MATE x Character Ask, duh

318 20 4

Zdravím!
Máme tady Character Ask k MATE. Tentokrát jste nepoložili moc dotazů, takže to bude kratší vydání.
ODPOVÍDÁ: ADAM MITCHEL LAMBERT
Q: Co pro tebe Tommy znamená a co všechno bys kvůli němu dokázal obětovat?
Proč máš tak špatný vztah se svým otcem?
A: Tommy je kretén a já bych pro něho stejně dělal první poslední. Pořád přiznávám, jak po něm jedu, dokonce jsem přemýšlel o tom, že bych mu nabídl, že ho vezmu na ten debilní ples, ale tady nastal ten problém. Kvůli Tommymu bych se asi nedokázal vzdát postavení mezi lidma.
A k fotrovi se nehodlám moc vyjadřovat - je to hlavně tím, že se o nás nestaral, když měl, jednu dobu se mě snažil tak "nenápadně" dohodit jedné holce z rodiny jeho kamaráda, už od doby, kdy jsme s Ashley byli malí, odjížděl na hodně dlouhou dobu a vracel se jen na pár dní - seru na něj, teď už ke mně nepatří.

Q: Dáš mi autogram? :D Nebo... nechceš prostě hned přestoupit na moji školu? :D
A: Tak kam to bude - na zadek, na prsa? Naposledy jsem se na prdel podepisoval jednomu klukovi, to není tak dávno. Jinak ne, přes to, jak moc fucked up je tenhle kolektiv, asi ne, nechci přestoupit. Kdo by za mě pak vyhrál prom? ;))

Q: Adame, tohle asi není otázka, ale jsi vážně náladová "DIVA" (*ale stejně tě mám ráda)
A: DAMN RIGHT I'M A DIVA! - (*Neříkej to Melanie) (**Ani Tommymu) (***Neříkej Tommymu o Melanie) (****NEŘÍKEJ ANI MELANIE O TOMMYM)
/Pozn. Aut.: Upřímně? Já miluju Adama s touhle povahou :d/

***
ODPOVÍDÁ: TOMMY JOE RATLIFF
Q: Proč ses zamiloval do takového paka, jako je Adam? Chápu, že dokáže být i milý (málo kdy), ale to je většinou jen takový záblesk.
A: On je hrozně atraktivní a není tak špatný, jak se zdá:)) Už se nespočetněkrát ukázal jako opravdu dobrý přítel. On je milý svým vlastním způsobem... a taky je naštvaný svým vlastním způsobem (to znamená, že když se urazí, tak bude uražený dlouho a až vám odpustí, někdy to zákeřně vytáhne)

Q: Moc mě mrzí co se ti stalo a přeji ti, ať se z toho rychle dostaneš. Každopádně, je v nemocnici dobré jídlo? :D
A: Mě teda víc mrzí to, že se mnou v nemocnici není Adam. Třeba tu teď mohl jíst ty blafy se mnou.
:)

Q: Tommy, cítíš k Adamovi něco víc než kamarádství?
A: Myslím, že jo. Nejsem si úplně jistý a vím, že bych neměl, protože moje šance jsou nulové. Jakmile bych mu něco takového ba jen naznačil, vsadím se, že bude dělat, že mě nezná.

***
ODPOVÍDÁ: MELANIE ELIZABETH LEAVITT
Q: Co máš v plánu s Adamem?
A: Sama nevím. Podle toho, jak se vyvine situace. K tomu fakt nemůžu nic napsat, sama nevím, jak to teď bude, zvlášť po tom, co se stalo.

Q: Hej, já tě žeru holka. :D Ale proč nepřišla pozvánka na párty i mě? Přinesla bych nějaký pití :D
A: Díky;dd Protože nejsi z Mt. Carmel, na party jsem zvala jenom lidi z Mt. Carmel. A ti si pak pozvali lidi z McAlleyské a tam, počítám, taky nechodíš. Takže smůla ;d Pití máme dost vlastního; teda, měli jsme, dokud ho neobjevil Lambert.

