1) New house

1.2K 95 22

// FIVE YEARS LATER //

MELINDA:

,,Jacku, prosím tě, vezmeš ty dvě poslední bedny z auta?" zavolala jsem na svého přítele, když jsem vystupovala ze svého auta.

,,Cokoliv, lásko!" zavolal na mě z okna naší budoucí kuchyně. Zanedlouho vyběhl ven předními dveřmi a cestičkou k brance běžel sprintem.

,,Děkuju." uculila jsem se na něj a otevřela mu kufr. Podala jsem mu obě krabice a vlepila mu pusu na tvář, když je ochotně vzal a odešel s nimi dovnitř.

Vytáhla jsem si svojí kabelku z předního sedadla a pak zamkla auto. Rychle jsem běžela za ním dovnitř.

,,Kde jsou moji kluci?" zavolala jsem do ještě prázdné chodby a z místnosti, kde jsme plánovali obývák vyšel Jackův otec s mým už skoro pětiletým synem v náručí a za ním Jack s mým Starbucks kelímkem.

Po tváři se mi rozlil obrovský úsměv. Miluju, když mám své tři muže pohromadě. Je a své kafe. Mám všechno, co v životě potřebuju.

,,Ahoj tati!" vyjekla jsem nadšeně a vlepila mu pusu na tvář před tím, než jsem si od něj vzala své dítě. Jo, i když je to prakticky můj tchán, říkám mu tati. A jemu to nevadí.

,,Ahoj dcerko." usmál se otec.

,,Zlobil jsi dědečka?" zažvatlala jsem na toho úžasného človíčka v mém náručí. Zazubil se na mě a začal rychle kývat hlavou. 

,,Vůbec ne." řekl pro změnu Jack a usmál se.   ,,Celou cestu spal jako andílek." řekl a táta přikývl.

Usmála jsem se.  ,,Je to pravda, Jacobe?" zvedla jsem obočí.

Přikývl.  ,,Mama, já jsem vžycky hodný." zažvatlal a mi to nedalo a dala jsem mu pusu na tvář. Pak jsem mu začala pusinkovat celý obličej.  Začal se chichotat, stejně jako Jack a táta.

,,Mama, pšeštaň!" snažil se jeho malinkýma ručičkama mi zabránit, abych ho nenapadla s další várkou polibků na tvář.

,,Dobře, promiň." zasmála jsem se.  ,,Maminka tě strašně postrádala, víš?" řekla jsem vážně a silně ho objala.  ,,Strašně jsi mi chyběl."

Obmotal mi ručičky kolem krku a zabořil mi hlavičku do vlasů.  ,,To ty mi taky, mama." řekl a já se zazubila.

,,Tak jo. Konec objímání. Půjdeme si hrát, ano?" řekl táta a Jacob se ode mě odtrhl během chvilky a silně přikyvoval.

Zasmála jsem se a nechala ho, aby šel se svým dědečkem do svého pokojíčku, kde zatím místo pár hraček a postýlky nic jiného neměl.

Jack mi hned podal můj Starbucks kelímek a já mu věnovala děkovný úsměv před tím, než jsem vypila skoro polovinu kelímku.

,,Unavená, viď?" řekl Jack. To ani nemusel zdůrazňovat. Myslím, že to na mě bylo opravdu vidět. Sotva jsem se držela na nohách a měla jsem obrovské kruhy pod očima.

,,Strašně. Dneska jsme měli focení pro toho fotografa z nějakého obchodu v centru Toronta. Musela jsem vstávat v pět, abych tam vůbec stihla dojet bez kolon a pak musela čtyři hodiny pózovat a nosit ty jejich hadry!" začala jsem si stěžovat.

Neberte to špatně - svojí práci jako modelka zbožňuju. Ale je to opravdu náročná profese, i když to na první pohled moc není poznat. Ale je.

Výhoda toho, že Jack je takový, jaký je (tím myslím jeho sexualitu) je to, že mi jako holce rozumí víc, než obyčejný hetero. Poslouchá moje stížnosti skoro každý den a nikdy mi neřekl, abych zklapla nebo něco takového.

Summer love 3 - the final season [CZ - Luke Hemmings]Přečti si tento příběh ZDARMA!