Samantha's Pov

Nechápu Harryho povahu. Na co si hraje? Na co?! Nic pro něj neznamenám, ale pořád mě chce vlastnit? To nemá logiku!

Strhnu ze sebe podrážděně plavky a obleču se do suchého spodního prádla. Hodím na sebe obyčejné bílé tílko, jelikož je venku stále teplo, a džínové kraťasy s otrhanými nohavicemi. Vklouznu do pohodlných krémových žabek a vyrazím k jídelně. Docela mi vyhládlo po těch dvou hodinách plavání a blbnutí s Louisem. Skoro bych na něj zapomněla. Musím se ho zeptat, co po něm Harry chtěl.

Mé kroky směřují k jeho chatce, která je na úplném konci celé řady a liší se od ostatních výraznější barvou střechy.

,,Loui?'' zaklepu hlasitěji, než jsem zamýšlela, a před sebou spatřím pomlácený obličej. Zděšeně si zakryju ústa hřbetem ruky a zvučně vyjeknu. ,,Proboha, Louisi, co se ti stalo?'' vejdu rychle dovnitř.

,,Zmlátil mě,'' hlesne.

,,Kdo?'' zeptám se, i když odpověď mi je předem jasná.

,,Harry. Náš třídní.'' V jeho hlase slyším skleslost. ,,Bezdůvodně na mě zaútočil, Sam. Neměl jsem šanci. Byl na mě moc silnej.'' Ze své kapsy vytáhnu kapesníček a opatrně mu setřu zasychající krev okolo levého oka.

,,Je mi to moc líto, Loui.'' Soucitně ho pohladím po tváři a on si o mou ruku položí hlavu. ,,Půjdu za ním a dám mu to pěkně sežrat. Nemůže bít své žáky, sakra!'' Hněvivě nakrčím obočí.

,,Ne, Sam, to je do-''

,,Ne, Louisi! Já mu to řeknu! Je pošahanej a měl by to o sobě vědět!'' vyletím ze dveří dřív, než Louis stačí něco namítat, a zlostně se rozběhnu za tím idiotem.
Tipuju, že se bude ve své chatce smát nad tím, jak moc ublížil mému nevinnému kamarádovi.
Octnu se na malé verandě Stylesova bungalovu a bez rozmýšlení dovnitř vtrhnu.

,,Ty pojebanej idiote! Na co si myslel?! Nejdřív meleš hovadiny, jak je ti jedno, s kým se budu nadále bavit, a teď-'' zarazím se. Harry sedí na posteli, oči má vlhké a jeho nos je divně pokřivený.
Sjedu pohledem na jeho dokonalé tělo a zajíknu se, když spatřím ohyzdné modřiny a rány.
Na místě, kde jsou žebra, mu vyčnívají malé hrbolky, značící, že tohle rozhodně není v pořádku. V jeho rukách vidím krev, která se řine ze spousty míst, a když uvidím v jakém stavu má ret, klopýtnu do zadu. ,,-zmlátíš člověka,'' dokončím potichu svou 'pracně' nacvičenou řeč.

Podívá se na mě a v jeho očích spatřím slzy prohry a slabosti. Pomalu k němu dojdu a dřepnu si před ním na kolena. Zahledím se mu do skelných duhovek a nechápavě pozvednu obočí. ,,Kdo ti to udělal, Harry?'' optám se do ticha, ale odpovědi se nedočkám. ,,Řekni mi to, Harolde!'' Svou naléhavost podtrhnu celým jeho jménem a on se zachvěje. ,,Prosím.''

,,Nevěřila by si mi,'' hlesne

Tento obrázek bohužel nesplňuje naše pravidla pro obsah. Před publikováním ho buď odstraň, nebo nahraď jiným.

,,Nevěřila by si mi,'' hlesne.

,,Ale ano, jen mi to řekni,'' naléhám neúnavně dál.

,,Tomlinson a jeho partička.'' Jeho ústa se vytvarují do malého úšklebku. Malinko se zamračím.

,,Máš pravdu. Tuhle lež ti rozhodně věřit nebudu!'' zvýším hlas a stoupnu si.

,,Jo, proč by si mi měla věřit, když ti víc záleží na Louisovi.'' Tón jeho mírně zoufalého chrapláku mě píchne u srdce. Nezáleží mi víc na Louisovi. Nikdy mi nezáleželo.

