Bölüm-1

9.7K 326 19

Hava yeni aydınlamaya başlamış ben bilmediğim tanımadığ bir sokakta oturuyorum.
"Peki buraya nasıl geldim?" Tam önümde duran siyah arabaya gözüm takıldı tam önüme park etmiş duruyo içimi saran korkuyla gerildim,umursamaya çalışarak başka yerlere odaklandım ben Merve'yim ve alayına vermek benim işim. Korna sesiyle irkilip film kaplı cama baktım artık korku bedenimi ele geçirmişti banktan yavaşca kalkıp sakin adımlarla yürümeye başladım bazı sesler duyuyodum mesela kapı kapanma sesi gibi kolumun tutlmasıyla irkilsemde derin nefes alıp arkamı döndüm çok yakışıklı hatta meteor kadar yakışıklı bir bebe derin bi nefesle ağzımdan döküldü kelimeler.
"Bırak kolumu" alayla bakıp sırıttı
Ve kolumu çekiştirmeye başladı nerdeyse ağlıcaktım "bırak beni" diye kolumu çekiştirmeye başladım sürücü koltuğunun yanına otutturup emliyet kemeri takınca donmuş bi şekilde yüzüne baktım erkekleri döven ben put olmuştum yanağımda sıcaklık hissedince göz yaşlarımı bıraktım o da kendi tarafına geçince arabayı çalıştırdı.
"Bırak beni,nolur" sadece baktı göz yaşlarımı silip "la bebe sana diyorum bırak beniii" diye bağırdım aniden yüzüme bakıp
"Ben Yusuf KARA mervecim"

İnşAllah beyenirsiniz vote ve yorum koymayı unutmayın ♡♥♡♥♡♥♡♥

MafyacıkBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!