sportovní porche. Nově přelakované, nové gumy i s novým předním sklem.

"Omlouvám se Liv, ale jak mi včera prostřelili to sklo, tak jsem musel na opravu a to trvalo celý hodiny." Olivie okamžitě zaregistruje hlas hnědovlasého Jasona, který na ní kouká omluvným pohledem.
"Ty ses s tím idiotem táhla přes celý klub?" zeptá se překvapeně mezitím, co chlapíka zavírá do kufru auta.

"Co jsem asi měla dělat?" protočí očima. Kluk se zasměje a vezme jí za ruku, čímž si jí přitáhne k sobě.

"Jsi užasná, Olivio" usměje se na ní zamilovaně. 

"Porušuju kodex. Mám k úžasnosti dost daleko" utrousí nespokojeně a podívá se na své lodičky s vysokým podpatkem.

"Jsi skvělá. Po tom všem, jsi vážně úžasná, tak si přestaň myslet, že nejsi" naléhavě se podívá Jason na svou přítelkyni. Palcem zvedne její bradu a věnuje jí lehký a jemný polibek na rty.

"Miluju tě." zašeptá jí do rtů, což Olivii donutí se odtáhnout.

"Víš že, ti to nemůžu pořád dokola říkat nazpátky." zakroutí hlavou.

"Vím"

"No, tak mi to doprdele neříkej! Chceš abych se cítila dobře, tak mě přestaň vysazovat těmto situacím!" prohrábne si frustrovaně vlasy. Milovala ho. Svým způsobem. Milovala ho jinak. 

"Harry by chtěl, abys byla šťastná." posmutněle odstoupí dál od jejího těla. Vycítí to, že se Olivia necítí dobře. Měl dokonale nastudovanou její řeč těla.

"Zapomněl jsem ti říct.." vzpomene si, když otevírá Olivii dveře od auta. Ujistí se, že sedí a pak oběhne auto. Následně nastoupí, sedne si na kožené sedadlo a podívá se zpříma do jejích očí.

"Clifford Styles dnes ráno zemřel. Rakovina se rozlezla. Bylo to už čtvrté stadium, jeho srdce neusneslo tolik bolesti" řekne svým kanadským přízvukem, přičemž vtáhne rty dovnitř úst.

Olivii začne bít srdce jako o závod. Do očí se nahrnou slzy smutku a ona chytí Jasonovu dlaň do své. Pevně jí zmáčkne a vydechne.

Musí se vrátit zpátky domů.

DIE IN PRISONPřečti si tento příběh ZDARMA!