OKUMADAN ÖNCE

99.4K 4.5K 1.1K

Birazdan bu kitabı okumaya başlamayı düşünen kişi. Öncelikle seni bazı konularda uyarmak istiyorum.

Bu kitabı yazarken çok eğlendim. Edebi bir şeyler yaratmak için değil de yazmayı öğrenme kursu gibiydi benim için, hata demek istemiyorum çünkü bir başlangıçtı hayatımda. Lütfen beni geçmişimin küçük bir parçasıyla yargılamayın. Ben şimdiyim, yargılamanız gereken şimdiden başka bir şey değildir.

Öncelikle bu kitapı yazan kişi kullanıcı Uzaylı-Eylül olsa dahi bir insan. Ve hataları olabilir. Cümleye ve ile başlamam gibi. Hele bu kitap bir nevi ilk fantastik denemem ve ilk kitabım gibi gibi olduğu için biaz acemice. Öyle dediysrmde 'gdjfh ne yapıyon slk' gibi değil, konuya çok hızlı girdim konu bazı yerlerde kaydı falan filan.

Betimleme az gelebilir hatta, hiç yok diyebilirsiniz. Kabul. Ama gelipte yok 'Böyle yazar olarak tabir edilemeyecek kişiler yüzünden Wattpad'in kalitesi düşüyor' falan demeyin ya. Beğenmezsin iletmek istersin anlarımda biraz empati, o kadar uğraşıp birde bunu okuyunca kalıyorsun öyle.

En büyük hayali kitabının okunması, sevilmesi olan bu insan tanesine acı yani, olmadı bu insanın kalbini kırıyorum günah yazılıyor de kendine acı.

Bu arada 27  kitap yazdığım doğrudur, o şimdi 33 falan oldu da yayımlamıyorum hepsini. (not: çoğu tutmadı).

Birde kitabın ayrıntılar bölümünde ne yazıyor? Tüm hakları saklıdır. Emek hırsızlığı yapmayın lütfen. Okuyup geçmeyin bir vote verin en azından, hayalet okuyucular çok beddua alıyor sonra o beddua yazarlara dönüyor. Başıma ne geldiyse bu beddualardan geldi- konuyu açmıyorum bile.

Kitapta bölümler kendi kendini kopyalıyor. Düzeltemiyorum, düzelttikçe daha da batıyor. Zaten Watty'nin bana gıcığı var kitabı arada yayımdan kaldırıyor falan...

👽Bu arada

Eğer hunharca gülmek istiyorsanız bu kitabı,

Eğer hafif gülmek ve daha tecrübeli bir şekilde yazılmış bir kitabı okumak istiyorsanız Osias ~Old But Gold~ 'u,

Şu an yazdığım ve bundan çok daha tecrübeli yazılmış, biraz felsefe serpiştirilmiş bir kitap okumak isterseniz Osias'ı okuyun.

Çok ciddi bir yazı oldu ben ciddiyete gelemem hemen bir esprimsi şeyle kapatıyorum konuyu, aslında kapeşeksem de olur...

NEYSE SİZ KİTABA GEÇİN...

Elementler AkademisiWhere stories live. Discover now