***Karakter Merkezi***

97 9 2


Merhaba sevgili Resvian'lar.

Anladığım kadarıyla üçüncü kitap, karakter yoğunluğu açısından biraz sorun oluşturmuş gibi gözüküyor

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

Anladığım kadarıyla üçüncü kitap, karakter yoğunluğu açısından biraz sorun oluşturmuş gibi gözüküyor. Bu gayet normal bir durum. Çünkü geçmiş bölümlerimizde bir sürü yeni karakter var ve her birine alışmak zaman alır. Karakteri tanımak, alışmak, hatırlamak önemli. Bu nedenle size bir karakter bölümü hazırladım. Aklınıza takılan şeyleri sorabilirsiniz. Elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.

***

GEÇMİŞİN KARAKTERLERİ

GEÇMİŞİN KARAKTERLERİ

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

Kolej Tayfası

Spike'ın sınıfındakiler:

Anne-Cecile-Thalia-Gina:

Anne: Burslu öğrenci. Diğer kızlar bunu bilmiyor. Kızlara kendini kabul ettirme konusunda çok sorun yaşıyor. Öyle ki maddi durumu dibe vurmuş durumda. Hatırlarsanız Jason ona elbise alarak ufak bir jest yapmıştı. Bursunu elinde tutması için sınavlardan yüksek not alması lazım. Bir yandan dersler diğer yandan partiler bir arada yürütmesi zor şeyler. Belki de grupta en çok bocalayan kişi Anne.

Cecile: Grubun şimdiki lideri. Kimse onun sözünden çıkmıyor. Onun önerdiği şeyler yapılıyor. Hepsi onu memnun etme peşinde. Zaten kendisi de lider ruhlu. Maddi olarak hiçbir sıkıntı çekmiyor ve maddiyata fazla önem veriyor. Biri onların grubunda olacaksa zengin, güzel, bakımlı ve modadan anlayan olmalı. Tabi kendisi modadan ne kadar anlıyor tartışılır.

Thalia: Thalia'yla ilgili olarak en önemli detay; Ron'un hayran olduğu kız. Ron ondan bir yaş küçük olduğu için hiçbir şekilde ilgilenmiyor onunla. Fakat bir yandan günümüzde de işlerin değiştiğini görüyoruz. Thalia ve Ron hiçbir sıkıntı yaşamadan aşna fişne peşinde şu anda. Yine de geçmiş bölümlerimiz ana karakterlerimizin gelişimini anlattığı için o zamanlar öyleymiş. Ron zavallım aval aval Thalia'nın peşinde koşturup duruyormuş.

Gina: Gina aslında çok da önemli bir karakter değil. Süs biblosu gibi görüyorum ben onu. Yardımcı karakter. Arada sırada ses çıkartıyor işte. Cecile'in en kolay yönettiği kız. Sorgulamadan yapar her şeyi. O da zenginlerden ama biraz saf. Yani kendi çapında bir şeyler yapmaya çalışıyor ama pek de başarılı değil. Grubun en pasif üyesi.

R.E.S - Mazideki KusurBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!