24. The Window

3.6K 131 24
                  

Byl jsem ve své ložnici, skoro každý typický teenager se snaží byt dlouho vzhůru, projíždět hlubiny internetu a obecně se věnovat jenom tomu co je na monitoru. Bylo brzo ráno něco kolem 2. hodin, a všichni v domě spali. Jenom já ne. V místnosti bylo hezky a teplo, venku vládla studená zima. Minulý týden nám měnili okna, kvůli tomu že se nám ztrácelo teplo z místností a táhlo dovnitř. Ale teď je ten zahořklí chlad jen venku. 

Nepamatuji si co jsem přesně dělal: Myslím že v hrůze až rodiče zjistí kolik spotřebovávám elektriky, jsem uslyšel nějaký hluk za mým oknem, nebyl to zvuk mouchy která se chce dostat dovnitř, ani keře který ťuká na okno. Byl to zvláštní zvuk, zvuk který jsem nikdy neslyšel. Nechtěl jsem přemýšlet nad tím co to bylo. Ať to bylo cokoliv, věřil jsem že to nic nebylo, nebo jsem nechtěl zjistit co to bylo. Nemůžu říct co to bylo, jen tak jsem tam seděl a jen ji poslouchal. Ten zvuk bouchal do rytmu bum, bum, bum. Trval ale jen pár vteřin a pak přestal. Otřásl jsem se, poté jsem ještě asi hodinu koukal směrem k oknu, nakonec jsem vypnul počítač a šel nejistě spát.

Ráno, par minut před východem slunce, jsem šel k oknu a zkoušel napodobit zvuk který jsem pozdě v noci slyšel. Zkoušel jsem různě klepat na okno, prsty, klouby i měkkými předměty ale nic se nepodobalo tomu co jsem slyšel v noci. Myslel jsem si že tohle byla jenom nějaká náhoda, nebo se mi to jenom zdálo. Až do dnešního večera.

Můj táta přišel z práce a řekl že mám v pokoji moc dusno a tak šel k mému oknu ho otevřít. V tenhle moment jsem si přál být hluchý.

Můj táta zapomněl před tím než otevře okno, zatáhnout za páčku. Když se zastavil uslyšel jsem stejný zvuk jako včera večer.

Ale moje okno má kličku jenom vevnitř.Dostali jste se na konec publikovaných kapitol.

⏰ Poslední aktualizace: Feb 21, 2016 ⏰

Přidej si tento příběh do své knihovny, abys byl/a informován/a o nových kapitolách!

CreepyPasta Stories (Cz překlad)Kde žijí příběhy. Začni objevovat