0.0

1K 82 15

ChangKyun, stajın ilk gününden geç kalmamak için sabah erkenden uyanmıştı. Hızlı bir şekilde hazırlanıp kahvaltı ettikten sonra bulduğu ilk taksiyle staj göreceği hastaneye gitti. Hastaneye ilk girdiğinde içini garip bir heyecan kaplamıştı. Stajyer olduklarını düşündüğü bir grup insanın yanına gitti ve birkaçıyla tanıştı. Daha sonra onlarla ilgilenecek olan doktor geldi ve hepsine zemin kattaki soyunma odasına gidip hastane kıyafetlerini giymelerini söyledi. Kıyafetlerini giyip gelen bir grup stajyer az önce onlarla ilgilenen doktorun karşısında dizildi ve yapılması gerekenleri sıralayan doktoru dikkatle dinlemeye başladı. ChangKyun elinde olmadan etrafı süzmeye başlamıştı, dikkatinin dağıldığını fark eden doktor ona kendisine odaklanmasını söyleyerek kızdı.

Doktor, kuralların hepsini stajyerlere aktardıktan sonra stajyerler, kendi branşlarına göre diğer doktorların yardımcısı olarak çalışmak üzere dağıldılar. ChangKyun kendisine tarif edilen odanın önüne geldiğinde heyecanını bastırıp kapıyı birkaç kez tıklattı. İçeriden 'gel' komutunu duyunca kapıyı açıp içeri girdi. Göz temasından kaçınarak başı öne eğik bir şekilde konuşmaya başladı.

"A-ah merhaba efendim. Ben Im ChangKyun. Sizin yeni stajyer öğrencinizim."

"Ne? Stajyer mi? Ben stajyer istemediğimi söylemiştim. Ah cidden, niye benim isteklerimi umursamıyorlar ki?!"

ChangKyun bu tepki karşısında ne yapacağını bilemedi. Açıkçası biraz da paniklemişti. Bundan sonrasında öğretmeni olacak olan doktor yanından geçip odadan çıkmıştı. ChangKyun ise sadece olduğu yerde dikilip duruyordu. 'En iyisi o gelene kadar burada böyle beklemek' diye düşünmüştü.

Excluded [WonKyun]Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!