Bebek

1.1K 115 41

2 ay sonra~

Sabah uyanınca yataktan kalkarak lavavoya girdim. Kasıklarımın ağrısını umursamıyordum. Elimi yüzümü yıkadıktan sonra kıyafet odasına gidip gri eşorfman üzerine de göbeği açık kazağı giyindim.

Yatağıma bir bakış atmıştım

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

Yatağıma bir bakış atmıştım. Chen ile aramda geçenleri hatırlayınca yüzümde bir sırıtış oldu. Ellerimle utançtan yüzümü kapattım. Ardından odadan çıkmıştım.

Exo bu aralar çok yoğundu. Yeni klipler, çekimler, konserler derken çok yoğundular. Bizde yoğunluk ama en azından bir pazar tatilimiz vardı. O yüzden Chen evde değildi. İki aydır sürekli sabah kalkıp şirkete gidiyorduk. Exo klip çekimleri bizde defile hazırlıklarını yapıyorduk. Ve hâlâ bu hazırlıklara devam ediyoruz. Markamızın ismini bulmuştuk.
"BEEone"

Dün gece uzun zamandır Chen'le zaman geçiremedigimiz için bir şeyler yaşamıştık ama dün geceki zevk yerini acıya bırakmıştı. Küçük bir kahvaltının ardından ağrılarımı geçirmek için sıcak su torbalarıyla birlikte oturma odasına televizyonun karşısına geçmiştim. Telefonu Unuttuğumu fark edip istemeye istemeye yatak odasına tekrar gitmiştim. Odanın dağınıklığına aldırmadan telefonu aldıktan sonra tekrar oturma odasına gidip sıcak su torbalarımla buluştum. Sosyal Medyada gezinirken Betül arayınca açmıştım.

(Betül): Eda?

(Eda): Betül?

(Betül): Hadi gel gidiyoruz

(Eda): Nereye?

(Betül): Gezmeye

(Eda): Zaten bir pazar günümüz var dışarıda ne gezmesi?

(Betül): Eda beni deli etme şirket dışında gittiğimiz yer yok. Hem o kadar uzun değil bir, bir buçuk saatliğine. Emel'le seni bekliyoruz. Menejerler de yanımızda

(Eda): Birincisi bu şimdi mi söylenir? İkincisi de söyleseydiniz de gelemezdim

(Betül): Gelemezdim derken?

(Eda): Biraz rahatsızım

(Betül): Neden?

(Eda): İşte yaa sorgulama

Derken kızardıgımı hissedebiliyordum. Betül'ü tanıyordum ve anlamıştı..

(Betül): Oooo anladım

Gözlerimi kapatmış öylece Betül'ün bir şey demesini bekliyordum.

(Betül): Tamam o zaman sen dinlen

Diyip güldükten sonra konuşmasına devam etti.

(Betül): Biz biraz gezelim sonra yanına gelicegiz

(Eda): Tamam

Diyip telefonu kapatmıştım. Exo'nun klip çekimlerine bakarken bütün üyelerini tek tek seviyordum. Tabiki Chen'i daha fazla. (gerçekte olduğu gibi sjsj) Ayy Lay, Ayy Baek, Ayy Suho gibi ve daha başka saçma sevme tarzlarımla üyeleri severken saçma sapan şekillere de giriyordum. Kasıklarımın ağrısı zaten hâlâ devam ediyordu.

Hayran Aşkı (Cheda)Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!