Věnováno: 1DKatelyn12ValiCharvatdendullinaDanus_28ChrissiJonesaninkaaaa2AdelkaniklAddiChannel_naty_kridla MiraVakov Majolka KrisNovakova kikakostolna5 kami_5,kaciii_h Kadanova24 GringerS GabNavrtilov fathar1 EliskaBlaha _FeverAlone_

A spousty dalším skvělým lidem<3

O pár dní později

   S Harrym jsem se dnes měla sejít u něj doma. Nechal mi klíč schovaný v jedné botě přede dveřmi, abych nemusela čekat venku, než on přijde. Těšila jsem se na něj, protože měl přinést nějaký pěkný film, na který se spolu koukneme a uděláme si hezký večer.
U něj doma jsem to už znala, a tak jsem automaticky zamířila do prostorného obýváku. Harry mě provedl celým domem, ale do své ložnice mě ještě nevzal. Zvědavě jsem přešla k smetanově bílým dveřím, za kterými se skrýval Harryho pokoj. Opatrně jsem vzala za kliku a tiše vešla dovnitř. Jako první mi pohled padl na obrovskou postel, na které se vyjímalo spoustu polštářků, potažených černým sametem.

Po špičkách jsem docupitala doprostřed místnosti a zaujatě se kolem sebe rozhlédla. Po stěnách byly vyvěšené obrazy, vyjadřující různé pocity skrz jednotlivé osoby. Na druhé straně pokoje se vyjímala mohutná skříň z třešňového dřeva, bijící do očí díky zlatému zámečku u klíčové dírky.

Co tam skrývá tak zajímavého, že to musí zamykat?

Možná porno časopisy. Tomu bych se totiž ani nedivila. S pobaveným úšklebkem na tváři jsem přešla k almaře a pro jistotu se otočila, jestli se Harry náhodou nevrátil dřív.

Chabě jsem zámkem zalomcovala, ale k jeho odemčení musel být znát kód. Podívala jsem se na čtyři nuly a přemýšlela, nad číselnou kombinací. Protočila jsem očima, když mi došlo, které by to mohlo být ''6940'' -v překladu: Šedesát devítka se čtyřicítkou. Ano, Harry se mi svěřil, že by to chtěl někdy zkusit i s touhle věkovou kategorií. Bože, musím si zvykat na to, jaký je to vlastně prase.

Překvapivě zámek opravdu povolil a mně se vyskytl pohled na... na kazety? Přesně tak. Na kazety. Celá skříň byla zaplněná kazetami s jednotlivými popisky, a když jsem si ty názvy a data přečetla, krve by se mě v té chvíli nedořezal.

''Eleanor Marxová-20 let///24.5. 2011''

''Alice Taylorová-17 let///21.8. 2009''

''Jean Littersonová-22 let///4.6.2012''

''Teresa Franzová-25 let///5.7.2010''

... a spousty dalších jmen dívek, které Harry natáčel při nechtěném pohlavním styku. Jména dívek, které trpěly kvůli němu, a až teprve teď mi dochází, jaký Harry Edward Styles opravdu je. O tom mi ale říkal. Říkal, že dívky natáčel při sexu a ubližoval jim. Přiznal se mi a já mu to odpustila, jenomže poslední jméno napsané na poslední kazetě mi ukázalo, jak moc jsem byla opět naivní.

''Kelsie Moorová-20 let///20.3.2016''

Včerejší datum. Doufaje, že se třeba mýlím, kazetu popadnu a seběhnu dolů do obýváku. Během vteřiny přepnu na režim video a s hrůzou v očích sleduji ten příšerný obraz před sebou. Harry tvrdě přirážejíc do mé nejlepší kamarádky, která se spokojeností v očích skenuje každý jeho pohyb. Své nehty zarývá do jeho svalnatých vypracovaných zad a slastně sténá jeho jméno. Po tvářích mi při tom pohledu tečou slzy. Celou dobu si se mnou zase hrál. Vždycky mu naletím na ty bohapusté lži a pak to takhle dopadá.