Q: Melanie, co máš s Adamem na té pool párty za lubem?
A: -Snad nevadí, že tento dotaz přeskočím, protože to už jsme se dozvěděli :D-

Q: Jaký trotl si před plánovanými orgiemi v bazénu zapomene vzít prášky?
A: Nebyly to orgie, byl to normální studentský večírek!!! ;( Nevěděla jsem, že se to zvrtne. Ale s Adamem to byla sranda, lolz. Měla jsem si hodit nějakou fotku na instagram.


***
ODPOVÍDÁ: LEILA LAMBERT & DIANA RATLIFF

Q: (Leila) Jaký je Adam doopravdy? Choval se vždycky takhle? Nebo je tohle jeho chování jenom obranný mechanismus?
A: Adam je od mala takhle obrněný vůči všemu: těžko dá najevo nějaký jiný citový projev, než je naštvání. Myslím si, že si to zafixoval, když začal být jediným schopným chlapem v domě. Jeho starší bratr Neil je doteď dost tichý a nějak se nezajímá o dění, jako Adam. Eber začal odjíždět kvůli práci rok po tom, co se narodil Adam. Vracel se na krátkou dobu, a když k Adamovi a Neilovi přibyla ještě sestra, asi se rozhodl, že to všechno vezme do svých rukou, když nevidí mužský vzor nikde okolo. Z části je to taky obrana, nechce k sobě nikoho pustit, protože má strach, že ho někdo zraní. Je to všechno se vším, velký vliv na tohle má Tommy, jeho škola a kolektiv v ní, jeho styl života... ale je takový, jaký je a každý by to měl respektovat.

Q: (Diana) Proč Adama tolik nenávidíte? Udělal vám snad něco?
A: Samozřejmě, že udělal. Od prvního dne, co jsem ho poznala osobně, byl středem pozornosti. Bylo to, když on a Tommy byli v osmé třídě. Celkem pozdě na to, že se v tu dobu znali tolik let. Tommy se mi přiznal, že mu nechtěl říct, kde bydlí, kvůli tomu, že se styděl.
Ten den Adam přijel na skateboardu před náš dům. S cigaretou v puse, už s obličejem plným kovu a tetováním, které se v té době ještě dalo skrýt.
Nelíbil se mi. Několikrát jsem ho poté viděla líbat se s chlapcem.
Pak, když jsem se modlila, aby mladý Lambert nešel na stejnou školu, jako můj syn, vzali ho. Při odchodu ze základní školy a s příchodem na střední začal být Adam středem pozornosti.
Tommy přicházel domů a smrděl kouřem, alkoholem, nebo drahým parfémem. Všechno to patřilo Lambertovi. A nakonec můj syn dostal rakovinu, kvůli tomu, že ho jeho nejlepší kamarád naučil kouřit. Úžasné.

Q: (Diana) Ty děvkooooo,ty to tak kazíš. Škoda že jsi tu rakovinu nedostala ty.
A: Nevěděla jsem, že Lambert má ještě dalšího, neomaleného bratra.

/Lol sry diana's stupid/

Q: (Diana) Starejte se o svého synka pěkně, prosím. :) Odpustíte někdy Adamovi jeho neslušné chování? Je sice na první pohled hajzl, ale vašeho syna má podle všeho opravdu rád.
A: Starala a starám se, jak nejlíp umím, ale od takového nástupu na základku si Tommy dělá, co chce. Všechno kvůli tomu jeho Adamovi!
Odpustit? Zkazil mi syna, nikdy! On ho nemá rád, tady ten váš úžasný Adam nemá rád nikoho, kromě sebe. Vím to, kolikrát už Tommymu ublížil.

