Hledí na mě jak zjara a mě najednou napadne, že jsem to celé blbě pochopila. Že to je fakt jenom humor, že to nemyslí ani trochu vážně a akorát si tak na mě jenom honí ego. Na vteřinu mě napadne, že jsem to celé špatně pochopila. Že jsem si špatně vyložila jeho chování a že to celé bylo jenom v mojí hlavě.


"Dveře jsou tam," pokynu po chvíli hrobového ticha.


Ale jenom na vteřinu.


Ani nevím jak, a jsem uvězněná mezi zdí a jeho tělem. Drží mě za temeno a dívá se mi do očí, ačkoli je v pokoji tma a jeho tvrdé péro mě tlačí do břicha. Mám na sobě jenom dlouhé tričko, kalhotky a podkolenka. Možná to nebyl nejlepší nápad. Cítím, jak se moje bradavky vzdouvají proti volné látce - a cítím na nich Harryho pohled.


"Víš, jak neuvěřitelně provokuješ," sykne, chvíli váhá, vidím mu to na očích, ale pohled mu opětuju vyrovnaně, klidně.


Cítím jeho rychle bijící srdce, silné ruce, svírající moje boky nikoli nepříjemně, jeho dech na mé tváři. Jsme oba střízliví a oba víme přesně, co se teď bude dít. Zvlhnu jenom při té představě."Víš, jak šíleně mě vzrušuje, když vím, že tě nemůžu mít? Když se necháváš šukat Louisem, nebo když řekneš něco, co je nad rámec tvého věku? Ježiši kriste, šílím po tobě, Anet, a zrovna když vzdávám veškeré své naděje, ty mě políbíš, ježiši. Jenže si opilá a já bych neměl, prokrista," cítí jeho ruce na svém zadku, jeho prsty proklouznou pod mými kalhotkami, on mě pevně chytí za půlky a roztáhne je od sebe - kousnu ho do ramene, abych nezasténala nahlas. "Ale copak to jde...? A teď, když už jsem myslel, že se budeš chovat, jako by se nic nestalo, že si to vyčítáš a že bych se měl nejspíš omluvit... mi řekneš, abych... si tě vzal, na rychlovku?!"


Jeho prsty chytí kalhotky a zatáhne jimi nahoru, takže se látka přitiskne na můj klitoris - mám oči na vrch hlavy a ústa dokořán v němém výkřiku. Trvá mi vteřinu, než se vzpamatuju, zkusím vzít situace do svých rukou a sáhnout dolů mezi naše těla, ale on rychle vyprostí obě dlaně zpod mého zadku, chytí obě má zápěstí do jedné své obrovské pracky a přitiskne je ke zdi nad mou hlavou.


"Jak moc myslíš, že se teď dokážu ovládat?! V takové situaci?" zavrčí mi do ucha. "Běhám okolo tebe jako poslušný ratlík, aby sis se mnou hrála, před mýma očima a mně natruc byla s Louisem a veřejně ho prohlásila za svého přítele - a přitom jsem viděl, jak moc se mi snažíš odolat...? Myslíš si, že po tom všem mi bude stačit jediná rychlovka?"


Volnou rukou mi stáhne výstřih, jen aby viděl obloučky mých prsou, ne jejich bradavky. Něco ve mně se zlomí a já před něj chci padnout na kolena a prosit ho o jeho ptáka. Kurva, v životě jsem takhle nikoho nechtěla.


"Kurva, Stylesi...ne-nechci... nechci rychlovku, ježiši, Haz, ta tvoje pusa..."Najednou, z ničeho nic prostě přestane, pustí mě, odstoupí o dva kroky a docela opatrným šepotem mi položí tak jednoduchou otázku.


"Tak co chceš."


Vteřinu nemůžu popadnout dech. Jsem mokrá až na vnitřních stranách stehen. Doprdele, takhle nadržená jsem v životě nebyla.


"Já - já nevím, ježiši, cokoli chceš, mně je to jedno," zmatkuju, můj mozek pracuje pomalu, vlastně ani nechápu, na co se ptá.


"Je to jednorázovka, pak se zase vrátíš k Louisovi, že jo."


On... trucuje? To jako fakt...? Já si tady přišla pro zasloužený sex, a on si tady bude trucovat?! No mě snad trefí!


"Haz, co to... ah," narovnám se a prohrábnu si vlasy. "Ježiši, ty budeš moje smrt. Tak teď si budeš hrát blbé hry na nedostupného ty?"


Zvednu pohled, setkám se s jeho a dojde mi, že to je fér. "Budiž. Asi si to zasloužím."


"Nemůžu tuhle hru hrát zpátky," pokrčí rameny skoro bezděčně.


"Proč ne?" podivím se - vždyť přesně tohle sakra dělá.


"Protože na to nemám. Když tě teď odmítnu, zavoláš Louisovi a ten dodělá to, co jsem já začal," vysvětlí lítostivě.


Přeměřím si ho trochu nevěřícným pohledem. Ten kluk se mi snad jenom zdá, fakt.


"Jen... jen chci vědět, jestli je to pro tebe jenom..."


Povzdechnu si; chlapi. "Haz... podívej, já na vztahy nejsem. Jednak tomu vůbec nerozumím, totálka to celé manželství nechápu a s exkluzivitou to mám taky nahnuté, vyjma toho celý ten systém podvádění a žárlivosti taky nechápu a dost mě to otravuje, a-!"


"Ne, ne, tohle... ne, neptám se proto, jen... jen chci vědět, jestli chceš teď jednorázovku, a pak mě zase budeš mít za blbého doktoranda, nebo... nebo to naši hru někam posunuje."


Oh. Aha. Jo takhle. Kurva, doprdele. Má mě okolo prstu omotanou o mnoho víc, než si myslí. Možná nebude na škodu mu to prozatím zatajit. "Ježiši, doprdele, Haz. Kurva pojď sem, ty debile."Poslechne a opatrně se přihlíží na půl kroku ode mě.


"Když teď odejdeš," měl by znát možnosti. A měl by znát pravdu. "Oba dva víme, že se nezvládnu sama uspokojit, stjně jako to nezvládne nikdo jiný. V životě... ježiši, však si sakra sáhni sám...!"


Vyzvu ho, jemně ho chytím za ruku a navedu ho mezi své nohy. Zaváhá, ale nakonec se dotkne látky mých promočených kalhotek. Trhne mu koutek.


"Nabízíš mi úplně jiný level sexu. A úplně jiný level her, které zbožňuju. Jak bych doprdele mohla říct mě?! Tehdy v kině jsi měl pravdu. Očividně... to, co umíš ty, nezvládne nejenom Louis nebo Zayn s deseti učiteli lingvistiky, ale nejspíš ani já sama - a to už je kurva levl. Takže. Já nabízím přátelství s výhodami. Ale ano, musíš... akceptovat i Louise."


"S tím počítám od začátku," převeze mě, a asi si všimne mého překvapeného výrazu, protože protočí oči a uchechtne se. "No viděla jsi en jeho xicht? A zadek?"


"Oh bože," vlastně to chci říct přezíravě, ale bohužel to zní spíš chtivě. Možná jsem z nich obou víc v prdeli než oni ze mě. Sakra.


"Takže tohle není jednorázovka?" ujistí se naposledy.


"Jestli ... ježiši, jestli tvůj meč nebude v mojí pochvě během sedmi vteřin, pozvu si Deadpoola!"


Styles se uchechtne - tenhle jeho výraz se mi líbí mnohem víc - a rozepne si poklopec: "Time to make some chimi-fucking-changas."

Shit HappensPřečti si tento příběh ZDARMA!