28. Bölüm

1.9K 100 38

Bu bölümü hanker11 e  gidiyor. Umarım beğenirsiniz hepiniz. ♥♥♥

-----

Bisiklet sürdükten sonra gün boyu bir çok şey yaptılar. Büyükada’yı gezip bir çok foto çekildiler. Gezerken de ilgilerini çeken her şeye tek tek bakıp incelediler. Bazı şeyleri de aldılar.Ve bir at çiftliğine gittiler. Zeynep Kerem’in atları çok sevdiğini bildiği için buraya gelmeyi planlamıştı. At çiftliğinde Kerem ile birlikte ata bindiler.

 At çiftliğinde Kerem ile birlikte ata bindiler

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

Önce ayrı ayrı bindiler. Sonra ikisi birlikte aynı ata bindi. Ata bindikten sonra sahilde yürüdüler.

Güneş batmak üzereydi artık

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

Güneş batmak üzereydi artık. Sahilde yürürken. Kerem bir baloncu görünce aklına gelen şey ile baloncunun bütün balonlarını aldı, banka oturdular. Bir şeyler alması gerektiği için balonları Zeynep’e verip “Bekle geliyorum.” Diyerek gidip küçük kağıtlar ve iki kalem alıp gelmişti.

Zeynep “Ne yapacağız bunlarla?” diye sorunca Kerem “En çok gerçekleşmesini istediğimiz bir dileği yazacağız.” Diyerek Zeynep’in eline bir kağıt ve kalem vermişti. “Sonra bu kağıtları aynı balonun içine bırakıp bütün balonları gökyüzüne bırakacağız.”  

“Sadece tek bir dilek mi yazacağız?”

“Evet.”

“İyi de benim tek dileğim sensin. Ve şimdi yanımdasın, bana aşkla bakıyorsun. Bundan başka dileğim yok ki benim.”

“Bu mutluluk sonsuza kadar süremeyebilir gökyüzüm.”

“Birbirimizi,  terk etmediğimiz sürece mutluluğumuz bozulmayacak yaralım.”

“Umarım.”

Zeynep kağıdı dizlerinin üzerine bırakarak yazacaklarını aklında toparladı. Yazacaklarını aklında toparladıktan sonra eğilerek yazmaya başladı.

“Kalbimin sahibi olan sevdiğim adam ben son nefesimi verene kadar kalbime bir nefes mesafesi kadar yakın, aşkımız gökyüzünün mavisi gibi sonsuz olsun.” Yazdı. Aslında iki dilek dilemişti ama olsun. Önemli olan kalpten istemekti. Ve Zeynep yazdığı şeyleri kalpten istiyordu. Son nefesini Kerem’in kollarında vermek, son nefesini verinceye kadar Kerem’in kalbine bir nefes mesafesi kadar yakın olmak, bütün ömrünü sevdiği adamın yanına geçirmek istiyordu.

AŞK YARASI (TAMAMLANDI) Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!