***
ODPOVÍDÁ: ASHLEY LAMBERT, NOAH RAMEY, LOUISE GRANHEIM
Q: (Ashley) Máš bráchu ráda? Byla ve tvém životě nějaká situace, při které se Adam zachoval jako nejlepší brácha na světě a ty jsi mu za to vděčná? ♥
A: Musím ho mít ráda, je to můj bratr, ale občas je fakt nechutný x( Jo, celkem často mě třeba kryl před mamkou, když jsem chtěla někam jít, nebo mě jednou vytáhl ze školy uprostřed vyučování a vzal mě na motorku a pro Starbucks. Taky mi často pomáhal s úlohama, když se ještě snažil.
A jednou si na mě zasedl učitel a já zrovna posrala závěrečnou písemku z matiky. Učitel mě nechával propadnout, tak Adam šel, dal si schůzku s učitelem o samotě a najednou jsem prošla s trojkou.
Jo, asi je to dobrý bratr, když má svoje chvilky. xd

Q: (Noah) Líbil se ti někdy Tommy?
A: Líbil? Tommy se mi líbí pořád, je cute, ale není to jako 100% můj typ. Ale Justin *-*
/*sbírám Noaha ze země, protože se svalil po tom, co se zamyslel nad Justinem :d*/

Q: (Louise) Zajímalo by mě, o co té Louise jde... že by fakt chtěla Adamovi pomoct?
A: neříkala bych tomu zrovna pomoc, on mi prostě jenom tak nějak padl do oka, když jsem viděla, jak moc si o sobě myslí. myslím, že je to celkem frajer, i když... v té nemocnici to přehnal. hlavně se mi líbí, že už podle toho, co říkal tommy, se adam nebojí jít do každé blbosti. MŮJ ČLOVĚK.

***
ODPOVÍDÁ: AUTORKA

Q: Nejdřív jsem nevěděla, na co se tě zeptat, ale vždycky mě zajímá, jak se autoři dostali ke psaní. Proto se tě ptám, jak jsi se dostala ke psaní? :D Jaký vztah máš k této povídce? A jak jsi se stala Glambertem, nebo spíš objevila Adama? :D
A: To já taky nevím, na co bych se zeptala sama sebe, každopádně tobě jsem chtěla poděkovat za tvoje velké rozepsání u dotazníku:D /TY VÍŠ, KDO JSI! :D/
Ke psaní jsem se dostala tak, že jako... okay, asi rok jsem četla fanfikce na Wattpadu. Pak jsem objevila Adama v létě /14 a napadlo mě hej, najdu si nějaké fanfikce o Adamovi na Wattpadu.
BEEP BEEP ERROR ŽÁDNÉ POVÍDKY #ADAMLAMBERT NENALEZENY.
Tak jsem si napsala vlastní a četla je po sobě.
A najednou je četli lidi.
A najednou píše víc lidí:D

A Adama jsem objevila asi tak ve svých 10-11 letech, kdy jsem si dokola pouštěla BTIKM a říkala, jak je ten kluk s tužkou na oči hezký.
Pak jsem na něj zapomněla a v létě jsem si u snídaně pouštěla Óčko. A najednou IF I HAD YOU A ADAM. Měla jsem vždycky dost odlišný vkus na kluky, než vrstevnice, takže se mi jeho výstřední vzhled okamžitě zalíbil. Zapamatovala jsem si jméno písničky a BEAM, rok později jsem na QAL koncertě, za další rok na TOH tour a stále mě to nepřechází! :D


Q: Nakope Melanie prosím někdo prdel?
A: Hlásíš se k tomu?:D I mean, Melanie má i své zastánce.

Q: :D Vyřídíš všem ostatním postavám, že je pozdravuju? :D
A: Všichni ti děkují. Až na Adama. Je to rebel, ani já ho neumím krotit:dd

___

DĚKUJI VŠEM ZA DOTAZY
JE 3:05 V NOCI A JÁ UŽ ANI NEDÝCHÁM SKORO :DD
ALE BYLO TO NICE.
JINAK MÁME NOVÝ DOTAZNÍK NA MÉM PROFILU V "KONVERZACÍCH" ANO MÁM RÁDA DOTAZNÍKY NETEJTE SE A VYPLŇTE :DD
DĚKUJI
DOBROU NOC
RÁNO
VEČER
ODPOLEDNE
ZÁLEŽÍ NA TOM, KDY TOHLE ČTETE

MATEPřečti si tento příběh ZDARMA!