Tuhle část věnuji své skvělé čtenářce Aničce:) Jsi boží:)

Znáte ten pocit, kdy se vám proudy slz nezadržitelně derou z pod víček? Kdy se celé vaše tělo otřásá vzlyky a nikdo jiný, krom vás, to nedokáže zastavit? Vlastně ani vy nedokážete všechnu tu slanou vodu udržet pod kontrolou.
Takhle se cítím teď já. Tváře mám promáčené a v hrudi mě bolí, jako by mi mezi prsy projel ostrý nůž. Tahle bolest je však ještě větší, protože je skutečná a krutá. Nikdy jsem se necítila tak moc poníženě a podvedeně. Díky tomuhle jedinému člověku jsem poznala pravou tvář naivity a lži. Vždycky jsme pár dní v pohodě a pak to on podělá. Možná ne vždycky, ale většinou je to jeho chyba.

I přes to chci vědět pravdu. Celou pravdu o tom, jak se to stalo. Nenechám si to vysvětlit ale od něj, protože si nemůžu být už jistá ničím. Bůh ví, jestli mi někdy vůbec říkal pravdu. Nikdy mi neřekl, že ke mně něco cítí a já to obešla. Ano, dokázala jsem to obejít, protože jsem věřila, že malý kousek v něm mě má rád. Opravdu rád, ba i miluje jako já jeho. Bože, popletl mi hlavu tak moc, že bych mu dokázala odpustit i vraždu. Vím, že mu to zase odpustím, a to je to, co na sobě nenávidím. Slabost. Slabost vůči téhle arogantní osobě.

FLASHBACK: HARRY'S POV

Jsem tak šťastný, že je mezi mnou a Sam zase všechno v pořádku. Myslel jsem, že po tom, co hnusného jsem jí řekl na našem školním výletu, se mnou už nepromluví. Řekl jsem jí věci, které jsem vůbec nemyslel vážně, ale přiznat jí, že mi na ní záleží... to přeci nejde.

Den po návratu zpátky do Londýna jsem se rozhodl zajít po dlouhé době do klubu. Ještě, než jsem nastoupil na tuhle školu, chodil jsem do něj pořád, ale když jste učitelem, zábava jde stranou. Neměl jsem v plánu vyspat se s nějakou lehce oděnou holkou, protože bych se, a divím se, že to přiznávám, cítil provinile vůči Samanthě. Ano, až takhle se mi dostala do hlavy, že bych nebyl schopný ji ani podvést.

Usedl jsem k baru a objednal si sklenku whiskey. Slečna u pultu mi ji s úsměvem podala a já ji do sebe ihned kopnul. Zlatavá tekutina mi zchladila vyprahlé hrdlo a připomněla mi mé chvíle, kdy jsem žil na ulici. Byla to hrozná doba a jsem rád, že se k té noční můře nemusím vracet. Z myšlenek mě vytrhne ženský povědomý hlas.

,,Nazdárek, pane učiteli. To jsem ráda, že vás tu vidím.'' Ihned rozeznávám hlas nejlepší kamarádky Sam.

,,Ahoj, Kelsie,'' odvětím jen. Přisedne si na vedlejší stoličku a luskne prsty někam za mě. Uslyším zvuk dopadajících podrážek na podlahu a svou pozornost na něj obrátím. Přede mnou se zjeví obličej toho největšího hajzla v celém městě.

,,Zdar, učitelskej,'' ušklíbne se Louis a já zavrčím. ,,Představ si, ty kriple, že s tebou potřebuju mluvit.'' Tón jeho barvitého hlasu je drzý a neskutečně otravný.

,,Já s tebou ale ne!'' odseknu. Proč bych taky chtěl, když mi ten kretén s jeho kumpánama dokonale rozmrdal kejhák. Kdyby ten srab byl sám, tejden by z mojí nakládačky nevstal.

,,A se mnou jo?'' optá se Kelsie a provokativně se ke mně nahne, čímž upozorní na svůj hluboký výstřih. Nemám zapotřebí se jí do něj koukat. Jediný prsa, který chci teď vidět, jsou ty Samanthiny. Jaký asi jsou? Tipuju, že budou tak akorát do ručičky a ve tvaru kulatých broskviček. Sakra, musím na ni přestat myslet, než se mi z toho ten můj postaví.

,,Podle toho o čem,'' loknu si ze své čerstvě naplněně skleničky.

,,O tobě a o Samanthě přeci,'' zavrní a já leknutím vyprsknu doušek nápoje před sebe.

♡#I love my teacher||FF-Harry Styles#♡Přečti si tento příběh ZDARMA!