MATE x 11 - Naked

420 38 21

Chvíle na večírku, co pořádala Melanie, a už jsem si stihl všimnout známých tváří. Okolo se potulovali ti loseři z nemocnice. Asi Justin a ta holka, Deborah. Buď mě stalkovali, nebo je někdo fakt zval. Nečekal jsem je tu, měli už dávno spát. To, že my měli v úterý volno ve škole neznamenalo, že McAlleyská ho musí mít taky. Navíc, tihle dva byli jako paparazzi - dalo se čekat, že se Tommy dozví, co tu dělám, s kým to tu dělám. Dokonce přes to, jak moc jsem se snažil na něj nemyslet, mi pořád lezl do hlavy. "Naser si, Ratliffe," řekl jsem si pro sebe a vzal jeden z kelímků s vodkou. Kopl jsem do sebe jeho obsah najednou.
Rozhlédl jsem se a našel schody, po kterých by se dalo dostat nahoru do pokoje. Vyšel jsem do druhého patra s druhým červeným kelímkem v ruce, naplněným prozatím lehčím pitím. Celým domem šel cítit alkohol a teplo, ať už od lidí, nebo z topení. Na to, že končil podzim, party opravdu vypadala jako v létě.

Vrazil jsem do jednoho z pokojů, hned za sebou zavřel a chystal se převléknout do plavek. Můj pohled spočinul na něčem, co jsem u lidí od nás ze školy ještě neviděl; na posteli si to docela tvrdě rozdávali dva kluci. Přes značné šero šlo poznat, o koho jde. Jeden z mých nevýrazných spolužáků, Zac. Nikdy si ho nikdo moc nevšímal, ale očividně měl něco v sobě. Pod ním se svíjel jeden freshman, opravdu hodně mladý kluk, Harry, myslím. Chodil s Ashley do jejího klubu idiotů - dramaťáku - cosi. Osmnáctiletý a patnáctiletý, zajímavé. Vzpomněl jsem si, že jsem je často vídával spolu mluvit. Ten freshman byl do Zaca totálně udělaný, to se musí uznat.
Ani jeden z nich si nevšiml, že někdo vstoupil do jejich pokoje. Já stál jako zamrznutý ve stínu, zatímco oni pokračovali v šukání. Po chvilce jsem odvrátil zrak - kdyby mě viděli, rozkecali by to ve škole, měl bych po celém Prom King shit, po reputaci a Melanie by mě ráda a vlastnoručně zbavila mužství, kdyby zjistila, že se tu dívám na buzny.
Pozornost jsem koncentroval na to, jak uniknout. Kelímek jsem položil na komodu vedle sebe, teď mi zbytečně zabíral jednu ruku. Za dveřmi se rozlehl hlasitý smích, někdo stál hodně blízko, a kdybych v ten moment otevřel, měl bych průser. Panika!
Koutkem oka jsem zkontroloval, jestli se šukající pár náhodou nedívá. Ani jeden se neobtěžoval ani ohlédnout po tom, co se děje okolo.

Dveře od koupelny! Blesklo mi v hlavě.
Pomalým krokem jsem se přibližoval ke koupelnovým dveřím, za kterými bych mohl zmizet.
Můj poslední krok mě konečně dovedl do malé, studené místnosti se sprchovým koutem. Převlékl jsem se a na chvilku si oddechl.
"Fuck, a to jsem teprve přišel," zanadával jsem šeptem.

***
"Jak dlouho tu jsi?" zeptal se mě přes hlasitou hudbu Tommyho nový kamarád aka paparazzi. Zapotácel jsem se a opřel se rukou o zábradlí. Když někdo ví, kam jít, dostane i lepší chlast, než je normálně okolo. Já vždycky věděl, kam jít. Proto jsem po dvou hodinách byl řádně opilý.
"Dvě hodiny. A pořád tě a tvoji holku vidím za sebou, takže mi laskavě dejte kurva pokoj," usmál jsem se falešně. Sice na mě pití mělo slušné účinky, asi jako na každého člověka, ale zatím jsem se držel při smyslech. Relativně.
"Jsme tu na večírku, stejně jako ty, nevím, co ti vadí," namítal. Nakrčil jsem obočí a loknul si z flašky, kterou jsem šlohl ve sklepě. Tequilla.
"Netuším, kdo vás dva pozval, ale určitě toho lituje."
"To ani já ne, zařídila to Debbie. Mimochodem, Louise mi říkala-" začal. "Seru na to, co ta holka říkala!" zvýšil jsem hlas. Jasně, zase budu poslouchat něco o Tommym, to víš, že jo, Justine; myslel jsem si pro sebe.
Stejně si ale frajer mluvil svoje: "Neměl by ses tu opíjet, tvůj kámoš tě potřebuje."
"Je mi ale úplně jedno, co on potřebuje, fuck off," odbyl jsem ho a vydal se na dobrodružnou cestu k vířivce.