Proč by ji ale proboha natáčel? K čemu by mu to bylo? Poslední hlasitý sten, ozývajíc se z Kelsiiných úst. Poslední sten, dokazující, jak jsem tentokrát tupě a zbytečně naletěla. Vždycky pro něj budu jen hračka, s kterou si bude hrát. Hračka, kterou odhodí, až ho omrzí, a zapomene. Zapomene na všechny momenty s ní strávené.

Připadám si jako Lída Baarová. Zamilovala jsem se do zločince. Ale zásadní rozdíl mezi mnou a Lídou je ten, že Goebbels jí její lásku opětoval. Harry mě nemiluje. Nedokáže milovat. Sám to řekl a naznačil. Lída pronesla jednu krásnou větu, vystihující situaci, ve které se právě nacházela: "Milovala jsem zločince, ale to přeci ještě není žádný zločin." V mém případě bohužel, Lído, je. Nesmím milovat někoho, kdo by měl skončit za své činy za mřížemi. Nemůžu milovat někoho tak arogantního, zlého a dominantního. Někoho, jako je Harry.

,,Samantho?" Chraplavý hlas proboural ticho v místnosti. Video stopnuté právě v okamžiku, kdy Harry vstává z postele, aby vypl kameru. ,,Já- Já to vysvětlím."

,,A co mi chceš vysvětlovat? Že si mi píchal spolužačky za zády, protože jsem ti nedala dostatečně brzo? Nebo, že jsi si se mnou zase hrál a čekal si na správnou příležitost, než mě vykopneš?" zabodla jsem do něj své zarudlé oči, lačnící po pomstě. Chci, aby trpěl, jako trpím právě teď já.

,,Tak to není, Sam. Já jsem ti nelhal! Tohle jsem udělal pro tvý dobro! Opravdu!" Ve tváři měl zoufalý výraz, toužící mi vše vysvětlit. Co ale vysvětlit? Další lži? Na to už nemám sílu.

,,Pro mé dobro? Pro mé dobro?! To, že mi obtáhneš nejlepší kamarádku je pro mé dobro?!" Můj hlas se začal zvyšovat a nabírat na agresivitě.

,,Ona není tvoje nejlepší kamarádka! Nikdy nebyla! Je to svině, co si s tebou jenom hraje!" Nad tímhle jsem se musela opravdu uchechtnout.

,,To si snad ze mě musíš dělat srandu, ne? Teď si krásně vylíčil svou osobu. Svině, co si se mnou hraje. Nebo taky, 'Mr Styles aneb pan dominantní sadista'!" Ironicky jsem zvedla dva prsty a zajela si s nima do vlasů. Musím odejít dřív, než to se mnou sekne.

,,Ano, řvi na mě, mlať mě, nadávej mi, ale hlavně si to nech vysvětlit, Samantho. Prosím,'' dřepl si na kolena a v prosícím gestu si sepnul ruce.

,,Tady není, co vysvětlovat, Harry. Skončili jsme. Ale tentokrát už navždy," otočila jsem se na podpatku a vydala se ke dveřím.

,,Ne, prosím! Samantho! Samantho! Nech si to vysvětlit. Není to tak! Věř mi!" Naposledy jsem se na něj zahleděla. Oči měl mokré a plné zoufalství. Dám mu poslední šanci si mě udržet. Poslední.

,,Řekni mi, co ke mně cítíš, Harry, a dám ti šanci ti to vysvětlit." Paže mu sjely podél boků a výraz ve tváři zkameněl. Bylo ticho. Ticho, které rozhodlo. Nejbolestivější rozhodnutí, které jsem za poslední měsíce strávené s ním musela udělat.
Harry je zvyklý brát holky jako samozřejmost, ale mě takhle nedostane. Nikdy. Tentokrát do jeho pasti lapena nebudu.
,,V tom případě je konec, Stylesi."

Kratší kapitola, omlouvám se, ale psaní na mobilu nesnáším:(

♡#I love my teacher||FF-Harry Styles#♡Přečti si tento příběh ZDARMA!