*Psst* Notice anything different? 👀 Find out more about Wattpad's new look!

Learn More

   Dneska se mi vstávalo vážně těžko. Žaludek jsem měla scvrklý a Harryho ranní nálada mi na tom nepřidala. Oba jsme vždycky zamlklí a jen tiše přemýšlíme. Teď však na to přemýšlení ani čas nemám, jak se snažím vybrat vhodný oděv na zítřek. Měla jsem to udělat včera večer, jenomže to se chtěl Harry furt mazlit v posteli a dívat na filmy, čili se mé plánovaní odložilo. A teď přemýšlím, jestli si vzít černou kolovou sukni nebo černé džíny. Nakonec se rozhodnu pro vhodnější kus oblečení, a to pro sukni. Do ní si zastrčím obyčejný bílý top s tříčtvrtečním rukávem a na nohy si obuji své oblíbené decentní lodičky(viz.média).

Přejdu do kuchyně a rychle nám s Harrym nachystám dva šálky čaje s čerstvými vdolky. Harrymu dám jednu kostku cukru, dva plátky limetky a lžičku medu, přesně jak to má rád.

,,Děkuju,'' usměje se na mě a věnuje mi polibek na tvář. ,,Nemusíš se stresovat. Zvládneš to,'' podpoří mě a přinutí mě tak malinko zvednout koutky.

,,Taky děkuju,'' vydechnu a zakousnu se do jednoho z vdolků.

Použila jsem mamky starý recept z domova. Pekla je všehovšudy dvakrát, z čehož se jí jednou spálily. Moc dobrá hospodyně to není, ale v poslední době musím přiznat, že se snaží. Od naší schůzky uběhl týden a myslím, že jsme si nějak blíž. Každý den si voláme a snažíme se trochu více sblížit.
Pohlédla jsem na Harryho hodinky a zpanikařila, když jsem zahlédla, kolik je hodin.

,,Harry, je čtvrt na devět! Máme patnáct minut zpoždění!'' začala jsem panikařit a rychle sklízet ze stolu. Harry však nadále pokračoval ve své nynější činnosti a pobaveně mě sledoval. ,,Harry! Rychle! Musíme pospíchat!'' pobídla jsem ho zoufale.

,,Lásko, máme čtyřicet pět minut. Tady škola začíná v devět, ne v osm,'' uchechtl se a dojedl poslední kousek sladkého pečiva. Opařeně jsem na něj pohlédla a oddychla si.

,,Tak mě příště neděs!'' obvinila jsem ho a v ten samý moment spolu s ním vybuchla v záchvat smíchu.

*

Zaparkovala jsem hned za Harry se svým novým autem a vystoupila. Harry se rozhlédl kolem sebe a pak ke mně nenápadně přešel.

,,Hodně štěstí, lásko,'' popřál mi a nepozorovaně mi stiskl zadek. Měla jsem, co dělat, abych nevypískla. ,,Uvidíme se na naší první hodině,'' usmál se a zmizel v davu. Zhluboka jsem se nadechla a elegantně vykročila směrem k mé nové prestižní škole. Ihned se mi zalíbil vnitřek školy a bývala bych si ho lépe prohlédla, kdyby mě někdo nesrazil přímo na zem.

,,Moc se omlouvám, ne-,'' začal mluvit povědomý hlas, který můj pád zapříčinil. ,,Nejsi ty ta krásná dáma z kavárny? Sam?'' Konečně jsem na daného člověka pohlédla a usmála se, když jsem zjistila, že je to Liam.

,,Žádnou krásnou dámu tu nevidím, ale já jsem Sam,'' zasmála jsem se a on se mnou. Pomohl mi nahoru a ještě jednou se omluvil.

,,Nevěděl jsem, že sem chodíš. Nikdy jsem tě tu neviděl,'' přešel na tykání.

,,Jsem tu nová. Chodím teprve do prvního ročníku. Ty?'' odpověděla jsem mu a hned se zeptala.

,,Aha, já do druhého. Už tu nějakej pátek jsem,'' ušklíbl se a spolu se mnou se rozešel po chodbě. Podívala jsem se panicky na malý plánek školy, ve snaze najít svou třídu. ,,Ty máš třídu v prvním patře. Prostě jen jdi po schodech a druhé dveře vpravo,'' poradil mi mile.

,,Děkuju,'' odměnila jsem ho rychlým úsměvem a dle jeho pokynů zamířila do prvního patra. Vešla jsem hned do druhých dveří na pravé straně, jak mě navigoval Liam, a opravdu vešla do správné učebny. Nacházelo se v ní zatím jen pár lidí, tak jsem měla možnost vybrat si své místo.

♡#I love my teacher||FF-Harry Styles#♡Přečti si tento příběh ZDARMA!