Po chvilce okolo mě začala bublat voda. Cesta sem byla doslova dobrodružná: pár lidí se mi přimotalo pod nohy, někdo si v rohu místnosti strkal do oka papírek LSD a jedna zmatená holka hledala podprsenku. Tolik jsem toho neviděl za poslední... no, hodně dlouhou dobu. Vzhledem k tomu, že poslední týdny jsem trávil hledáním nemocí na internetu a neustálým se obáváním o Tommyho.
Vážně jsem se toho blbečka nemohl zbavit."Neviděla jsem tě už někde?" zeptal se neznámý hlas vedle mě. Otočil jsem se za jeho zdrojem. Mluvila na mě brunetka s plnými, červenými rty a čokoládovou barvou očí. Prohlížel jsem si ji, abych jí dokázal odpovědět. Mezi tím se konečky jejích dlouhých vlasů pohybovaly zároveň s vodou.
"Nejsem si jistý," zamumlal jsem, přičemž jsem ji dál zkoumal, "jsi z Mt. Carmel?"
"Záleží na tom vlastně? Teď jsme na jedné párty, oba v bazénu..."
Olízl jsem si rty a pousmál se. Množství alkoholu na mě asi začalo působit, jindy bych se totiž neusmíval.
"Jsem Adam Lambert, jestli jsi to někde slyšela. Ty?"
Na chvíli se zarazila a já na ni hodil nechápavý pohled. "Oh, ty jsi Lambert, chodíš s Melanie Leavittovou, že?"
Chodím s Melanie Leavittovou? Asi jo. "Yeah, asi tak nějak to bude," odsouhlasil jsem.
"Melanie snad pochopí, že se občas podíváš po jiné holce, než je ona, že?" neznámá se přisunula blíž.
"Doufejme,-" chtěl jsem jí odpovědět, ale sama mě přerušila.

"Tvoje holka už jde," mrkla na mě holka, která pravděpodobně ani nechodila na naši školu. Právě se mnou přestala flirtovat, protože na můj klín si přišla sednout Melanie. Horká voda nasvícená červeným bazénovým světlem se okolo mě zvířila, když se Mette chytila kraje bazénu za mnou a dala nohy po stranách mých stehen. Prakticky na mě seděla obkročmo.
"Takže ses pustil do jiných holek, jo? Mám začít žárlit?" přisunula se blíž a vjela mi zezadu do vlasů.
Chytil jsem její cop a zatáhl za něj, aby zaklonila hlavu. Pak jsem se naklonil k jejímu uchu a zašeptal: "A co, kdyby ses do nich pustila taky?"
"Takže máš rád lesbičky, huh? To jsem nevěděla," olízla si rty a provokativně se usmála. Její vlasy sjely z mé dlaně až do vody, kde se jejich konečky namočily.
"Taky o tobě nevím hodně věcí. Například to, proč v prosinci zveš všechny ty týpky do bazénu. Všichni zmrznem, jestli topení přestane fungovat" stěžoval jsem si naoko. Bylo to právě naopak, obklopovalo mě dusno a horko a bylo jasné, že i kdyby něco selhalo, bude tu někdo, kdo mě udrží v teple. Melanie se přisunula blíž a přejela mi svými dlouhými nehty po tetování na hrudi. Zopakovala to několikrát, než se opět přemohla k mluvení. Oba jsme věděli, že toho ten druhý má už dost vypito.
"Neboj, topení nespadne jenom tak, ale můžu tě zahřát, kdyby jo," nabídla se.
"Yeah, myslím, že se to bude hodit," mrkl jsem na ni.


Nahoru po schodech jsme se spolu dostali až po půl hodině a za trvalého líbání.
Podařilo se mi ukrást Mette její vršek od plavek. Opřel jsem ji zády o dveře a ona se zasmála do mojí pusy.
"Něco vtipného, hm?" promluvil jsem a kousl ji do rtu. Rukou projela moje vlasy a odpověděla: "Nemyslela jsem si, že náš vztah budeš brát až tak vážně."
"Neberu nic vážně," potvrdil jsem jí. To jí mohlo být jasné.
"Oh, myslíš? Takže nebude moc vážné, když teď..." zahrála si na nevinnou a ruku vsunula pod moje plavky.
"Jo, to bude jedna z mála věcí, které budou vážné," než stihla udělat něco víc, udělal jsem s ní pár kroků směrem k posteli a svalil ji na měkkou matraci. Překvapilo mě, kolik pokojů v tomhle domě vlastně je.
Zbavil jsem nás oba posledních kousků oblečení a znovu Melanie začal líbat. Pak mě dostala pod sebe a sedla si na mě obkročmo.

