Zayn měl teď za úkol s Kelsie pomluvit mou osobu a získat si tak její plnou důvěru. Abychom s Niallem za nimi nemuseli chodit, koupili jsme dva provizorní malé mikrofonky na odposlouchávání do ucha a jeden z nich přidělili Zaynovi. Ten druhý jsme si vzali s Niallem ke mně domů a připravili vše potřebné na odposlech. Přesně za hodinu se měl Zayn s Kelsie setkat v nákupním centru, protože ji pozval na kafe. No, ona se vlastně pozvala sama, ale o to, to bylo snazší.

NiNi je naštěstí tak trochu přes počítače, a tak nás skvěle napojil přes satelit. Já jsem vzala velký bílý blok, abych mohla zapisovat všechny užitečné informace. Zaynovi jsme psali samé povzbudivé SMSky a zvyšovali mu tak, alespoň trochu, jeho malé sebevědomí.

Výhoda malých mikrofonů byla v tom, že jsme se se Zaynem mohli neslyšně domlouvat a nebo mu radit.

*Držte mi palce, Kelsie už stojí před Sturbucks a má na sobě červený mini šaty, bože! Neřekli jste mi, že má celulitidu....*

Vybuchla jsem smíchy nad zprávou od nervózního Zayna a Niall udělal to samé, když jsem mu ji dala přečíst. Zapnuli jsme malý přístroj na maximum a rozdělali si k tomu popcorn a colu.

,,Vy šmejdi! Vy si tam žerete a já tu mám balit, tu praštěnou holku!'' sykl Zayn a podle zvuků dopadajících podrážek jsme poznali, že vyrazil směrem ke Kelsie.

,,Taky tě máme rádi, Zaynie!'' zvolala jsem povzbudivě a Niall se uchechtl.

,,Já vás za-''

,,Broukuuu! Tady jsem!'' Do ušních bubínků nás praštil pisklavý hlas Moorové. Niall protočil panenkama a pak už jsme jen potichu naslouchali nadcházejícímu rozhovoru.

Vždycky, když bude někdo mluvit do sluchátka, napíšu to kurzívou:)

Zayn's Pov

,,Eh, ahoj Kelsie,'' vyšlo ze mě a na druhé straně sluchátka se někdo uchechtl. ,,Jdeme?''

,,Se ví,'' odpověděla rázem a zavěsila se do mě. Nuceně jsem ji vzal kolem ramen a vyrazil ke Sturbucks. Objednal jsem si Latté Macchiato a Kelsie si dala Cappuccino.
Usedli jsme k nejvzdálenějšímu stolu a mohli začít s dalším bodem téhle akce.

Upřímně? Nevadí mi to tolik, jak by mělo. Samanthu mám rád a nehodlám svůj názor nikdy změnit. Myslel jsem, že když odjedu, tak city odpadnou. To byla ale jen domněnka, protože když jsem ji před pár dny spatřil u mé skříňky, vše se vrátilo dvojnásobně. Závidím Harymu. Harrymu Stylesovi, který ji dostal a ona se do něj dokázala zamilovat. I když mé srdce říká ne, má mysl mi radí, abych Sam pomohl ve vztahu s tím bezcitným volem, který jí ani nedokáže říct, co cítí.

,,Takže...'' začala Kelsie.

,,Takže...'' začal jsem já a Niall na druhé straně se zasmál.

,,To tu budeme nadlouho!'' prohlásil a já jeho poznámku s potěšením ignoroval.

,,Víš, chtěl jsem se ti omluvit,'' přeruším ticho svým pracně naučeným monologem.

,,Za co?'' zeptala se nechápavě.

,,Za to, jak jsem se k tobě dříve choval. Byl jsem zaslepen láskou k té-k té krávě a neuvědomil si, že někdo daleko lepší je mi nablízku. Vždycky si mi pomáhala a mě mrzí, že jsem tě tak zklamal,'' nahodím zkroušený tón a sklopím zrak.

,,Budu blejt,'' ozve se zase Niall a Sam ho okřikne.

,,Ale ne, měl si na to právo,'' pousměje se a stiskne mi ruku. Mám chuť se z toho sevření dostat, ale vytrvám. Dělám to přeci pro Sam.

♡#I love my teacher||FF-Harry Styles#♡Přečti si tento příběh ZDARMA!