*Psst* Notice anything different? 👀 Find out more about Wattpad's new look!

Learn More

Ön gözde nesi?

Hani ben yazıyorum da oluyor ya, işte beni tanıyanlarda biliyor ya, öngöz tam olarak o'su!

Herkese güzel bir bahar akşamından merhabalar. Bir ön göz yazma şerefine daha nail olmak inanılmaz keyif verici. Korkmayın yahu hali hazırda bir dolu hikayem varken yeni hikayeye başlayacak değilim. (İnanmayın bir bakmışsınız başlamışım!) Ben sadece ön göz yazıp gideceğim...

Medya da güzel bir türkü var. Artık benim türkü sevdiğimi bilmeyen kalmadı sanırım.

Durun durun; meraklarınıza karşılık vereceğim. 

Biliyorsunuz "Gitmesen Olmaz mı?" yı yayından kaldırıp düzenlemeye aldım. Düzenleme yaparken hep sol yanımda küçük bir kıpırtı gibi Esma. Düzenlemeyi halen bitiremedim ve Gitmesen Olmaz mı elimde ne olacak, layıkıyla nasibine ulaşacak mı bilmiyorum ama Esma kısmı mühim dedim. 

Onu yazmam gerektiğini biliyor bir yanım ama diğer yanım elimi kolumu tutuyor; Derman var, Reyyan var, Güz Güncesi var... Amma da maymun iştahlı demeyin benim için. Hiç değilimdir. (11 senedir aynı adamla birlikteyim. persefonis diyor ki sıkılmadın mı o kadar zaman?) Sadece heyecanımı sizlerle paylaşmak için acele ettim. Sonra PnrmSuna esmanefes20 sadevebeyaz persefonis taclibusra ile paylaştım heyecanımı... Aaa bir de ZYNPTB ile paylaştım... Baktım ki onlar da hemen heyecanlana durdular. 

Evet arkadaşlar hali hazırdaki hikayelere devam ediyoruz. Bu konuda şüpheniz olmasın. TAÇLI TURNA en az bir hikaye de finale ulaşınca yayınlayacağım bir kurgu. Herhangi bir hikayenin Final bölümünü yayınlamasamda,  ben yazsam yayınlarım o kadar diyeyim :) 

Yaklaşık bir ayımız var öyleyse... 

Hatta şöyle yapalım biraz heyecan katalım 12 Haziran diyelim... Tam bir ay sonra ilk bölümle selam verelim... 

Peki hikayenin adı neden taçlı turna? 

bakın işte bu güzel hayvan taçlı turna, tek eşli sadakat timsali, tiz sesli, uzun bacaklı, yaradanın bize sunduğu; bakın ben neler neler yarattım devasa şölenler gibi gözlerinize misafir oluyor dediği türden bir yaratık

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

bakın işte bu güzel hayvan taçlı turna, tek eşli sadakat timsali, tiz sesli, uzun bacaklı, yaradanın bize sunduğu; bakın ben neler neler yarattım devasa şölenler gibi gözlerinize misafir oluyor dediği türden bir yaratık... Ve temsili Turna kuşu bize hikaye de çok yol gösterecek! O başında ki tacı var ya, işte onunla başımıza taç edeceğiz...

İnanıyorum... 

Ben her zaman, her yaptığım işin karşılık bulacağına inanarak başlıyorum. Bir gün bir yerlerde mutlaka olacak be canlar. Ben inanıyorum! 

Peki kimler var bu hikayede?

Üç ana karakterim var.

Esma Aksoy (Kenan'ımın güzelller güzeli kızı)

Mete Cihan ve Serdar Cihan ... (Onlar kimin oğlu bilemicem şimdi)

Spoileri alıntılar yükleme fırsatı bulursam, yani hikayeye bir kaç bölüm yazarsam vermiş olacağım zaten. 

hikayede karakter castlarım da belli... Çok çalıştım çok :)

Kapağı bile kendim yaptım... Ah, bir kaç katı kaçak çıkmış inşaat ustası gibiyim :) yorgun ama umutlu. bütün daireleri satıcam hepsini satıcam :)))

Şarkının sözleri biraz spoiler veriyor... Aaa dram mı gene? Evet dram yapacağız ama çok güleceğimiz sahneler de olmayacak değil. Derin şeyler söyleyemiyorum henüz ama yeni heyecan, yeni soluk olacak TAÇLI TURNA benim yamacımda olanlara...

Yamacımda kaç kişisiniz bilmem ama varlığını bildiklerim sayı olarak yüksek okurlu yazarlara caka yapacağım kadar kıymetli kimseler. Niteliğin, nicelikten önemli olduğunu bana her seferinde öğretiyorlar çünkü.... 

Şimdi bir kaçınızın ismini saymak istiyorum aslen. Ancak bir diğerinizi kırar mıyım diye korkuyorum... Oysa biliyorsunuz halini hatırını sorduklarım, bir selamları ile yüzümün güldüğü insanlar tanıyorum wattpad de... Biz güzel birer aileyiz burada. Nitekim bana sahte sevgi vermiş, fedakarlıklarını çıkarları bittiğinde sonlandırmış insanlara karşı varlığınız ile umudumu yeniden kazandım. 

Sevelim, sevilelim ama her şeyden evvel samimiyetle bakalım birbirimize... 

Sevgili canlar selametle kalın.... Yakında castları da verdiğim bir bölüm yayınlarım. 

Edit: Cast falan çok özenti oldum ben yaa! Tamam eleştirin beni; hunharca!

Bkz: Özenti Yazar ( Buna da beni palimpest alıştırdı. bana halen bir kapak sözü olduğunu parantez içinde hatırlatayım. bak kapatıcam parantezi sözünü parantezler aşkına tut!)

TAÇLI TURNA Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!