Süpriz

1.6K 148 30

4 ay sonra ~

(Eda'nın ağzından)

Sabah yatakta Chen'e sarılmak için kolumu attıgımda yanımda olmadığını anlayınca hemen gözümü açtım. Ahh, doğru ya şirkete erkenden gideceklerdi. Yatakta yüz üstü uzanıp tavana bakmaya başladım. 4 ay içinde Exo erteledikleri bütün konserleri bitirmişti. Ama tabi hâlâ konserlere devamdı. Sehun'la Betül daha da yakınlaşmıştı. Emel ile Chanyeol zaten çok yakınlardı. Hatta her ay pasta alıp 1. Ayımız, 2.ayımız diyerek kutluyorlardı. Ben artık tamamen konuşabiliyordum. Exo şirketteyken biz hep Kore'yi gezmiştik. Çoğu kişi tarafından da tanınıyorduk tabi. Yana doğru döndüğümde yerden gelen ışıkla paniklenip başımı uzatıp bakmıştım. Ne olduğuna anlam veremeyip yataktan inip baktığımda mum kalp şeklinde dizilmişti. İçinde de gül yaprakları vardı. Ortasındaki notta "gül yapraklarını takip et" yazıyordu. Baktığımda bu yapraklar odanın kapısından çıkıyordu.Hemen ayağa kalkıp gül yapraklarını takip etmeye başladım.Evimizde boş olan odaya doğru gidiyordu bu güller. Gülleri takip ederek odanın kapısını açtığımda karşımda kocaman bir ayıcık vardı. Çocuk gibi sevinerek ayıcığa sarılmıştım. Ayıcığın üzerinde gördüğüm notu elime almıştım. Notun üzerinde "üzerine rahat bir şeyler giyin ve dışarıya gel. Seni seviyorum" yazıyordu. Seni seviyorum kelimesini okumamla yüzümde kocaman bir gülümseme daha oldu. Chen'in dediklerini yapacaktım ama ayıcıkla biraz daha oynadıktan sonra...

(Emel'in ağzından)

Gözlerime gelen ışıkla istemeyerek gözlerimi açmıştım. Tavanda balonlar vardı! Bu bir rüya mıydı ki? Gözlerimi sıkıca kapattıktan sonra tekrar açmıştım. Hayır rüya değildi. Odada tavan balonlarla doluydu. Yerimde doğrultup balonlara baktığımda hepsi kırmızı renkteydi. Biri de beyazdı. Beyaz olanın ipinden tutup çektiğimde üzerine bir not yapıştırılmıştı.

"Balonları çok sevdigini biliyorum. Bu balonlar benim mutluluk kaynağıma. Üzerine rahat bir şeyler giyin ve dışarıya çık"

Mutluluktan ellerimi havaya kaldırıp kahkaha atarak gülerken kendimi yatağın üzerine atıp balonlara bakmıştım. Gerçekten çok hoş ve güzellerdi. Özellikle de not...

(Betül'ün ağzından)

Gözlerimi yavaşça açıp esnemiştim. Uzunca gerilme hareketlerimden sonra yerimde dogruldum. Son kez kollarımı açıp gerildikten sonra yerdeki çicekler dikkatimi çekti. Bunlar da neydi böyle? Çok güzellerdi. Çiçeklerin yanına gidip ikisinin arasına oturdum. Yakınlaşıp kokularını içime çektim. Çok güzel kokuyorlardı. Üzerindeki not dikkatimi çekmişti. Notu elime almıştım.

"Bu çiçekler senin için. Senin kadar güzel kokmuyorlar ama. Üzerine rahat bir şeyler giyin ve dışarıya gel"

Benim kadar güzel kokmuyorlar ? Mutluluktan ne yapacağımı bilmez bir şekilde ayağa kalktım. Hemen dolabımın önüne geçtim. Rahat bir şeyler giy dediğine göree beyaz dar pantolon, beyaz spor ayakkabı ve üzerime de siyah gri baskılı t-shirt giydim.

 Rahat bir şeyler giy dediğine göree beyaz dar pantolon, beyaz spor ayakkabı ve üzerime de siyah gri baskılı t-shirt giydim

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.
Hayran Aşkı (Cheda)Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!