Karanlık Güç (Dark Power)

738 12 5

1. Bölüm

Soğuk bir kış sabahıydı.Dünyadan yeni bir dönemin başlangıcı gazetelere,internetteki haberlere manşet olmadan sessizce ansızın geldi.Belkide daha iyi oldu.Aksi halde insanlar sarsılabilir hatta yıkılabilidrdi.Çoğunluğun düşüncelerinde karamsarlık egemen olmaya başlamıştı.

FBI ajanı Justin Drew Bieber gençlik yıllarını hep kas yaparak geçirmişti.Yaptığı işi çok önemsiyordu.Hayatının tutkusu haline gelen vücut geliştirme sporunu büyük bir zevkle yapıyor,iş çıkışlarını dört gözle bekliyordu.1.76'lık boyu ve 70 kiloluk vücudu sert ve şekilliydi.Parlak ela gözleri ışıklı ortamlarda bal rengine döner ve sarı renk saçlarıyla tam bir uyum oluşturdu.

Amerika saati 07.00'ı gösteriyordu.Kahvaltı yeni başlıyordu.Tüm Avrupa ve Asya'nın önemli diplomatları ticaret başkanları bu günle yatıp kalkıyorlardı.

Justin:Bu toplantıya neden bu kadar önem veriyorlar?

Cody:Anlamıyor musun?Ortada verilen amaç açlığı ve kıtlığı bitirmek gibi görünsede asıl amaç dev bir pazar oluşturmak.

Ajan Justin kulağındaki nerdeyse görülmeyecek kadar ufak vericiden gelişmeleri dinliyordu.Alıcısını tüm frekansla açık konumda bırakmıştı.Böylece hangi kanaldan olursa olsun konuşanları duyabiliyordu.Salondaki şeflerden biri olduğu için buna izni vardı.

Birde tabii Justin'in en iyi ortağı Lucky,altı yaşında alman kurduydu.Orkestranın çaldığı klasik parçalar ortamın neşesini yerine getiriyordu.

Görevi gereği koruması en önemli kişileri yakın olmak olan Lucky'i kurban seçmişlerdi karanlık güçler.Tam da yeleğine x-ray cihazlı bomba koymuşlardı.Nedeniyse köpekler dedektörlerden geçmiyor.Geçersede tasmasındaki demirden olduğunu sanıyorlardı.Bombanın patlama saati olan 10.05'e dakikalar kala Lucky ve Cody kimseye engel olmamaya dikkat ederek devreyi geziyorlardı.Herkes birden ani patlama sesiyle irkildi.

Bu yeni hikayem.Ben deniz arkadaşlar Ramazan.13 yaşındayım.Umarım hikayemi beğenirsiniz.

Karanlık  Güç (Dark Power)Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!