Oříšci moji, mám tu pro vás trailer. Původně jsem ho chtěla vydat už včera, ale pan vážený macbook si řekl jakože "To si děláš srandu ? To se ti teda pěkně zasekám. " , takže jsem ho zapínala do hodiny tak milionkrát a pokaždé, když už jsem byla na debilním konci a chystala se to uložit, se sekl. :---) takže moc happy jsem byla celý večer.

V noci jsem nemohla spát, protože jsem se dívala na creepy pastu od Staysteaka, jestli ho neznáte, mrkněte se na něj, je to mazec. Takže jsem nakonec původní plán traileru, který nechcete vědět uplně vymazala a rozhodla se pro nový. 

Trailer jsem se rozhodla udělat pro to, abyste měli všeobecný přehled, co se bude dít. To, že se na konci stane Nicole a Justinovi to, co jsem v něm uvedla, neznamená, že to bude končit hezkým koncem. Nad čímž bych se ale měla zamyslet, protože všechny moje příběhy zatím končily nehezkým koncem, lol .

Když jsem trailer nahrávala, tak jsem našla složku se všema ostatníma trailerama a skoro se mi chtělo brečet. Nevím, jestli je tu někdo, kdo četl i ostatní stories ode mě, ale třeba Roller Coaster mi hrozně chybí. Byl to můj uplně první příběh a já se celkem stydím za to, jak blbě jsem psala. Je to asi tak dva/tři roky dozadu, haha

Určitě mi napište vaše názory, vaše nápady, co bych do příběhu mohla dát. Chci to psát podle sebe, tak, jak se mi to líbí, ale také vycházet vstříc vám a nedávat tam něco, co vás bavit nebude. Třeba máte lepší nápad, než mám já. Určitě mi ho napište. A pokud to nechcete psát do komentářů, chcete třeba ostatní překvapit, napište mi zprávu a dohodneme se na zpracování. 

A taky chci být ta holka z klipu WDYM :) 

Miláčci, udělejte mi radost a mrkněte se na ten trailer. Prosím, prosím. 

Nebo Justina a Nicole zas rozhádám, haha.

Miluju vás všechny, zmrzliny. Páčko. 


PROFESSOR BIEBERRead this story for FREE!