Przeprosiny :(

6.7K 199 7

Moi kochani od razu pisze nie usuwam książki ani nie zawieszam xd. Chciałam was przeprosić za to, że nie dodaje rozdziałów. Ostatnio cały czas coś staje mi na przeszkodzie choroba, szkoła itp... Tak naprawdę mam już napisany dziewiąty rozdział oraz połowę dziesiątego. Czemu nie dodaje? Już wyjaśniam. W moim życiu troszeczkę się namieszało i czeka mnie jeszcze w tym tygodniu przeprowadzka na nowe mieszkanie. Co z tym się wiąże? Dużo sprzątania, pakowania rzeczy i znowu brak czasu na cokolwiek. Przez to wszystko nie mam czasu nawet wejść na wattpada i cokolwiek poczytać, a co dopiero napisać... Jest mi głupio bo dodaje więcej informacji niż rozdziałów, ale chcę być z wami szczera. Nie chce żebyście myśleli, że jestem wredna mendą, która nie chce dodawać rozdziałów.
Uwierzcie mi, że weny na dalsze losy naszych bohaterów mam naprawdę dużo, ale za to brak czasu...
Bardzo was za to przepraszam w końcu zaczęłam rozumieć inne osoby, które piszą swoje historie.
Kolejna rzecz, która będzie przez miesiąc utrudniać dodawanie rozdziałów to egzaminy, które czekają mnie w kwietniu -.-
Tak naprawdę kiedy tylko te egzaminy będą już za mną, a to będzie w połowie kwietnia to rozdziały będą się już pojawiać normalnie. Czyli jeden lub dwa rozdziały na tydzień.
Te dwa rozdziały, które już mam dodam jak tylko będę na nowym mieszkaniu. A resztę będę dodawać pod koniec kwietnia. Jejku, ale się rozpisałam xd
Co do rozdziałów to w sumie wszystko.

Chciałam jeszcze podziękować za te 30 tysięcy wyświetleń jesteście super ♡♡♡

Życzę miłego dnia buziaki :*

Kiss mePrzeczytaj tę opowieść za DARMO!