Zatraceně, tak moc mě naštval, že jsem prostě musela odejít! Co tím jako myslel, že někteří lidé prostě takoví jsou? Chce tím snad říct, že je taky takový? Ne, to ne! To je blbost, vždyť je to učitel. S tím by přeci nemohl učit...

Každopádně, utéct ze školy už znovu nemůžu, protože neomluvené hodiny se mi zapisují a já nechci mít horší prospěch jen kvůli otravnému třídnímu. Počkám, než skončí literatura, a pak se odeberu na tělocvik, máme zase suplování, jelikož naše tělocvikářka je prostě neustále nachcípaná.

Když je jejich hodina konečně u konce, zapluju do dívčích šaten a popadnu cvičební úbor. Všechny holky jsou přímo nadšené, protože náš supl bude zjevně sexy, a tak se obléknou do těch nejkratších kraťásků a tílek, které vlastně ani nepotřebují, jelikož jim kouká dočista všechno. Protáčím oči i směrem ke Kelsie, protože si tílko stahuje, až někam k pupíku, a ona se jen uličnicky zasměje.

Já na sebe hodím legíny, které mi přijdou až moc obtažené, ale nic jiného nemám, tak mi budou muset holt stačit. Samozřejmě nenajdu taky nic kromě fialového elastického tílka, a tak přes sebe pro jistotu ještě přehodím černou mikinu a vydám se do chladné tělocvičny, kde jsou už všechny holky seřazené. Rozhlédnu se kolem sebe, abych zjistila, kdo ten záhadný sexy učitel je, a zamrznu na místě, když uvidím Stylese, jak si to v šortkách kráčí ke mně. Má odhalená ramena, a tak jsou vidět všechna jeho božská tetování. Od lodi, až po nesmyslné srdce na silné paži.

,,Slečno Austenová, jsem rád, že jste se uklidnila a dorazila na další hodinu. Můžete se jít zařadit.'' Je tak ledový, že mi přeběhne mráz po zádech. Malinko se ušklíbnu, ale poslechnu ho.

,,Fajn, tak tedy, nevím, co obvykle děláte, ale byl bych rád, kdybyste si udělaly rozcvičku, ještě než si zahrajeme basketball.'' Holky si něco vzrušeně šeptají a já jen s nezájmem stojím na konci řady.

,,Austenová! Udělej rozcvičku místo koukání do blba!'' Protočím na něj oči, jak nejvíc to jde, a stoupnu si před něho, abych viděla na všechny ty nadržený pipinky. Kromě Kelsie, ta je jen nadržená.
Nejdřív se normálně protahujeme a já cítím jeho ledový pohled na mém leginami obtaženém zadku. Co si nepohrát? Já vím, že jsem říkala, že už to nikdy neudělám, ale bude sranda.

Přikážu holkám, ať se předkloní. Odhalí své vycpané hrudníky, ale tomu ''Harry'' nevěnuje sebemenší pozornost. Kouká jen na mě. Pomalu sjedu rukama od stehen po kolena a ocitnu se v menším předklonu. Vystrčím zadek a nevinně zamrkám, když uslyším jeho tiché zavrčení. Nikdo si mě nevšímá, a tak jím jemně zakroutím. To ho už slyším hlasitě oddechovat. Při vztyku se po jedné půlce plácnu a se slovy: ''Bože, tady je horko'' si sundám svou černou mikinu. Má prsa jsou jemně vystouplá, kvůli pohybům, které jsem ještě před chvíli provozovala, a tak když procházím kolem Stylese, abych mikinu položila na lavičku, jeho oči k mému výstřihu zabloudí.

,,Ale, ale, pane učiteli, neměl byste dávat radši pozor? Vaše žákyně se nudí,'' zašeptám mu nepozorovaně do ucha a on pohledem ihned uhne.

