For every story tagged #WattPride this month, Wattpad will donate $1 to the ILGA
Pen Your Pride

Bölüm 12-2

72 7 2

"Lanet olsun Jared! Senden sadece basit bir şey istiyorum. Yarın iade edeceğim işte."diye bağırdı Michelle. Faket Jared denen çocuk oralı bile değildi.

"Bir oral verirsen belki."diyerek pis bir sırıtış gönderdi.

"Seni-"diyerek çocuğun yakasına yapıştı. Sağ elini yumruk yaparak havaya kaldırdı. Yapmayı planladığı şey üzerinde düşünürken gözlerini çocuğun gözlerinden ayırmadı. Buna değer miydi gerçekten?

Yumruğu çene kemiğine geçirdiğinde cevabı biliyordu. Değerdi! Onun gibi piç kurularına haddini bildirmek her zaman onun hoşuna giderdi.

Omuzlarından kavradığı gibi koltuğundan çekti ve yere fırlattı. Dizini diyaframına bastırarak üstüne geçti ve iki yumruk daha indirdi.

"Hadi ama geçen akşam, üstümdeyken hiç böyle yapmıyordun." Jared alayla gülerken dişlerine dolan kan umrunda bile değildi. Hırçın kızlardan oldum olası hoşlanmıştı.

Michelle kollarını yakalayan iki oğlanın etkisiyle kendini havada buldu. Onu duvar dibine çektiklerinde Jared ağzını elinin tersiyle silerek üstüne yürüdü. Pantolonunun kemerini çözüp bir kenara attı. Düğmesini açarken,

"Birinin sana dersini vermesi gerek küçük fahişe!"dedi. Arkadaşlarına kızın arkasını çevirmelerini söyledi. Michelle açılan gözlerle karşısındaki orospu çocuğuna bakıyordu. Demek öyle, diye geçirdi içinden. Yanındakiler sert hamlelerle onu çevirmek üzereyken ellerini kurtardığı gibi sol yanındakine döndü ve bütün gücünü kullanarak dizini kasıklarına geçirdi.

Çocuk inleyerek öne eğildiğinde bu et yığınını geçici kalkan olarak kullanmaya karar verdi. Jared pantolonuyla uğraşırken önünde iki büklüm olan çocuğun sol kaburgasına ayağının tabanıyla bir tekme atarak diğer çocuğun üstüne yıktı.

Geri kaçarken etrafta silah olarak kullanabileceği objeleri tarıyordu. Jared küfürler savurarak ona gelirken yere fırlattığı kemeri avcuna dolamıştı. Michelle masalardan birini onun geçiş yoluna fırlattı. Sol masadaki bira şişelerinden biriyle ona yaklaşan Jared'ın kafasına vurmaya çalıştı. Fakat Jared bu hamleyi kollarıyla engelledi. Şişe kolunda patladı.

"Buna pişman olacaksın Michelle!"dedi dişlerinin arasından. Elindeki kemeri sertçe şaklattı. Kızın çıplak koluna vurdu. Bu anlık acıdan faydalanarak saçlarından yakaladığı gibi yere sürükledi. Elindeki kemeri yüz üstü yere yatırdığı kızın ayak bileklerine dolamaya çalışırken Michelle bütün gücüyle çırpınıyordu. Ellerinden güç alarak kendini yan çevirmeyi başardığında bacaklarının kontrolünü kısmen ele geçirmişti.

Fakat bu defa diğer elemanlardan biri kollarını sarmıştı. Kalbi deli gibi atıyordu. Hayır! Bu iki piç kurusuna teslim olmayacaktı! Sara krizine girmişçesine kendini sarsmaya başladı. Bu şekilde ikisinin de dengesini bozuyordu. Tepesindeki çocuğun kulağını kavradığında tırnaklarını kulağının yanağına yapıştığı yerlere öyle sert geçirdi ki avcu kenetlenmişti adeta.

Çocuk acıyla Michelle'in eline doğru yöneldiği an diğer eliyle çocuğun gözüne nişan aldı. Can tatlıydı. Çocuk geri fırlarken Michelle'in tırnakları çocuğun kaşından yanağına kadar üç koca çizgi çekmişti bile.

Birini defettikten sonra diğeri daha kolaydı. Çocuk kemeri ayaklarına geçirmeyi başarmıştı. Ancak henüz sıkamamıştı. Bu öyle kolay olmayacaktı. Çocuğun saçlarına iki eliyle asıldı. Onu kendine çekerken ayaklarını kurtardı. Yan masadan kaptığı başka bir şişeyi kafasında patlattı. Adam kendinden geçerken bileğindeki kemerden kurtulduğu gibi ayağa fırladı.

R.E.S - Mazideki KusurBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!