Tanıtım

16 3 1


Genç bi kızın karmaşık aşk hikayesi..

Lise 2. Sınfta bi genc kiz ve unibersite 1 öğrencisi erkegin hikayesi.. Kızın karmaşık hayatı zor tercihleri ve önemli kararları.

Miranın ilk aşkı Ali. Ali yasini hic göstermeyen miyon tipli bir çocuk miraya aşık .. Birbirlerini çok seviyorlar ,Mira nın ilk sevgilisi ama bunu Aliye hiç söylemez çekinir fakat aslında bu özel birşeydir. Alini daha önce 4 sevgilisi olur Miranınsa ilki.. 

Mirayla Ali 11 aydır çıkıyilardı.Son zamalnlarda mira aliden soğumuştu bunun nedeni Alinin çevresindekilere olan ilgisiydi VEEEE KISKANÇLIK BAŞLAR.. Sonu gelemyen kıskançlık kavgalara ve en sonunda da ayrılığa yol açar.

Tek soğuyan Mira değildi Ali de sıkılmış gibiydi Miradan ayrıldığı ilk gün ilayda isminde bi kızla çıkar kız sarışın kaba tip.. Melike bu işe anlam veremez ..HANGİMİZ VEREBİLİRDİKKİ? 

Acaba bnle çıkarken de onu mu seviyodu da ilk gunden sevgilisi oldu diye düşünür . İçinde fırtınlar koparken o Aliye hep soğuk davranır zaten uzun bir süre görüşmezler. Alinin ayrildıktan sonra 2 sevgilisi daha olur Mira hesap sormak ister NE SIFATLA ?? diye düşünürse cevap veremez .Mira yaşadığı hayal kırıklığının eseri olarak içine kapanır ve çevresindekilere soğuk davarmamaya başlar ..

UnutulmuyorBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!