1.Prolog

1.2K 59 23

Obudziłam się rano z bólem głowy. Nie chętnie poczłapałam się do mojej biało-niebieskiej łazienki, połączonej tylko z moim pokojem. Podeszłam do lustra i ujrzałam wielkiego siniaka na policzku. On znowu to zrobił. Tylko po co? Ja też nie wiem. Nie wiem dlaczego mnie tak nienawidzi. Nic mu nie zrobiłam a on... no wiecie. Poszłam do pokoju po ciuchy. Wybrałam czarne jeansy z dziurami na kolanach, bluzkę "Let's get ready to Remboooool!" i na to czarną bluzę "kiślugameplay". Do tego oczywiście bielizna i mogę iść. Wzięłam zimny przysznic żeby się jakoś pozbyć tego cholernego bólu. Udało się. Kiedy skończyłam, ubrałam się i zaczęłam malować.

Jestem dośc szczupłą dziewczyną, mam na imię Justyna Dąbrowska i ma 18 lat. Jestem brunetką o piwnych oczach. Mieszkam w Warszawie wraz z rodzicami i starszym bratem. Nie mam zbyt wielu przyjaciół co jest zasługą mojego kochanego braciszka. Wyczuj ten sarkazm. Najśmieszniejsze jest to że to właśnie chłopaki z ekipy mojego brata są tymi przyjaciółmi. Tylko my wiemy jaki jest mój brat. Zaprzyjaźniłam się z nimi kiedy się dowiedzieli że Jasiek mnie bije. Nie mówię nic o tym rodzicom, choć chłopcy a w szczególności Florek ciągle mnie próbują przekonać. Nie mogę tego zrobić bo mu sie oberwie, prawda nie powinno mnie to obchodzić tak samo jak ja nie obchodze jego ale ja nie potrafię. W końcu to mój brat, który ma mnie kompletnie w dupie. Wtedy jeszcze nie wiedziałam jak bardzo się myliłam.

****************************************

Hejka to moje nowe opowiadanie o całym terefere. Mam nadzieje że się spodoba. Nie będe prosić o gwiadki i komy bo poco (oczywiście oba mile widziane). Od razu mówię że rozdziały będą sie pojawiąc minimum raz na tydzień. Sorki ale mam egaminy. Po nich będzie bardziej regularnie.

Do zobaczyska wasza Kaśka


Ostatni raz - Terefere Przeczytaj tę opowieść za DARMO!