***
"What the fuck," nadával jsem. Mojí hlavou střelila bolest a já na sílu zavřel oči.
"Kolik jsme toho vypili?" ozval se rozespalý ženský hlas z druhé strany postele. Málem jsem nadskočil leknutím.
Polštář mi posloužil jako clona proti slunci, které svítilo do pokoje skrz okno, a já se podíval na Melanie. Zakrývala si rukou obličej.
"Š-"
"Jo, dělali jsme to. Jinak by ses neprobudil nahý, idiote," řekla nevrle. Povzdechl jsem si. Nedošlo mi, že když s ní půjdu do téhle hry, že s ní skončím v posteli. Ne, že bych si stěžoval, ale ona by si mohla myslet, že je mezi náma něco víc - přece jenom, ženská.
"Woah, fakt se to stalo," uznal jsem, "tady bych neměl být."
"Proč ne? Teď jsme pár, huh?" podotkla ironicky. Jestli si nás fakt představovala jako pár, tak jí ode mě ze srdce bylo přáno, ať si to užije. Mě to začalo mrzet hned po tom, co se objevila vedle mě v téhle posteli.
Po chvíli ticha jsem se rozhodl, že jí něco tak trochu přiznám: "Někoho vídám."
"Fakt? Odkdy? Nikdy tě není vidět s žádnou holkou," podivila se.
"Ne-jako-," na chvilku jsem se zasekl. Sám jsem nevěděl, jak jí to vysvětlit, jen mi přišlo přirozené jí říct o tom, že někoho chci. Měla stejnou povahu, jako já, mohla by chápat věci.
"Není to jako, že bych s někým chodil, je to jenom... prostě se snažím. Nevím, jak to má on--a."
"Well, to je divné. Upřímně si myslím, že jsi skvělý. Nevím, která a z jakého důvodu by ti nepropadla," přiznala, "ale stejně, kdokoliv to je, neukazuj se s ní, alespoň do plesu."
"Nečekal jsem, že tohle vypadne zrovna z tebe, ale díky," na tváři se mi objevil malý úsměv.
"Mám přítele, věděl jsi to?" přiznala se tentokrát ona mně.
"Ne, bullshit," nevěřil jsem jí. Jestli fakt někoho měla, tak ho se mnou pod-
"Měla jsem. Dali jsme si pauzu a teď jsem ho podvedla s tebou. Ale nelituju, jsi z nich nejvíc cool," podívala se na mě a mrkla a mě, "stejně jsem to táhla s několika najednou a on se přes to prostě nedokázal přenést."
Pak si zase otráveně povzdechla a zakryla si znovu oči.

Najednou mnou projel šok: "Mette?!"
"Mohl bys dýchat trochu víc potichu? Zní to, jako bys mi bouchal u ucha zkurvené petardy," zavrčela na mě a otočila se tak, aby byla obličejem ke mně.
"Měli jsme kondom, že?!" podepřel jsem se lokty, abych se zvedl. V tu chvíli mi celá bolest hlavy byla volná.
"Nosíš s sebou snad nějaký?" podívala se na mě nechápavě, když konečně otevřela oči.
"Jo, nosím, já..." vstal jsem z postele a začal okolo hledat kalhoty, "fuck, fuck."
Nikde nebyly, samozřejmě. Na zemi ležely pouze naše suché plavky. Bolest se mi z hlavy probíjela snad do celého těla, ale o to nešlo. Šlo o kondom v mých kalhotách, které se nenacházely nikde poblíž.
"Kurva, Melanie, jak můžeš být v klidu?"

Zavzpomínal jsem. Viděl jsem dva kluky v posteli, šel jsem okolo nich do menší místnosti, kde jsem se převlékal. Koupelna. Někde poblíž v jiném pokoji.
Bez jediného slova jsem vyběhl do vedlejšího pokoje. Po zemi se válely použité kondomy, flašky od pití a dokonce jsem zahlédl pár boxerek.
Vtrhl jsem do dveří malé koupelny, kde nějakým zázrakem zůstalo moje oblečení. Je trochu zázrak, že to nikdo neukradl, nebo mi nepozvracel tričko. Opodál na zemi vibroval můj mobil - deset zpráv od Tommyho.
Sehnul jsem se pro mobil, natáhl si na sebe alespoň boxerky a začal si je číst.
tj: Promiň, nevěděl jsem, že ti mamka dala zákaz sem chodit. A je mi hrozně líto, že jsem ti nic neřekl dřív - já... nemůžu spát s pocitem, že jsi ze mě zklamaný. Napiš xx
tj: Adame, ty víš, že jsem to nemyslel špatně. Nechtěl jsem ti ublížit, protože vím, že někde pod tou tvrdou skořápkou drsňáka máš hodně, hodně citů a nechtěl jsem je zranit a nechtěl jsem tě naštvat a... přijď za mnou zítra, prosím.
tj: Přišel bych já, ale nemám jak, ještě mi zbývá pár dní, než mě pustí.
tj: Kdybys mi sakra napsal alespoň jedno slovo. ADAME! MITCHIE! PROSÍM, ODPOVĚZ, JE MI TO LÍTO.
tj: Chybíš mi.
"Hej, Adame?" zavolala na mě už oblečená Melanie. Držela něco v ruce, vypadalo to jako léky.
"Co?" zeptal jsem se.
"Chtěla jsem ti říct, že beru prášky, že se nemusíš bát, ale... prostě jsem si je poslední týden zapomněla vzít a-"

__
HEY PPL LOUV U BYE

JINAK PIŠTE FURT OTÁZKY DO CHARACTER ASKU JESTLI VÁS JEŠTĚ NĚCO NAPADÁ

MATEPřečti si tento příběh ZDARMA!