23. Nie Jestem Tak Silna Za Jaką Się Podaje

2.1K 159 6

Muszę kiedyś wyjść. Ale się boję. On na pewno mnie odrzuci. Boję się samego momentu, w którym on powie 'wypierdalaj' jak wszyscy. Że jestem nienormalna i powinnam się leczyć.

- No wychodzisz. Ile można siedzieć w łazience.

- Nie wychodze. - powiedziałam ale mój głos się lekko załamał.

Chciałam rozebrać mundurek ale zanim nawet zaczęłam on powiedział.

- Jak ty nie wychodzisz, to ja wchodze.

Kurde nie zamknełam ich.
Otworzył drzwi i wszedł do środka. Zobaczył, że płacze ja tylko się odwróciłam.

- Co się dzieje?

- Nic szczególnego.

On podszedł ale na chwile się zatrzymał. Mimo, że próbowałam ukryć ręce krzyżując je to wiele nie pomogło. Nie wiedział co robić. Widziałam strach w jego oczach. Chyba nie spodziewał się tego, że ktoś taki jak ja może to robić.

Spodziewałam się że odwróci się i pójdzie. Ale on... On po prostu mnie przytulił. Zamknęłam oczy i wtuliłam się w niego.

- Chcesz o czymś pogadać? - zapytał gładząc mnie po włosach.

- Dlaczego chodzisz z taką dziewczyną jak Laura?

- Co? Ja teraz o czym innym mówię. Usiądziemy na spokojnie co ty na to?

Dziwne, a nawet bardzo dziwne. Nigdy nike nie zaproponował mi żebym porozmawiała. Usiąść i na spokojnie porozmawiać. Tak to dziwne...
Ale dalej wtólona w niego pokiwałam głową na tak.

- Ale pierw odpowiedz na pytanie. - powiedziałam gdy już usiadliśmy na łóżku i oparliśmy plecy o ściane.

- Naprawde?

- Tak.

- No więc z Laurą znaliśmy się od dawna. A historia zaczęła się tak: Mama bardziej chciała tego żebym przyjaźnił się z rówieśnikami. Więc zapisała mnie na zajęcia dodatkowe. Wiesz byłem wtedy 10 latkiem. No więc na zajęciach dodatkowych poznałem Laure i mojego najlepszego przyjaciela Patryka. I tam jeszcze innych ale to inny temat.
W wieku 15 lat zacząłem bardziej interesować się autami. Laura nie podzielała zbytnio mojej pasji. Wolała siedzieć w domu i uczyć się malowania twarzy. Nie woem po co. Ale ona uwarzała, że jest piękniejsza. W wieku 16 lat zaczeliśmy się zbliżać do siebie wkońcu zostaliśmy parą. Ale teraz nie jestem pewny czy to nie było tylko zauroczenie.

Szybka i NiebezpiecznaPrzeczytaj tę opowieść za DARMO!