Rozhodla jsem se napsat ještě jednu, jelikož dlouho část nevyšla:) No, jaká jsem?:D

Nový příběh na m Wattpadu s H. S. , Tak se koukněte:) My dominant babysitter;)

   Bože, co jsem to zase odsouhlasila? Vážně chci vědět všechno? Pokud to znamená, že budu s ním... Ale chci s ním vůbec být? Chci s ním mít dlouhodobý vztah? A co když on nechce vztah a jen sex? No, to je mi jasný, že chce jen sex, ale třeba... Jsem tak moc naivní!

Oblékla jsem si černé upnuté džíny, bílý crop top a šedý cardigan. V chodbě jsem popadla klasické černé vansky a ani se neobtěžovala napsat dopis mamce, že někam jdu. Stejně je někde v kanceláři a já jí jsem naprosto ukradená... Dokonce ani neví, že jsem byla v nemocnici.

Je šest padesát pět a já nerozhodně svírám kliku v rukou. Mám jít?Nemám jít? Sakra! Připadám si jako sedmačka, co v ruce drží sedmikrásku a trhá lístky se slovy: Má mě rád? -Nemá mě rád? Ozve se zvonek a já leknutím nadskočím. To musí být on.

Ještě nikdy se mi tolik netřepaly prsty, jako právě teď. Další zazvonění, a to už mírně podrážděná dveře otevřu.

,,Taky tě rád vidím,'' ušklíbne se, když v mé tváři spatří nakvašený výraz. Povolím všechny svaly v obličeji a nadechnu se.

,,Nazdar. Jen si vezmu tašku a jdu.'' Jen přikývne, a když mám všechno, vyrazíme. Jdeme mlčky k jeho autu a nikdo se neodvažuje nic říct. Otevře mi dveře a milým gestem mi naznačí, abych vstoupila. Nic mu na to neřeknu a jen se pousměju.

''Trust me! Trust me! I will not hurt you! Trust me!'' ozývá se z rádia text neznámé písničky a mně připadá, že ji tam dal Harry snad naschvál. Rádio vypnu a pohodlně se usadím na sedačce. Asi mé rozhodnutí toleroval, jelikož nic nenamítá.

,,Kam jedeme?'' zeptám se po chvíli a věnuju mu tázavý pohled.

,,Ke mně,'' odpoví nakřáplým hlasem a mým tělem projede neblahé tušení.

,,Proč tam?'' otážu se znovu, tentokrát mírně rozechvěle.

,,Neboj, nechci s tebou spát,'' uchechtne se a já hodím skoro ublížený pohled. ,,Ne, tak jsem to nemyslel. Samozřejmě, že bych s tebou chtěl spát, ale - sakra, to zní taky divně...'' Je v rozpacích, a to mě nutí se usmát. ,,Prostě mi přišlo, že je to nejvhodnější místo na rozhovor,'' vydechne.

,,Dobře, chápu. Nebuď nervózní,'' zadržuju smích.

,,Nejsem nervózní!'' brání se, a to už vybouchnu smíchy. Nejdřív jen nechápavě zírá a pak se přidá.

,,Tak pojď, Sam,'' uculí se naposledy a vystoupí z Range Roveru

Tento obrázek bohužel nesplňuje naše pravidla pro obsah. Před publikováním ho buď odstraň, nebo nahraď jiným.

,,Tak pojď, Sam,'' uculí se naposledy a vystoupí z Range Roveru. Následuji ho a zastavím se před vstupem do jeho bytu. Váhám. ,,Neboj, neublížím ti,'' natáhne ke mně ruku a já ji po chvíli přijmu. ,,Dáš si něco?'' zeptá se, když už pohodlně sedím na červeném gauči a ruce mám v klíně.

♡#I love my teacher||FF-Harry Styles#♡Přečti si tento příběh ZDARMA!