∽ 1. ∽

6.3K 235 8

Všetko sa to začalo dňom, keď sme si našu lásku a vernosť sľúbili pred Bohom. Bol to najkrajší deň v mojom živote. Deň, keď som sa stala právoplatnou ženou muža, ktorého som milovala viac než seba. Boli sme mladý ale vedeli sme čo chceme. Obaja sme vyštudovali strednú aj vysokú školu, čiže o bývanie a o prácu sme sa báť nemuseli. K úplnému šťastiu nám však chýbalo niečo alebo skôr niekto. Chceli sme dieťa. Našu krv. Nášho potomka. Nášho malého drobca. Túžili sme po dieťatku už od svadby. Robili sme všetko, čo bolo v naších silách ale nedarilo sa nám. Boli sme obaja na vyšetreniach a obaja sme zdraví a sme plodný. Neviem, čo nám bráni stať sa rodičmi ale viem, že nás to o túžbu po dietati nezbaví. Nestrácali sme nádej. Predstava mať dieťa, učiť ho chodiť, učiť ho prvé slová, utešovať ho, karhať, keď urobí niečo zlé a hlavne nadovšetko milovať, bola to najsilnejšie čo v nás prevládalo. Nechali sme plynúť čas, veď predsa sme mladý a nič nám neutečie. Čakali sme len na správnu chvíľu, keď oznámim Louisovi správu, že som tehotná a on bude otcom.

„Dobré ránko láska"jeho ruky sa usmiestnili na mojich bokoch a jeho pery len jemne prešli po mojej kľúčnej kosti.

„Aj tebe miláčik" otočila som sa smerom k nemu a sladko sa usmiala.

„Kam pôjdeme dnes?"opýtal sa a znova sa usmial. Milujem jeho úsmev. Moje telo sa pri jeho úsmeve roztápa.

„Chcela som ísť do kina ale na to je ešte čas. Čo keby sme išli navštíviť našich? Určite by sa potešili keby nás videli" navrhla som.

„Tak dobre ale ešte pred tým sa chcem s tebou zahrať"zapriadol mi do ucha. Mojím telom prúdila vášeň a vzrušenie. Každý jeho dotyk bol pre mňa ako prvý. Nikdy som mu nedokázala odolať. Nikto by neodolal jeho šibalským očiam, lákavým perám, sladkým rečiam a jeho vyšportovanému telu.

„Tu sa to nehodí"zašepkala som.

„Sme doma. Dom je celý náš a je jedno kde si užijeme"zašepkal mi pomaly do ucha a pobozkal mi ušný lalôčik. Slastne som zatvorila oči a usmiala som sa. Svojími rukami ma zdvihol a posadil na kuchynskú linku. Louis sa ocitol medzi mojími nohami a ja som ho potiahla za tričko bližšie k sebe a dala mu vášnivý bozk. Naše bozky prehĺbil do niečoho krásneho. Počas nášho vášnivého bozkávania mi vyzliekol tepláky. Nechcela som zaostávať, tak som sa od neho na malú chvíľu odtrhla a vyzliekla mu tričko. On urobil to isté. Strhol zo mňa podprsenku. No veď jasné prečo nie. Chytil ma pod stehná a pritiahol k sebe bližšie rukami som mu postrapatila vlasy a bozkávala ho po krku. Jemne mi vzdýchol do vlasov a jedným ťahom mi stiahol gaťky. Sebe dal dole tepláky a nohou naše veci odkopol preč. Ruky položil na moje drieky a pozrel sa na mňa. Ja som sa usmiala a prikývla. Prudko do mňa narazil a ja som vzdýchla do rozkoše. Pomaly ale silno prirážal a mne sa to páčilo. Za vlasy som si ho pritiahla a kusla mu do pery. Zapriadol mi do pery a zrýchlil tempo. V našej kuchyni sa ozývali len moje výkriky a Louisove vzdychy. Bolo to niečo krásne. Niekto si pomyslí, že to bol len sex ale nie nebol. Bol to sex s človekom, ktorého milujem viac než seba. Louis je to jediné čo ma zaujíma, privádza do rozpakov, dokáže rozosmiať aj v tej najtemnejšej chvíli a milovať tak ako ja jeho. Je to moja polovička. Moje druhé ja. Bez neho by môj život nemal cenu. Milujem život lebo on je môj život.
Posledný výkrik a posledný vzdych bol konečná pre docielenie orgazmu.


Gynekológ Styles Read this story for FREE!