"Pelerininize sarılın!" -Duyuru

17.3K 784 167

Merhabalar,

Uzun bir süre geçti öyle değil mi? Kelimelerimi, satırlarımı özlediğinizi dile getirmişsiniz; Güzel adamı, Çirkin'i özlediğinizi yazmışsınız... bende sizleri özledim, özlemişim...

Kısa bir duyuru yazısı olacak, öncelikle belirteyim. Biliyorsunuz, bu sene gireceğim bir üniversite sınavı var. Normalde Vefa'nın çıkacağı tarih daha erken olacaktı ama bu süreç Vefa'yı aksattı.

Şu sıralar, "Başkan, iyiki o zaman çıkmamış." demeniz için çalışıyorum. Vefa'ya olağanüstü bir şekilde sarılmış haldeyim. En iyisiyle karşınıza çıkmaya gayret ediyorum.

Bu süreç oluşmasaydı, Vefa'nın sayfa sayısı da, olayları da, Sahil- Baran sahneleri de... az olacaktı. Beni biliyorsunuz, bazılarınızla -Çakıl'ı da sayarsak- üç senemiz geçti. Az çok tanıyorsunuz. Eğer verdiğim sözü yerine getiremezsem, bu sözü karşılayacak bir şekilde geri dönerim.

Yine öyle olacak. Vefa'nın çıkış tarihi çok uzadı, hal böyle olunca da yazmayı bırakmadım. Olayları, durumları... arttırdım.

Kitabın iki kitap şeklinde olacağı belirlendiğinde burada üç bölüm ekleme sözü vermiştim. İkisi yüklendi. Peki üçüncü bölüm ne zaman gelecek sorunuzu duyar gibiyim şdskflsdkş

Üçüncü bölüm, kilit bölüm. Merakın, korkunun, belki de tüm bir Soğuk'un dönüm noktası. Vefa'nın çıkış tarihi belli olduğu zamandan - ki ben onu buradan duyururum - bir hafta önce yayınlanacak. Bu kadar beklediniz, daha fazla beklemeyin isterim.

Yani üçüncü bölümü burada okuduktan bir hafta sonra Vefa'yı okuyacaksınız. İnşallah bir aksilik çıkmaz tabi, denk getirmeye çalışacağım. Aksilik oldu diyelim, zaten çıkış tarihi belirlenmiş olacak o zamanlar, direkt kitaptan da okuyabilirsiniz, dert etmeyin yani bu konuyu :)

Yarın mixlr yayını yapıyoruz. 19:30'da. Dilerseniz katılabilirsiniz. ( Kullanıcı adım: bedriyez) Sorularınızı orada yanıtlayacağım, kısa da bir sohbet ederiz. Beklerim^^

Güzel adamın ve en başta benim Çirkin'lerim, kendinize çok iyi bakın. Hiçbir dert sizden değerli değil, bunu bilin.Mutlu kalın! Vefa'nın son sayfasında -Yazardan Veda bölümünde-  buluşmak dileğiyle. Allah'a emanet. 

Bedriye ZOBU. 

-

İnstagram : bedriyezobu

Twitter: @BedriyeZobu ( Bedriye Paşkan)

(sorularınız için) 

Tumblr : sogugunensiyahtonu.tumblr.com 

SOĞUK (Raflarda!)Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!