Balayı

1.3K 122 25

Multimedya: Maldivler

(Eda'nın ağzından)

Düğün'ün yorgunluğuyla eve gelince direk uyumuştuk. Gözlerimi açtığımda yanımda Chen'in olmadığını anlayıp yerimde doğruldum. Hâlâ yorgundum ama balayı için Maldivler'e gidecektik ve hazırlanmamız gerekiyordu. Yatak odasına göz gezdirip yataktan indim. Evlenmemizde ev dışında farklı bir şey yoktu aslında. Zaten Chen'le yatıyordum, tek fark evdi. Ama daha ilk evli olduğumuz gündü. Yatak odasında üç kapı vardı. Biri banyo, tuvalet biri giyinme odasının kapısı biri de normal çıkış kapısıydı işte. Ama ev gerçekten de baya büyüktü. Üst katta Betül ve Sehun'un evi. Altımızda da Emel ve Chanyeol vardı. Giyinme odasına doğru yol almaya başladım. Odaya girdiğimde lamba açık bile değildi. Oradan da çıkıp yatak odasının kapısının önüne gelince mutfaktan seslerin geldiğini duyup mutfağa doğru ilerledim. Chen buz dolabının kapağını kapatıp bana bakmıştı.

(Chen): Aşkım, uyandın mı?

(Eda): Hayır, daha yatıyorum

Diyip esnedim. Chen de gülümseyip saçını karıştırdı.

(Chen): Evet iyi bir cümle değildi

Diyip bu sefer elini ensesine koydu. Gülümseyerek yanına gidip yanaklarını sıkmaya başladım. Ben onun yanaklarını sıkarken birden öpücük atıp gülümsedi. Elimi yanaklarından çekip bu sefer ısırmıştım. Chen bağırmaya başlıyınca gülüp geri çekildim. Yanağını tutup suratını ekşitmişti.

(Chen): Acıdı

diyince yanağından öpüp geri çekildim. Bu sefer gülümseyerek bakıyordu.

(Chen): Kahvaltıyı hazırladım.

(Eda): Hımm?

masada hiç bir şey olmadığı için Chen'e dönmüştüm. Chen de elimi tutup balkona doğru ilerlemişti tabi bende peşinden gidiyordum.

Balkona çıktığımızda masayı incelemeye başladım. Gerçekten çok güzel hazırlamıştı. Gülümseyerek sandalyeyi çekince oturmuştum. Chen de karşıma oturdu.

(Eda): Çok güzel hazılamışsıın

diyerek gülümsedim.

(Chen): İlk günümüze özel

(Eda): Ama ilk günden böyle yaparsan alışırım ben

(Chen): Hımm, olsun alış

diyince gülmüştüm. Chen de gülmüştü ve kahvaltı yapmaya başlamıştık. Sonra da bavullarımızı hazırlamaya başlayacaktık..

🌈🌈🌈🌈🌈🌈

Son kez bavulları kontrol ettikten sonra Chen bavulları kapının önüne kadar götürmüştü. İki bavul götürüyorduk. Kapının çalmasıyla Chen orada olduğu için kapıyı açmıştı. Gelen iki menejerdi.

(M): Hazır mısınız?

(Chen): Evet hazırız.

Bende yanlarına gitmiştim. Hafif bir tebessümle gülümseyince onlar da aynı şekilde gülümsemişti.

(Eda): Betül'ler Emel'ler?

(M): Onlarla da ilgilenen menejerler var. Şimdi çıkmış bile olabilirler. Aşağıya inelim, zaten aşağıdalardır.

(Chen): O zaman gidelim

diyince sırt çantamı takıp evden çıktım. Chen de bavulları çıkarmaya çalışırken menejerler yardım etmişti. Asansöre kadar taşımalarını beklemiştim. Sonra hep birlikte asansöre binmiştik. Binanın çıkış kapısının orada Emel, Chanyeol, Betül ve Sehun bekliyordu. Yanlarında duran kişilerde menejerler olmalıydı.

Hayran Aşkı (Cheda)Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!