-2. bölüm-

7.8K 238 27

Artık dayanamıyordum her gün,her gece,her saat,her saniye yusuf KARA'yı araştırmıştım "gay'di" bu şok tüm bedenimi sarmiş canımı yakıyodu. Her gün kapıda, onu yüzünden dışarı çıkamıyordum irem ortalarda yoktu uzandığım yataktan kalkıp telofonuma baktım 32 cevapsız ara ile korku bedenimi sarmıştı iremi arayıp çalmasıyla açması bir oldu.

+merveeeee.... başımız dertte yus.. telefonun kapanması bir oldu  telefonumu alıp evden çıktım çok korkuyodum kapıda duran arabaya binip ağzı beş karış açık olan yusufa baktım.
- Sen..... sinirime hakim olamayıp boğasım vardı.
- arkadaşım nerde.
+arkadaşın eğlencesi olacak.
-seni adi köpek... sen kimsin laa Allahın gay'i senii pezevenk.
Sinirlenmişti baya yavaşça kapı koluna elimi uzatmamla deli gibi gülmesiyle alayla baka kaldım gülmesi bi anda bağırmasıyla son bulunca.
+ mervecim sen bana ne DEDİNNN!!.
-hiç bişi ne dedim ben. Dememle yanaklarımı tek eliyle sıkması bir oldu gözlerim doluyo canım yanıyodu.
- bır..rakkkk. hızla bırakıp arabayı çalıştırdı o kadar hızlı şekilde sürmeye başladıki ağlamam şiddetlendi o kadar çok ağlamdım ki nefesim kesildi.

Yusuf'dann...

Merve beni sinir ediyordu gay olduğumuz haberini bulmuştu. Canını yakmıştım ağlayışı şiddetlenince kalbim acımıştı arkadaşının olduğu yani serkan olduğu eve gelince merveye baktım kalbini tutmuş nefes almaya çalşıyodu bi anda bana doğru düşünce hızla arabadan inip kucağıma aldım koşar adımlarla nefes almayan merveyi eve götürüp koltuğa yatırdım.
-SERKANNNN   İREMMM. aşşağı telaşla inip nefes almayam merve'ye baktı irem koşarak mervenin yanına sekan su almış gelmişti irem bana bakıp.
-nolduu.
+ağladı.
-suni tenefüs yapp.
Dudaklarına yapışıp nefesimi verdim irem ağlamaya başlamıştı gözümden düşen yaşla geri çekildim haraketlilik yoktu hızla üstüne çıkıp kalp masajı yapmaya başladım.

Merve'den

Sanki yeni doğmuş biri gibi öyle bi nefes alıdım ki canım yandı gözlerimle insanları taradı sadece üstüme cıkmış yusufa baktım ağlamıştı.

Yeni bölüm geldii iyi okumalarrrrrr......
Vote ve yorumlarınızı unutmayın.
:)

MafyacıkBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!