,,To není pravda, a ty to víš,'' řeknu ledově. ,,Ale zbil si ho, a to mi vadí.'' Slyším z jeho strany uchechtnutí, po kterém se mu po líci sveze malá slzička.

,,Víc, než že on a jeho kamarádi zbili mě, co?'' Je vidět, že se snaží držet.

,,Louis by mi nelhal,'' pípnu si spíše pro sebe. ,,Má mě rád.''

,,Jo, jen jako snadnou šukačku. Opíchá tě a pak se ti bude smát!'' Zalapám po dechu nad jeho slovy.

,,A ty mě snad nechceš na nic jinýho ?Ty mě k tomu budeš akorát ještě mlátit a ponižovat!'' rozkřiknu se a on se postaví na nohy.

,,Kurva, to jsou sračky! Kdyby to byla pravda, už dávno by si ležela pode mnou, nebo klečela spoutaná v okovech. Užíval bych si tvou bezbrannost a tvrdě tě šukal.
Jo, máš pravdu. To jsem chtěl prvně. Ale teď si nedokážu představit, že bych na tebe jen vztáhl ruku!'' zařve a široce se rozmáchne svou pravou paží. Sykne, protože prudkým pohybem narazí do stěny vedle sebe. ,,Kurva!'' zakleje znovu. ,,Víš, co to pro mě je?! Nevíš! Nedala si mi dostatečnou šanci dokázat ti, že jsem muž pro tebe, a-'' tentokrát se zasekne on. Otočí se ke mně zády a přejde k rozházené posteli.

,,Ty-ty chceš opravdový vztah?'' Jeho slova mi nahnala husí kůži.

,,NE-já, kurva, třeba! Hlavně, že budeš se mnou.'' Koutky se mi samovolně zvednou nahoru v návalu štěstí. Tělem mi projede krásný hřejivý pocit.

,,Chceš- chceš, abych ti byla nablízku?'' Pořád nemůžu uvěřit tomu, že to opravdu chce. Chce být se mnou.

,,Jo,'' řekne už tišeji a podívá se mi do očí. ,,Chci tě, Sam. Vždycky jsem chtěl, ale teprve teď jsem si to dokázal přiznat. Možná tomu hajzlovi Tomlinsonovi děkuju, že mi tak rozmlátil držku, protože se mi konečně rozsvítilo.'' Melodická linie jeho hlasu, jako by mi do srdce vrátila život. Vrátil mi ten mrtvý kousek. Pomalými a pořád nejistými krůčky dojdu k jeho vysoké postavě.

,,Měl-Měl by si si zajít do nemocnice.'' Podaří se mu protočit panenkami, i když s velkou námahou.

,,Nekaž to, Sam. Nekaž tuhle chvíli,'' usměje se na důkaz, že je v pořádku.

,,Harry, vypadáš příšerně, může se ti něco-''

,,Pšt,'' položí mi svůj dlouhý ukazovák na rty. ,,Jen mě nech tě políbit, baby.'' Palcem mi přejede přes dolní ret, který se nervozitou zachvěje.

Obličej má napuchlý, avšak oči jsou teď jasnější, přívětivější a chtivější.

,,Slib,'' polkne. ,,Slib, že budeš zase moje. Slib mi, že zapomeneš na to, co jsem ti řekl před týdnem. A slib mi, že až se vrátíme, necháš mi své tělo.'' Vydechnu a nasaju zpátky čerstvý vzduch. Přivřu svá víčka posetá hustými řasami a před sebou spatřím nás. Nás dva s Harrym, jak jdeme v ruku v ruce po pláži.
Ano, to se sice nikdy nestane, ale malá šance tu je. Malá šance na šťastný vztah mezi mnou a tímhle dominantním učitelem.
Svůj zrak k němu zase zvednu a párkrát svými řasami zamžikám.

,,Ano.'' Jeho stisk na mých lících zesílí.

,,Ano, co?'' zeptá se nadějně.

,,Ano, nechám ti své tělo, Daddy. Teď už jsem tvoje.''

Další díl, jste rádi?:3:D

♡#I love my teacher||FF-Harry Styles#♡Přečti si tento příběh ZDARMA!