,,Fajn...eh, tak si vezměte každá míč a jděte ke koši,'' vykoktá, než si prohrábne kudrnaté vlasy. Opět se zaměří na mě.

,,Austenová?! Cvičíš, nebo se flákáš?!'' rozmáchne rukama mým směrem, když neustále postávám u lavičky.

,,Ne, pane učiteli. Nejedla jsem od rána a mám hlad. Smím si dojít pro svačinu?'' zeptám se mile a zároveň provokativně.

,,Teď? Vždyť je tělocvik!''

,,Já vím, ale přeci byste mě nenechal zkolabovat uprostřed zápasu,'' mrkám pořád nevinně.

,,No dobře, ale pospěš si.'' Usměju se na oplátku a doběhnu ke své tašce. Ach jo! Jediné, co mám, je banán! Z toho se nenajím! Ale... mohla by s ním být vlastně legrace...
Na tváři se mi rozlije spokojený úsměv, když kráčím k 'panu učiteli' a banán pomalu loupu. Zběsile píská do červené píšťalky a ztuhne, když se objevím po jeho pravém boku. Nekouká se však jen na mě. Nýbrž na tropické ovoce, které svírám v dlani. Nesmím být nervozní!

Když ho celý oloupu a přiložím k ústům, vidím, jak se Harryho zelené oči rozšíří. Špičkou jazyka přejedu po celé délce a spokojeně mlasknu, když dojdu na konec. Vložím si celý banán do pusy, a když ucítím jeho chuť až v krku, pomalu ho vytáhnu zase ven. Styles ze mě nespouští svůj smaragdový zrak, a když je banán zase celý v mých ústech, jemně do něj kousnu.

Harry si rukou zakryje rozkrok, protože se během vteřiny dvojnásobně zvětší. V duchu se směju, ale na povrch svou radost nedám znát. Na špičce banánu se opět zastavím a po chvilce ji s výdechem ukousnu. Styles zalapá po dechu a svůj rozkrok silně zmáčkne. Jen k němu s nezájmem vzhlédnu a navlhčím si rty.

,,Nevíte, kolik je hodin, pane učiteli?'' Napne se a je vidět, že se nemůže dostat ke slovu.

,,Pa..a.. rdon. Já... mus...ím...jít,'' polyká mezi výdechy a vyběhne z místnosti. Zanedlouho zazvoní a holky se odeberou také pryč.

Udělala jsem něco špatně? Sakra! Jsem blbá! Musím ho najít a omluvit se za své chování. Co když šel za ředitelkou? Ježiš, ne! To by neudělal...
Rozhodnu se navštívit nejdřív kabinet, protože to je nejpravděpodobnější místo, kde by mohl být. Ani neklepu a prostě do dveří vtrhnu. Bohužel ho přistihnu, při ne moc vhodné činnosti, jak vzdychá moje jméno. Počkat! Moje jméno? Ne, to nemůže být pravda, proč by si sakra honil nade mnou?

,,Oh, Samantho...'' vydechne naposled, zalapám po dechu. Rychle se otočí a já spatřím jeho rozšířené zorničky a zpocené čelo. Nehodlám se koukat dolů, i když mě to nutká, ale jen mu hledím vyděšeně do očí.

,,P...přišla jsem se Vám omluvit za...'' Vstane, vytáhne si kalhoty a přitiskne mě na dveře, které se s hlasitým bouchnutím zavřou.

,,Za co? Za to, že si mě vzrušila a já si nad tebou musel vyhonit, babe?'' Zrudnu.

,,No...asi ano...''

,,Tak to se omlouvat nemusíš, protože už dlouho jsem si neudělal tak dobře.'' Natiskne se na mě ještě víc a svá ústa přemístí k mému uchu.

,,Ale byl bych radši, kdyby si mi to udělala sama, Sam...''

Asi mě nenávidíte, že jo?:D

♡#I love my teacher||FF-Harry Styles#♡Přečti si tento příběh ZDARMA!