''Andy Kooşş , Koşabildiğin Kadar Hızlı Koş Hadi!!! Andy Koooooooooşşşş-Ahh'' 

Zayn'la nişanlandım , garip birşey nişanlım vampir bense avcı , arkadaşlarımda birşey. bu kasabaya ilk geldiğimde ne kadar sessiz bir hayatım vardı herşey merakımdan sonra başladı. merakım sayesinde insan olmuyan kişileri buldum , sonra onlardan kaçtım sonra aralarından birisine aşık oldum ve en önemlisiyse bu aşk bedenimi ele geçirdi.

Jade mutfakta kahvaltı hazırlarken perrie odasından çıkıp banyoya doğru yürür banyoya girip dolabı açıp asiton'u alır pamuğa döküp yere oturur ojelerini çıkarmaya başlarken pezz'in telefonu çalar. jade mutfaktan ''Ben Bakarım'' diyip bağırıp telefonu eline alıp açar ''Alo , Alo'' deyip cevap bekler ama cevap gelmez , jade derin bir nefes alıp telefonu kapatıcakken ''VİVO'' deyip telefon kapanır. jade şaşkın bir şekilde ''Vivo Ne?'' derken birden evin kapısı çalar. o sırada pezz merdivenlerden iner jade ona bakar perrie ona ''Jadey , Sen iyi misin?'' Jade perrie'ye bakıp ''Vivo'nun Ne Olduğunu Biliyormusun?'' dediğinde perrie ona ''Vivo mu? Radyo Kanalıdır Belki''deyip jade'e bakarken perrie birden ''Birşey mi Gördün'' deyip endişeli bir şekilde jade'e bakarken jade ona ''Hayır , görmedim'' derken birden kapı ısrarla çalmaya devam edince perrie hızlıca kapıya doğru yürüyüp ''Kimo?'' deyip kapıyı açar harry ona bakıp ''Kim Olduğumu Söylemedim'' perrie ''Tahmin Ettim'' zayn'da birden eve girince perrie ona sıkıca sarılır zayn gülerek ''Seni Özledim'' deyip gülümser perrie onun dudağına öpücük kondurup ''Bende'' harry evin bodrumuna doğru yürüyüp iner sonra bodrumun kapısını açıp ışığı yakar. jenna ona dönüp sinirli bir şekilde bakar harry ona doğru ilerleyip diz çöküp ''Sana evlenme teklifi ediceğimi düşünme.'' dediğinde birden jenna harry'e vurmaya çalışırken harry jenna'nın elini tutup çevirip jennayı yere düşürür sonra sırtına çıkıp kulağına yaklaşıp ''Bir süredir kan içmiyosun , güçün yok jenna'' deyip sinsice gülerken zayn harry'e ''Harry , Kalk'' diye seslenir harry jenna'nın sırtından kalkar jenna oturma pozizyonuna geçip duvara yaslanır zayn ona bakıp perrie'nin elini sıkıca tutar jenna ikisininde ellerine bakıp sonra perrie'nin gözlerine bakar zayn perrie'ye ''Gözlerine bakma pezz , sakın bakma.''deyip jenna'ya ''Ormanda bir ceset bulunmuş jenna , genç bir erkek ceseti biri kaçmayı başarmış diğeri başaramamış. Bu Kasabaya Seninle Birlikte Başka Gelen Biri Varmı?'' deyip ona bakar ama jenna deli gibi gülmeye başlar jade koltuk'da oturmuş bir şekilde bir elinde telefon vardır. jade kendi kendine ''Vivo , vivo ne olabilir. ne olabilir. ne.'' jade düşünürken birden arkasından biri ''7175'' der. jade arkasını dönüp ''Jesy'' jesy jade'e bakıp ''Vivoyu sana kim dedi?'' jade ayağa kalkıp ''Ne demek olduğunu biliyor musun?'' dediğinde jesy jade'e bakar.

****

Zayn bi anda perrie'nin elini bırakıp jenna'yı yerden kaldırıp duvara yaslayıp ''Cevap Ver'' deyip kolunu sıkar jenna zayn'a ''Bu Soruyu Sevgiline Sor'' deyip zayn'ın gözlerinin içine bakar birden zayn'ın gözleri turunculaşır jenna aklından ''Perrie'ye dönüp onu suçlarmış bir ses tonuyla sorular  sorup kalbini kır''der zayn'ın göz rengi düzelir sonra perrie'ye döner perrie ona bakıp ''Zayn , ona inanmıyorsun dimi?'' zayn ''Hayır İnanmıyorum'' dediğinde jenna'nın surat ifadesi değişir ve birden zayn onu bodrumun kapısına fırlatır perrie kenara çekilip şaşkın bir şekilde jenna'ya bakar zayn ona ''Gerçekten beni etkin altına alabilceğinimi sandın? acınası bir durum'' deyip jennanın kafasını tutup yere vurmaya başlar  sonra onu saçından tutup duvara fırlatır perrie eğilip kenara çekilir zayn'ın gözleri kırmızılaşır sonra dişleri ortaya çıkar jenna'ya doğru yürürken harry zayn'ın önüne geçip durdurur perrie ikisine bakarken sonra yerdeki jennaya bakar jenna ona bakıp gözünden yaş akar perrie birden birşey hayal eder;